Návrat diplomata

Návrat diplomata

Peter Darwin se vrací ze svého diplomatického působení v Japonsku nadmíru dramaticky. Seznámení s dvojicí starších zpěváků pro něj znamená začátek nebezpečného pátrání. Jeho středem je Petrův vrstevník, zvěrolékař Ken McClure, jemuž v poslední době zemřelo při operacích několik koní. A mezi jejich majiteli se vyskytuje podezřele mnoho jmen spojených s podezřelými příběhy, na něž se Peter rozpomíná. Ocitl se totiž blízko cheltenhamského závodiště, kdo prožil dětská léta. "Jako cizinec jsem vstoupil do budoucnosti vlastní minulosti" uvědomuje si a neváhá s pomocí, která se změní v boj o život. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/84_/846/navrat-diplomata-846.jpg 4.6125

Comeback (1991)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Olympia

Disease

Napodruhé bavilo víc než napoprvé. Francisovky holt nejsou o tom, kdo je vrah.

Jara 56

Sice mám raději ty akčnější knihy D. Francise, ale i tak spokojennost, hezky napsané.

alfinha2321
17.07.2015

Pro mě absolutní top z Francisovy tvorby. Tuhle knihu miluju a ráda se k ní vracím.

vitavita
08.03.2012

Konec dobrý vše dobré.
Moje babička si vždy přečetla závěr knihy a pak s klidem přečetla celou knihu,byla klidná a spokojená.