Nebe mé lásky

Bohatý rančer Jack Mercy ve své závěti určí, že jeho tři dcery - které se navzájem vůbec neznají, protože jsou z různých manželství svého otce - musejí spolu strávit celý rok na ranči, jinak že o svoje mnohamilionové dědictví přijdou. Na samotě, jen ve společnosti dělníků a několika sousedů, tedy žije světácká scénáristka Tess, plachá učitelka Lily, kterou pronásleduje její bývalý násilnický manžel, a praktická Willa, jež vyrůstá na ranči od dětství. Než si na sebe zvyknou, dojde k mnoha sporům a hádkám, ale nakonec je stmelí nejen touha po dědictví, ale i strach z šíleného masového vraha, který řádí v okolí, láska ke třem mladým rančerům a nakonec i skrytá, nicméně silná, povahová příbuznost.......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/2401/nebe-me-lasky.jpg 4.5229

Geraldova

Vydáno:, Alpress

Montana Sky (1996)

Kniha Nebe mé lásky

zuzana1995

Vynikající, napínavé, romantické, vtipné neočekávané rozuzlení.

Skalara
15.11.2018

Úžasná kniha a hlavně jsem až do konce knihy měla podezření, že všechny ty nesnáze na ranči dělá někdo jiný.

Barča92
17.04.2018

Úžasná, čtivá kniha. Příběh se mi velice líbil. Nechybí romantika, zápletka, napětí. Prostě stará, dobrá Nora Roberts. Doporučuji přečíst a také kouknout na film.

Klarv
03.01.2018

Čekala jsem, že to bude oddechová romantika či erotika před spaním. Nakonec se divím, že jsem z toho neměla noční můry. Tolik vraž a krve... Kniha je říznutá romantikou, erotikou, ale mimo to i detektivkou a románem o hledání rodiny. Četlo se to pěkně. Líbilo se mi, jak se postupně vyvíjel vztah mezi hlavními postavami a nakonec ani vraha jsem neuměla odhadnout. Téměř celou knihu jsem si byla naprosto jistá, kdo to je. Nakonec jsem měla tip druhý a ani ten nevyšel. :) Takže za mě výborné!

Evka3814
11.11.2017

Krásná kniha,čtivá úplně mě pohltila. Napínavý příběh, mužů jen a jen doporučit

Laf
01.11.2017

Tuto knihu jsem bezmála četla jedním dechem od začátku do konce. Pěkný příběh se spoustou zápletek a zajímavým závěrem. Moc se mi líbila a můžu jen doporučit :)

locin
24.04.2017

Není to klasický romantický příběh. Ano samozřejmě, láskyplný románek proběhne, jinak by to u knihy od NR ani nešlo. Ale tohle rozhodně není žádná červená knihovna. Je to hlavně příběh protkaný zapeklitým tajemství Mercyho ranče.
A rozhodně budete naprosto překvapeni co z knihy nakonec vyplyne. Já rozhodně byla a v budoucnu se ke knize zase moc ráda vrátím. :)

Valeška
23.08.2016

Mnoho násilí, happy end, nic moc...