Návraty do lázní

Návraty do lázní https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210792/navraty-do-lazni-210792.jpg 4 14 5

Po úspěšném románu Lázeňská známost připravila spisovatelka ženám příjemné překvapení jeho volným pokračováním. Mladá Jana opět přijíždí do Luhačovic, kde kdysi prožila lázeňskou známost. O různá překvapení i setkání není nouze ani v této knize. Jana však touží navázat trvalý vztah. Podaří se jí to?

JancaMia
24.09.2022 4 z 5

Volné pokračování, které se opět krásně četlo.

alnahu
30.03.2022 5 z 5

(SPOILER) Pokračování příběhu Jany ,která po rozchodu s manželem, opět vyráží do lázní Luhačovice.Je nemile překvapena ,že její lázeňský milenec má zrovna zde svatbu.Ona řeší toto zklamání další lázeňskou známostí ,která opět vyšumí.A nakonec Jana najde životního partnera a tátu pro svého synka v bývalém kamarádovi.Knihy od této autorky čtu ráda jsou to takové milé oddechovky.

Ann98
20.03.2018 5 z 5

Proč zrovna kniha Lázeňská známost se dočkala volného pokračování? Připadá mi, že jsou tu mnohem větší adepti na pokračování. Ale to nic nemění na samotné knize. Je to čistě jen můj názor. Ve finále mě příběh osamělé mladé matky a jejího malého synka bavil o něco více než první díl, i když to bylo psáno podobným způsobem jako předchozí kniha. I přesto nemám potřebu se k ní vracet.

EvikU.
08.04.2017 4 z 5

Pohodové, nenáročné čtení.

sabca
24.04.2014 3 z 5

Jednoduché oddechové čtení. Lázeňská známost se mi líbila více. Zde to už zavání červenou knihovnou.