Návrh

Návrh https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274200/bmid_navrh-XD5-274200.jpg 5 2029 393

Off-Campus série

Hanna Wellsová si je ve všech oblastech života jistá v kramflecích, až na sex a svádění. Jestli chce upoutat pozornost kluka, do kterého se zakoukala, musí vystoupit ze své ulity a udělat všechno, co bude potřeba, aby si jí všiml… I kdyby to znamenalo výměnou za předstírané rande doučovat namyšleného kapitána univerzitního hokejového týmu. Garrett Graham vždy toužil po jediném – hrát po vysoké profesionálně hokej, jenže teď hrozí, že kvůli stále se zhoršujícím známkám svého snu nedosáhne. Když mu jeho spolužačka předloží návrh, který by mu zajistil pozici v týmu a jí zájem vysněného kluka, dvakrát se nerozmýšlí. Stačil ale jediný polibek, který vedl k tomu nejdivočejšímu sexu v životě, aby si Garrett uvědomil, že už nic předstírat nehodlá. Teď ještě musí přesvědčit Hannu, že kluk, kterého chce, je ve skutečnosti on. A to tak snadné nebude.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

The Deal , 2015

Knihomolka_176
05.10.2023 5 z 5

Je málo knih, ke kterým se pravidelně vracím, a tohle je jedna z nich.
První díl nejlepší série Off-Campus je kniha, která ve mně probudila lásku ke čtení, psaní a hokeji.
Chemie mezi Garrettem a Hannou byla hmatatelná z každé stránky, rozplývala jsem se nad každou stránkou, nad každým jejich rozhovorem, smála jsem se, brečela dojetím a byla jednoduše unesená.
Knihy v nás čtenářích mají vyvolat emoce a tahle knížka, celá tahle série, je ve mně vyvolávala každým slovem. Každou větou, každým úsměvem.
Téhle sérii patří celé mé romantické srdíčko.

Lavina
28.09.2023 5 z 5

Hezký napsané,taková vysokoškolská klasika ovšem i s vážnými tématy.Autorka to pěkně zpracovala určitě jdu do dalšího dílu ..

haWranka
11.09.2023 3 z 5

Četlo se to samo, postavy byly sympatické a musím říct, že se mi líbila kombinace kousavého humoru (párkrát jsem se zasmála) a těžších témat. Trochu mě mrzel ten zbytečně natahovaný a nelogicky konec. Dávám tři hvězdy, ale asi je to i proto, že nejsem cílovka. V šestnácti bych to milovala.

Senza Jenka
02.09.2023 5 z 5

(SPOILER) Garrett je - v mezích amerického vysokoškolského sportovního poloboha - celkem slušný, citlivý a morální. Na Hanně se mi líbila ta prořízlá pusa a jak jí velmi brzy začal salutovat celý hokejový kvartet - nejen Gar. Ta scéna z šaten byla taky super.
Oba měli za sebou ošklivé věci a mohli si tak pomoci navzájem. U něj bych čekala, že bude na just nosit matčino příjmení za svobodna, kvůli odlišení. Zvláštní bylo, že pořád jen tak nezávazně "opravovali", ale když se povedlo, najednou automaticky předpokládal, že na rande s jiným nepůjde.
Je to hezké, romantické, erotické a vtipné čtení.

Lenka541
29.08.2023 5 z 5

Knížka se mi líbila moc, i když mi přijde úsměvné, když mám doma přibližně staré děti jako hlavní hrdinové a pomalu hltám každou stránku o jejích milostném životě. Ale témata vážná a moudrost těchto studentů mě dojala, takže jsem rozhodlá si přečíst celou sérii.

Ála1968
23.08.2023 5 z 5

Bože, tak tohle byl nářez.To se vážně povedlo takhle namíchat různé závažné témata a ještě z toho udělat takový romantický příběh.Dlouho jsem u něčeho tak nebrečela jako tady.Před autorkou smekám, vážně je skvělá

Wewe111
21.08.2023 5 z 5

Jaktože jsem o této sérii vůbec nevěděla? :-O :))
Musím říct, že jsem se u čtení hrozně moc bavila, první půlku se prořechtala, druhou zamilovaně tlemila a konec by se bez "menšího" dramatu samozřejmě neobešel. Ale podtrženo sečteno, zaslouženě 5/5. Už se těším na dalšího sexy hokejistu v pořadí :))

MichaelaMila
20.08.2023 5 z 5

Další moje oblíbená autorka. Půjde se mnou někdo vykrást banku na knihy? :-)))

Books_by_Dee
01.08.2023 5 z 5

IG: books_by_dee

Absolutně nechápu, jak jsem mohla odolávat sérii Off-Campus od Elle Kennedy, tak strašně dlouho, protože první díl Návrh byl naprosto dokonalý a druhý díl Omyl jakbysmet (ale o tom až příště).

V Návrhu se potkáváme s hokejistou Garettem, který nutně potřebuje doučování a nevybere si k tomu nikoho jiného než jedničkářku Hannu. Ta mu snaží odolávat, ale když ji nabídne, že půjdou na předstírané rande, aby mohla získat fotbalistu, který se jí líbí, tak na nabídku přikývne.

Nevím, zda se jedná od nepřátelství k lásce nebo od přátelství k lásce. Bylo to u nich totiž jak na houpačce, ale ať byli nahoře nebo dole, pro mě to bylo dokonalé čtení. Knížku jsem přelouskala za jedno sobotní odpoledne a četlo se mi to skvěle.

Od nějaké 100 stránky jsem byla do jejich vztahu tak zainteresovaná, že jsem prostě nemohla přestat číst.
Jak Garretta, tak Hannu jsem si moc oblíbila. Oba si v životě prošli svým a nějakým způsobem je to ovlivnilo. Společně ale na svých děsech z minulosti pracují. Oblíbila jsem si ale i všechny vedlejší postavy, že mě nezbývá nic jiného než v sérii pokračovat, abych se dozvěděla i osudy ostatních.

Je to prostě krásná romantická knížka plná emocí. Poprvé jsem byla hotová i ze scény s prvním polibkem. To bylo lépe napsané než kdejaká erotická scéna. Jejich škádlení, chemie, humor. Úžasný.

Kdo odoláváte (možná kvůli obálce), podlehněte! Je to úžasný.

michaela5515
31.07.2023 4 z 5

Garrett s Hannou odstartovali skvělou sérii. V jejich příběhu se mísí velmi vážné téma se spoustou romantiky, sexuálního napětí a vtipu. Mám je ráda oba, ani jedna z postav mi nevadí.

Lucie.285
04.07.2023 5 z 5

První díl je za mě prostě nejlepší. Všechny postavy ze série mám ráda, ale Garrett s Hannou jsou oblíbenci. Od knihy se prostě nejde odtrhnout, děj je čtivý, dialogy za mě nemají chybu. Pokud váháte jděte do toho.

Luciee113
26.06.2023 5 z 5

Brada mi spadla tak nízko, že by jste ji nenašli ani za sto let. Co to dopr bylo? Tato kniha je tak dobře napsaná, že mi motýlci budou v břiše poletovat ještě hooooodně dlouhou. Co se pocitů týče, tak pro mě zatím nejlépe napsaná kniha, co jsem kdy četla. Klobouček!

michaelakoc
08.06.2023 2 z 5

Právě dočteno. Četla jsem hlavně kvůli vysokému hodnocení zde a kvůli tomu, že jsem často někde knihu viděla mezi doporučovanými. Anotace se mi líbila, tak jsem do toho šla. Dlouho mě odrazovala ta obálka, to nešlo dát na titulku hokejistu, něco s hokejistou, zamilovaný pár, cokoliv, když už tam musel být člověk, ale takhle ta obálka působí dost lacině a myslím si, že mnoho lidí to odradí od četby.

Příběh nebyl špatný, postavy byly sympatické. Já tedy hned na prvních stránkách pochopila, jakým směrem se bude příběh ubírat a také tomu tak přesně bylo, no.

Hanna - hodná holka, zpěvačka, která byla znásilněna. Nečekejte typický problém, který většinou hrdinky s tímto osudem mají, Hanna v životě funguje velmi dobře, ale jeden problém má.

Garrett - kapitán hokejového týmu, hodný kluk, oblíbený na škole a mezi holkami, ale rozhodně se nehodlá vázat, navíc má problematický vztah se svým otcem.

Tyto dva spojí škola, Garrett požádá Hannu, aby ho doučovala a nabídne jí za to něco na oplátku, pomůže jí sbalit kluka, do kterého je zakoukaná.

Dále už psát nebudu, abych nevyzradila děj. Garrett je fajn, vtipný, někdy už je to se sex. narážkami trochu přes čáru, ale proč ne. Hanna mu stačí a rozhodně se nenechá jen tak něčím vyděsit.

Pokud si chcete odpočinout, občas se zasmát, tak určitě přečtěte, ale rozhodně nečekejte dílo, o kterém budete další dny přemýšlet. Brzy si určitě přečtu pokračování, abych věděla, jak to s celou partou dopadne.

TeriLin1111
27.05.2023 3 z 5

Tohle bylo přesně to, co jsem potřebovala. Super oddechovka. Nebylo to nic světoborného, ale aspoň se to dalo číst a neštvalo mě to (jako spousta jiných romanťáren). Hlavní hrdinové mi byli vcelku jedno, ale jsem ráda, že jejich vztah aspoň prošel nějakým vývinem a neskočili na to hned v druhé kapitole :D Možná se mi to jenom zdálo, ale přišlo mi, že kdykoliv se hrdinové snažili o nějakou plnohodnotnější konverzaci, Hanna to hned stočila k sexu. Kromě tohohle to bylo fajn, ve svém žánru jedna z lepších knih. Asi nebudu číst celou sérii, ale pustím se do třetího dílu, který mě zaujal.

Miska9884
24.05.2023 5 z 5

Z celé série byla tahle kniha nejlepší

Ešína
23.05.2023 5 z 5

Přečteno už po druhé. Příběh se mi moc líbil. Bylo tam vše co čtenář potřebuje : humor, láska a hlavně emoce. Velké plus díky hokejovému prostředí. Špičkování mezi Garretem a Hannou bylo roztomilé a mě hodně bavilo. Možná trochu škoda té obálky, myslím že by se dala vymyslet daleko lepší.

Misshell1
16.05.2023 5 z 5

Moc krásný příběh dvou lidí. Z prostředí, které miluji-hokej. Jak z doučování přes přátelství dojdou až k lásce. Opravdu tuhle knihu doporučuji. Má příběh, lásku, vzájemně porozumění a vtipné pasáže.

AnnaNes
03.05.2023 5 z 5

Nechápu, že jsem tak dlouho váhala se čtením, asi ta obálka. Tohle bylo naprosto skvělý, celou dobu jsem se musela culit. Jak se ti dva neustále škádlili a ta chemie, humor, prostě boží. Nemám nic, co bych vytkla.
Doufám, že druhý díl bude taky super.

Mihal27
25.04.2023 5 z 5

(SPOILER) Kniho som si musel prečítať druhý krát, taká je skvelá.
Úplne som z nej hotový, skvelé postavy, príbeh a ešte k tomu aj môj obľubený šport hokej. To je najlepšia kombinácia. Teším sa na ďalšie dieli ktoré nasledujú. Hannah a Garet sa skvelá dvojka. Veľmi pekne napísaná kniha, odpúčam všetkými desiatimi.

Lexie321
16.04.2023 5 z 5

Absolútne chápem vysoké hodnotenia. Bála som sa, či knižka vydaná vydavateľstvom Yoli nebude viac pre teen-čitateľov a nebudem na ňu príliš stará, ale nestalo sa. Elle Kennedy napísala naozaj brutálne dobrý príbeh. Knihu som nevedela pustiť z rúk. Hannah aj Garrett boli ľudský a úžasný, že nemám ani slov. Chémia medzi nimi bolo jasné cítiť z každej strany. Každá kapitola bola zaujímavá, dôvtipná a plná silných emócií či už veselých alebo smutných. Všetko vrátane ťažkých tém znásilnenia a domáceho násilia boli napísané s rešpektom a vierohodnosťou aká sa nie každému autorovi podarí. Vedľajšie postavy boli tiež zábavné a jednoznačne budem pokračovať v sérii ďalej. MAXIMÁLNE ODPORÚČAM!