Návrat Pobožného střelce

Návrat Pobožného střelce https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/185162/bmid_navrat-pobozneho-strelce-Atj-185162.jpg 4 31 5

kokrokr
29.08.2020 2 z 5

Slabší závěr průměrné trilogie. Rodokapsy „Toronto” a „Pobožný střelec” dostaly tři body. Tomuhle příběhu dávám dva a půl. Ovšem jako kluk jsem byl z románů nadšený a četl je opakovaně.

Ikkju
20.02.2017 4 z 5

Člověk má v hlavě zaseknuté různé nesmysly, u mě to byla například představa vzniklá nejspíš čtením Tajuplného ostrova: je dobré být kuřákem, protože v případě ztroskotání v kapse oheň jako když najde..

Po přečtení Pobožného střelce jsem nabyl dojmu, že by bylo fajn být věříčí, aby případnou kulku mířenou na srdce zachytila bible nošená tamtéž :o

pablovendat
13.11.2014

Ranch Pobožného střelce je napaden krvavým banditou Belmarem. Pobožný střelec s Brandym a Fretkou se ihned pouští do pronásledování banditů. Cowboyové postupně bandu vyhladí.

Třetí díl je už trochu slabší

Ladys
26.09.2014 4 z 5

Další moje oblíbená Hurikánovka. Kid, půl Toronto byl můj velký hrdina.
Dnes už bych si radši nekazil dojem, ale před 20 lety jsem to "žral".

Finskej
09.02.2014 4 z 5

Pět hvězdiček dát nemohu. Přeci jen, je to archetyp brakové literatury. Ale je to tak roztomilé, že má-li úpadek klenoty, toto je jeden z nich. A slovem "roztomilé" skutečně myslím roztomilé.

westerny

Bob Peters (p)