Navzdory času

Navzdory času https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30719/bmid_navzdory-casu-qDw-30719.jpg 4 24 4

Redemption v Nevadě 1887/1987. Keighly Barrowová nikdy nezapomněla na tu noc, kdy jako sedmiletá v babiččině nevadském domě tajně pozorovala chlapce svého věku. Viděla ho ve starodávném zrcadle tanečního sálu, obklopeného dámami nastrojenými jako do starého saloonu. Keighly postřehla, že hošík se jmenuje Darby Elder - a že žil před sto lety. O dvacet let později, už zasnoubená, před svatbou, Keighly babiččin dům zdědila. A před zrcadlem v tanečním sále se ocitla tváří v tvář pohlednému mladíkovi, jehož vzezření i výraz Keighly nenechaly chladnou. Dýchne na ni vzpomínka na Darbyho a přes bariéru, která je dělí, v ní vzplane vášnivý cit. Zprávy ze starých novin však hovoří o tom, že tento mladík zahynul v přestřelce. Keighly se cítí s Darbym spojena tak silným poutem, že se rozhodne zachránit mu život, a pokud by se historie nedala oblomit, sdílet s ním v lásce chvíle, které mu zbývají.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

My Outlaw , 1997

účetní
11.04.2020 5 z 5

Opravdu moc hezké to bylo, mám moc ráda knihy s touto tématikou a tato mě také nezklamala, začátek byl možná trochu nudnější, ale od půlky už to nabralo spád a pak už jsem byla moc zvědavá, cos tím autorka udělá, myslím, že tam bylo vše, co mělo být a líbilo se mi, jak to autorka vymyslela.

Vikos
03.03.2019 5 z 5

Nádherná knížka.

havrmoni
07.07.2016 5 z 5

Nádhera. Tato autorka umí napsat knihy s touto tématikou tak,že cítím spolu s hrdiny touhu,bolest i strach skrze prostor a čas. Je to romantika se vším všudy a že je hrdinka trochu přecitlivělá mi nevadilo. Nebyla to žádná fňukna a já ocitnout se v jiné době bych na tom nebyla líp. Bála se věcí,kterých se ve své době bát nemusela a navíc nevěděla kdy a na jak dlouho zmizí apod.

Monicay
05.03.2013 2 z 5

Na tuhle knížku jsem se těšila, protože mám ráda romány, ve kterých hlavní hrdinové cestují časem. Bohužel však nesplnila moje očekávání, protože v podstatě neměla žádný děj a Keighlyno fňukání mě docela otravovalo. Mnohem lepším zpracováním se pyšní knihy od Jude Deveraux - Vzpomínka a moje nejoblíbenější Legenda. U knihy Navzdory času jsem poměrně často zavracela oči v sloup a přála si, aby už byl konec. Nelíbili se mi hlavní hrdinové, popsané prostředí, a to jak neustále cestovali sem a tam, bylo neuvěřitelně směšné. Nápad na příběh je to skvělý, ale zpracování trochu pokulhává.

Nevada

Linda Lael Miller