Návrat nejistý – Po stopách největších záhad

Kniha přináší dosud knižně nepublikované zprávy z výprav našeho předního záhadologa, které absolvoval v letech 2005–2009 po celém světě. Například během Expedice Brazílie 2009 měl Ivan Mackerle nalézt ruiny ztraceného města, pátrat po neznámých tvorech a zjistit nové skutečnosti o netopýřích indiánech morcegos. Další výpravy podnikl do Údolí smrti na Sibiři se záhadnými kotli, do Kumoanu v Indii za tajemnými světly, na Srí Lanku za divokým mužem hobitem – nittaewo, a do brazilského Mato Grosso po stopách plukovníka Fawcetta, který hledal ztracené město v džungli a v podzemí. Kniha obsahuje některé u nás dosud nepublikované údaje....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95588/navrat-nejisty-po-stopach-nejvetsich-zahad-95588.jpg 4.417
Záhady

Vydáno: , XYZ (ČR)

Návrat nejistý - Po stopách největších záhad, 2011

Kniha Návrat nejistý – Po stopách největších záhad

metrolog
20.12.2020

Skvělá kniha o záhadách a také o dobrodružství při jejich objevování a řešení.

Radůz
24.11.2013

Zajímavé čtení o záhadách všude ve světě. Pro mě úplně nejzajímavější byla část ze Sibiře.

rose
10.01.2012

Další autorova nálož záhad a dobrodružství. Teda, kam on všude došel, dojel, doplaval, doletěl, doplazil se... A přinesl úplně nová dobrodružství... třeba ta záhadná Sibiř je moc zajímavá. Super čtení pro ty, které zajímá tahle tématika.