Návod na přežití pro muže

Návod na přežití pro muže https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177306/navod-na-preziti-pro-muze-177306.jpg 4 29 6

V této knize jde o zdraví, protože stojí nad úspěchem: pokud nejste zdravý, úspěchu nemůžete dosáhnout ani ho prožívat.

Aghatte
25.05.2020 2 z 5

Na pana Bukovského mě navedla kolegyně v práci, která sleduje jeho videa a pořady v mluvené podobě. Je z něj doslova nadšená. Pochopila jsem, že tam kritizuje spoustu věcí, směrů či knih, co se považuje za "zdravé", a má své teorie a pravdy. Já osobně jsem od něj nikdy nic neviděla ani neslyšela.
Půjčila jsme si tedy v knihovně jeho dvě knihy.
Bohužel jsou to vydání z roku 2007, tedy na tehdejší dobu to musela být bomba publikace, graficky i obsahově, ale v dnešní době jsou takových manuálů plné police.
Vadí mi tam reklama na určité produkty. Dále sice nedoporučuje užívání doplňků stravy, ale na druhou stranu tam některé propaguje.
Nic závratného se člověk nedozví. Ale jak říkám, to je asi můj problém, jelikož jsem toho přečetla moc na dané téma.
Není to úplný propadák, je to čtivé a vtipné, takže jsem to prolistovala, pročetla a vrátím do knihovny.
A navíc jsem narazila na chyby v tisku "dojčata" (zřejmě) přeloženo jako dvojčata. " Pokud zařazujete do stravy dvojčat, dejte pozor na možné alergie...." na str.205 vložený odstavec, který nenavazuje, začíná malým písmenem a je z jiné části knihy.

Marek.Sc
20.04.2020 4 z 5

Zaujímavo a prehľadne spracovaná kniha o zdravej výžive, ktorá pomôže "prežiť" mužovi v prostredí, ktoré až také zdravé nie je. Popisuje aj účinky prostredia v ktorom žijeme, účinok potravín, ktoré prijímame, a to ako na nás vplývajú. A to najmä na mužské zdravie aj psychiku a na človeka vôbec. V knihe sú spracované aj recepty a podľa nich sa dá naprogramovať chutný a zdravý jedálniček, so skvostnými chuťami. Nie úplne čo popisuje doktor Bukovský je podľa mňa to pravé orechové, ale asi je to tým že nie každý sa dokáže preprogramovať na jeho stravu, ale myslím si že jeho rady sú myslené dobre a asi vie čo robí. Tí, ktorí chcú naštartovať iné smerovanie svojho životného štýlu, tak tím čitateľom túto knihu odporúčam. Ja som bol a stále som s ňou spokojný a otvoril som si ju nejedenkrát, keď som sa chcel pohnúť dopredu v zdravom stravovaní. Odporúčam ako dobrý darček a pre tých , ktorí chcú a potrebujú niečo urobiť so svojím zdravím.

Misericordia
19.08.2019 3 z 5

Návod na prežitie pre muža - vegána. Ale v našom prostredí, kde sa nadmerne konzumuje mäso a tučné jedlá a podceňujú iné, užitočný.

Jack Bauer
04.08.2016 5 z 5

Pěkně ilustrovaná kniha se spoustou reklam a odkazů psána vtipnou formou se smajlíky, aby ironii pochopil i ten největší hlupák, kterému je ale stejně jedno jak se stravuje a po přečtení knihy ji ihned vypustí z hlavy. Ačkoliv se knihy o zdravém stravování neustále opakují dokola, kde pozorný čtenář najde spoustu rozporů patři tahle k jedněm z těch lepších a opakování je matka moudrosti. Hezky se čte, psáno po lopatě i pro ty čtenáře, které toto téma nezajímá by měla zaujmout.

pagac17
04.05.2015

Kniha obsahuje podrobně temata o našem životě v rámci zdraví. Je velmi obsažná a požaduje podrobné studium, což se mi nepodařilo. Pročetl j,sem ta temata, která mě nejvíce zajímala. Nedověděl jsem se bohužel nic podstatně nového, co již vím. I když tím nepodceňuji autora a jeho snahu zachytit zdravotní problémy mužů a návod, jak nazval svojí knihu-Návod přežití pro muže.

Barbastelle
03.09.2013 4 z 5

Oceňuji informační hodnotu knihy. Je to vše poměrně jednoduše podané, přitom srozumitelné a přesné. Velmi takovýto počin oceňuji. Na druhou stranu někdy bych raději i vážnější vyjadřování, ale třeba mi to jen úplně nesedlo do nálady. Kdo se chce něco dozvědět o zdravém životním stylu, je to pro něj úžasná příležitost - a myslím, že nejen pro muže.