Vampyrus

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Cyberpunková variace na Stokerovu Drakulu. Na vesmírné výzkumné stanici Demeter dojde k masakru, který přežije pouze doktor Vlad Shreck. Ten se údajně na nic nepamatuje, jeho chování je však velmi podezřelé. V nemocnici si sežene šíleného pomocníka posedlého mouchami. Krátce na to se seznamuje s mladičkou Minou Harkerovou a její přítelkyní Lucy......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/72_/7298/nathan-never-vampyrus-1GF-7298.jpg 23
Série

Nathan Never 1.

Žánr
Literatura světová, Komiksy
Vydáno, A.F.F.L.
Orig. název

Nathan Never #26: Vampyrus, 1993

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Vampyrus

RaptoR
08.04.2013

Další z komiksových projektů, který se u nás neujal. Sci-fi série s detektivem jménem Nathan Never. První díl s názvem Vampyrus nás zavede za záhadou vědecké lodi Demeter, kde celá posádka skončila s proříznutými hrdly. Přežil pouze jeden člen - Vlad Shreck. Že Vám jména jako Vlad a Demeter jsou něčím povědomá? A co třeba Reinfeild, Mina Harkerová a Stoker? Ano. Však sám název povídky - Vampyrus - napovídá, že se jedná o nějakého krvesaje. Bohužel, z Draculy je zde víc než je zdrávo, tudíž celý sešit působí jen jako moderně pojatá klasika. Sice se to pak snaží dohnat odlišným koncem, ale to už je pozdě. Krom toho je zde spousta a spousta zbytečných dialogů a oslích můstků.
Samotná kresba bohužel nese všechny známky levného vydání - malý formát, tenký papír a hlavně špatně čitelné černobílé panely, kde jsou místy jasně vidět pixely. Rozhodně si nedokážu představit, že bych si to koupil za 69 kč, které za to chtěla firma Nový komiks v době vydání.

Doporučujeme

Z pekla
Z pekla
V jako Vendeta
V jako Vendeta
Sin City #1
Sin City #1
Maus – Souborné vydání
Maus – Souborné vydání

Autor a jeho další knihy

Michele Medda
italská, 1962

Kniha Vampyrus je v

Přečtených4x
Knihotéce5x
Chystám se číst1x