Návrat staršieho brata

Návrat staršieho brata https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/238589/bmid_navrat-starsieho-brata-EJZ-238589.jpg 5 2 1

Čo by sa bolo stalo, keby bol márnotratný syn na ceste domov stretol namiesto otca svojho staršieho brata? Už sama táto otázka vzbudila moju pozornosť a podnietila ma uvažovať nad možnými dôsledkami odpovede. Čo sa stane, ak neveriaci človek, túžiaci stretnúť nášho Otca, stretne najskôr nás? Neal Lozano v knihe odhaľuje pascu, do ktorej sa chytil on aj jeho priatelia, na ceste za Kristom. Zahľadení do vlastnej „spravodlivosti“ sa uzavreli pred milosrdnou Otcovou láskou. Svedectvo ich cesty voviedlo mnohých do novej slobody v Kristovi, priateľovi hriešnikov a mýtnikov.... celý text

Náboženství Literatura naučná
Vydáno: , Redemptoristi - Slovo medzi nami

The Older Brother Returns: Finding a Renewed Sense of God's Love and Mercy , 1995

Komnenos
11.02.2016 4 z 5

Mám pomerne rozporuplné pocity z tejto knihy. Na jednej strane v nej bolo veľa hlbokých myšlienok, ktoré som si dokonca podčiarkoval. Na druhej strane bolo zasa v knihe veľa pasáží, ktorým som príliš nerozumel a mal som pocit, že často sa autor dosť odchýlil od toho o čom mala v prvom rade kniha byť, resp. od toho čo som ja od nej očakával.