Návrat do svého těla po těhotenství a porodu

Návrat do svého těla po těhotenství a porodu https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/487369/navrat-do-sveho-tela-po-tehotenstvi-Y2b-.jpg 5 10 2

Kniha, která patří do ruky každé ženě po porodu, ať už byl porod včera nebo před 20 lety. Průvodce na cestě k návratu do svého těla aneb co všechno bychom měly vědět o vlastním těle po těhotenství a porodu. "V celém tak náročném životním období mi scházel důraz na důležitost naší fyzické regenerace po děvítiměšíční fyzické změně. Chyběly mi informace, jak můžu vrátit své tělo do původního stavu. Dozvědět se, proč stále vypadám večer jako v 5. měsíci těhotenství, nebo kdy už by mělo být pánevní dno ve formě. Umět si najít čas sama pro sebe není tak jednoduché, jak se zdá, ale nesmírně důležité. Cítit se ve svém těle zase jako dřív může být reálné. Spousta dopadů na tělo po těhotenství se dá vyřešit i po 20 letech. Byla by škoda tohle všechno nevědět a jen se s těmito neduhy nadobro sžít. "... celý text

Pindrushee
28.05.2023 5 z 5

Skvělá kniha, kterou bych doporučila každé ženě s sebou do porodnice. Napsáno laskavým tónem a srozumitelně.

makacek
15.01.2022 4 z 5

Kniha je takovým pohlazením po duši ženy po porodu. A to nejen svým obsahem ale i vzhledem. Nabízí nejen rady ale i motivaci a naději že může být lépe. Nejedná se o žádné složité čtení, Považuji to za takový ideál právě například jako knížku do porodnice nebo během šestinedělí. Kniha je doplněna instruktážními videi takže je možné cviky i vidět což je vždy lepší jak psaný text. Pokud ale očekáváte sérii mnoha cviků které vám zajistí ploché břicho tak jste tady špatně. Kniha obsahuje pouze pár rad jak fungovat v běžném životě a jak napravit břicho a pánevní dno po porodu. Žádné drastické cviky.

Autorovy knížky

2021  96%Návrat do svého těla po těhotenství a porodu

Kniha Návrat do svého těla po těhotenství a porodu je v