Neaspektované planety

od:


KoupitKoupit eknihu

Podle údajů autora této knihy asi 5- 15% horoskopů obsahuje jednu nebo více neaspektovaných planet. Přesto dosud neexistuje speciální monografie věnovaná tomuto problému. Autor podává nejprve obecnou charakteristiku neaspektovaných planet, jejich základní rysy a způsob projevu. Následuje výklad jednotlivých neaspektovaných planet (Slunce, Luna atd.) včetně typického příkladu a seznamu známých osobností s příslušnou neaspektovanou planetou. Knihu uzavírají autorovy návrhy na integraci odloučených planet do celkové osobnosti člověka. Doposud chyběla kniha, která by se touto problematikou zabývala. Na obálce je ilustrace z roku 1515- přístroj na měření polohy hvězd....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/109005/neaspektovane-planety-109005.jpg 4.73
Orig. název:

Unaspektierte Planeten (2004)

Žánr:
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, Sagittarius
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
Varvara
25.04.2016

O neaspektovaných planetách stručně a srozumitelně, bez zbytečných řečí kolem. Kniha se mi četla velmi dobře. Podle slov autora je to kompilát z dostupných zdrojů o téhle problematice obohacený o jeho vlastní poznatky.

vesirena
04.02.2012

Autor používá výraz odloučené planety a velice hezky popisuje jejich základní rysy a vysvětluje, proč je jejich způsob projevu ztížený a proč mohou v životě člověka představovat někdy i vážný psychologický problém...neaspektovaná planeta se projevuje náhlým až nutkavým způsobem a nebo vůbec ne...nezná žádný mezistupeň mezi BUĎ a NEBO....určitě stojí za přečtení pro lidi, kteří se zabývají astrologií nebo psychologií.

Štítky

astrologie psychologie sebepoznání

Autor knihy

Gabriel E. Affentranger

Gabriel E. Affentranger
švýcarská, 1966

Uživatelé mají knihu

v Přečtených3x
v Knihotéce5x