Nataša

Nataša https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17492/mid_natasa-L7C-17492.jpg 4 195 52

Žárlivost má mnoho tváří... Vždy však v partnerovi vyvolává pocity beznaděje, přináší slzy a bolest. Důkazem toho je i příběh Nataši, dvaačtyřicetileté fotografky, vdané ženy a matky dvou synů. Jak se vyrovná s Vojtovou chorobnou – a bezdůvodnou žárlivostí? Zůstane s ním v manželství, nebo se rozhodne pro rozvod? Milé čtenářky, doufám, že se vám kniha bude stejně tak dobře číst, jako mně se psala.... celý text

simca9342
11.06.2023 5 z 5

" víkendovka"

Pro matky samoživitelky s dětmi je život hodně těžký, ale ty rozvedené ještě navíc s nevyléčitelným omezením mladšího ze dvou synů po zdravotní stránce to také nemají jednoduché.
Nataša a její dva synove se ocitli v té druhé situaci. Příběh ale začíná v době před ním. Druhým v pořadí . Manžel na svou ženu žárlí sice ví, že se rozvedla a jako fotografka se uživí tak tak a nestěžuje si, ale Vojta ji začíná podezírat. Bůhví, co dělá, s kým se stýká, když je přes den sama...
Nataša neví, co má odpovídat a později se začnou dít horší věci.
Základní otázka, kterou by si v této situaci položila každá žena: zůstat nebo odejít ?

ještěrka38
26.06.2022 3 z 5

Knihy autorky mám ráda, ale tahle byla dost depresivní.. Domácí násilí, zvláštní vztah k dětem.. Rozhodně to není kniha na pohodu.. ;-)

Radka1911
20.06.2022 3 z 5

Do myšlenkových pochodů hlavní hrdinky jsem se vcítit nedokázala, román rozhodně nebyl oddechový a příliš mne nenadchl. Bylo to takové depresivní čtení o smutných věcech.

Kaja1
10.04.2022 3 z 5

Chtěla jsem nějakou oddechovou, a ta to tedy nebyla. Myslím, že Nataša řešila všechno a nic. Syny měla dva, ale ten jeden jakoby nebyl, no rozhodně to nebyla standartní rodina a vztahy v ní.

vekkr
17.11.2021 3 z 5

Knihy této autorky považuji za oddechovky,ale u tohohle si moc neodpočnu.Trochu mě všichni štvali.

DominaCZ
17.05.2021 1 z 5

Dost mě tu štvaly ty skoky v čase- sednou do kavárny, řeknou dvě věty, vykouří 2 cigarety a už jdou. Hodlá nachystat na večeři chlebíčky-rekne muži 2 věty a už nese tác s hotovými na terasu. To je nedořešený. Jinak je ufňukaná, nic jí nechybí, je otravná s tím jak nutí děcka jíst u stolu a zároveň nic sama neřeší.

Kerberos
20.04.2021 4 z 5

Nechápu ženy, které si nechají líbit takové zacházení. Řekneme si je to jen vymyšlený příběh, ale takové věci se dějí ,bohužel je to ze života.

regulax
30.03.2021 5 z 5

Jednoduše psaný příběh o složitém soužití...

Janaves
13.02.2021 3 z 5

Smutný příběh Nataši, která měla smůlu na partnery. Kniha se četla hezky, ale dám jen 3*, protože jsem od ní četla lepší.

Petrasim
28.09.2020 3 z 5

Téma dobré, ale nesedl mi styl psaní autorky. Kniha se hrozně táhla, až ten konec začal být zajímavý a měl spád.

Krisařka
30.08.2020 3 z 5

Další čtivá kniha této autorky, akorát mi přijde, že vždycky ten závěr najednou nacpe do 10 stran, na to jak vše rozepisuje..

Aleh
24.12.2019 3 z 5

Příběh dvaačtyřicetileté Nataši je (nebo byl a třeba i v budoucnosti bude) určitě příběhem mnohých dalších žen. Nic nového pod sluncem. Proč se ženy snaží toho tolik vydržet? Kde je ta mez, za kterou už nejsou ochotny jít? O tom by se dalo jistě dlouze přemýšlet. Takové a podobné otázky jsem si kladla při čtení tohoto románu. Čtení pro ženy.

tess.de.veles
03.12.2019 5 z 5

Jo jo, líbila se mi :-)

knihovniceS
15.09.2019 4 z 5

Čtu různé žánry a po těžším příběhu ráda sáhnu po oblíbené autorce. Ani tentokrát nezklamala. Nebyla to zrovna četba pro odlehčení, víc smutné čtení. Téma chorobná žárlivost, sobectví muže i neurvalost, které Nataša léta snášela až pomyslný pohár přetekl ...
Příběh se čte hezky až mě chvílemi mrazilo. Doporučuji

JIVaJaH
14.09.2019 4 z 5

Další příběh, který se klidně může odehrávat v několika domácnostech....autorka nezklamala. Poutavé, někdy smutné jindy úsměvné.

zdenaR
15.07.2019 4 z 5

Další velmi čtivá kniha od autorky.
Klasické téma - žárlivost, pojaté z pohledu ženy, která je ochotna pro udržení manželství udělat maximum.
Doporučuji.

mariva
09.06.2019 4 z 5

Další docela uvěřitelný příběh ze života, i když Nataša nebyla vždy docela sympatická postava. Proč tak dlouho snášela život s chronickým žárlivcem? Taky její řešení problémů vždy pouze za podpory dalšího muže, mi moc nesedělo. Pobavilo mě, že autorka do jejích fotografických námětů zařadila obálky některých svých knih.

m.valova
09.03.2019 4 z 5

Kde začít,místy mi bylo smutno,chvílemi mi z chování Vojty bylo až špatně a do toho všeho jsem oba dva litovala a hlavně nechápala,ale tak to asi opravdu v životě je a bohužel chorobná žárlivost je hrozná vlastnost...lituji každého,kdo se s tímto problémem ve vztahu potýká.Keleová opět nezklamala ..patří k mým nejoblíbenějším spisovatelkám..

pingu1
07.03.2019 4 z 5

Zase jedna ze života ... Četla se dobře, mělo to spád, bohužel dost uvěřitelný příběh....

LeSk
16.12.2018 3 z 5

Kniha patří dle mého názoru k méně zdařilým, od této skvělé autorky jsem čekala více, nicméně i tak jsem knihu dočetla a těšila se na happy end, který se nakonec konal.
Na autorku nezanevřu a ráda si přečtu její další knihy.

2011  82%Dva životy
2003  81%Manželky