Nebát se a mluvit - Jak vystupovat před lidmi bez trémy a obav

Nebát se a mluvit - Jak vystupovat před lidmi bez trémy a obav https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/508455/bmid_nebat-se-a-mluvit-jak-vystupovat-pr-63b313b4628b4.jpg 4 5 2

Pojďte se pobavit, zasmát a něčemu přiučit se skvělým hercem Janem Přeučilem a známým moderátorem Karlem Voříškem. Jan Přeučil a Karel Voříšek spojili herecké a moderátorské umění a společně připravili knihu pro každého, kdo se chce zdokonalit v mluvení a přesvědčivosti před lidmi. Praktické řečnické triky a fígle ukazují nejen na sobě, ale i na kamarádech z branže. Nečekejte školometské povídání, autoři s nebývalou otevřeností přiznávají svoje chyby a omyly, ze kterých se poučili. Odhalují, co jim pomáhá a co byste mohli vyzkoušet i vy ve své praxi.... celý text

Niky25
19.09.2023 5 z 5

Moc příjemné a oddechové čtení. Dialogy mezi panem Přeučilem a panem Voříškem mě moc bavily a zároveň jsem z nich cítila, jakou úctu k sobě pánové vzájemně chovají. Navíc je v knize i mnoho užitečných rad a skvělých cvičení, abychom se nebáli a mluvili.

jaroiva
08.04.2023 4 z 5

Trochu něco jiného, než jsem čekala, nebo v co jsem doufala, ale určitě zajímavé. Tohle by byl ale ideální adept na audioknihu, nejlépe čtenou přímo oběma autory.

verbální (slovní) komunikace

Autoři knihy

Karel Voříšek
česká, 1963
Jan Přeučil
česká, 1937

Kniha Nebát se a mluvit - Jak vystupovat před lidmi bez trémy a obav je v