Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou

O kreslení bylo napsáno již mnoho knih. Většina z nich se zabývá buď přesnými postupy, a jsou to spíše takové cvičebnice a omalovánky, nebo vás naopak tlačí do kreslení či jiné kreativní činnosti s tím, že každý z nás je umělec. Ani na jednom z těchto druhů knih není nic špatného, oběma ale něco chybí. V prvním případě pouze obkreslujete to, co před vámi již někdo vytvořil, a ve druhém se vám sice snaží vnuknout, že máte kreativní „já“, ale už vám neprozradí, jak se k němu dostat a využít ho. A právě kniha Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou od Betty Edwards vám to přesně ukáže....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/117420/naucte-se-kreslit-pravou-mozkovou-hemisferou-117420.jpg 4.410
Literatura naučná, Umění
Vydáno · Zoner Press

Drawing on the Right Side of the Brain · 1979

Kniha Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou

HiNataLi
17.10.2013

Poučná knížka pro ty, kteří by chtěli zlepšit svůj styl kresby nenásilnou formou. Hezky zpracované. :)

Kakarinka
11.01.2013

Velmi zajímavá knížka. Nejde o to, jak by si někdo myslel - že se stane zázrak a je z vás malíř. Tahle kniha vás naučí se na věci opravdu dívat a zaznamenat to co vidíte na papír.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

malování, kreslení

Betty Edwards
americká, 1926

Kniha Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou je v

Právě čtených6x