Město ze skla

Clary postupně odhaluje další střípky z minulosti své rodiny a nalézá přitom spojence v tajemném lovci stínů Sebastiánovi. Valentýn sbírá veškeré síly, aby jednou provždy zničil všechny lovce stínů, a jediná šance, jak ho porazit, spočívá ve spolupráci s odvěkými nepřáteli. Ve třetím díle série musí Clary získat vládu nad svými nově objevenými schopnostmi, aby zachránila Skleněné město. Ale je to vůbec v jejích silách?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398780/mesto-ze-skla-ZgL-398780.jpeg 4.52101

Nástroje smrti / Nástroje smrteľníkov 3.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, #booklab

City of Glass, 2008

Kniha Město ze skla

anibeni

Do třetího dílu jsem se pustila s obavami, aby příběh nezačal mít klesající tendenci, jak už to u vícedílných sérií bývá... Mé obavy se zde ale nepotvrdily, děj byl výborný a knihu jsem přečela jedním dechem..

Janie98
01.12.2020

Další skvělé pokračování série Mortal instruments

preny
21.11.2020

Super kniha, jen je škoda, že to tak uteklo, kniha mi přišla plná děje a napětí, hltala jsem každou stránku.

LittleAvocado
03.11.2020

Po přečtení druhé knihy jsem ani nedoufala, že by tato mohla být lepší (a tím nemyslím, že druhá kniha byla špatná, byla skvělá).
Mýlila jsem se. Třetí kniha z této série by snad mohla být dokonce lepší, než ta první a to nejen z toho důvodu, že se zde tolik věcí vysvětlí :)

Ďumbierka
07.09.2020

Výborné. Od začiatku do konca som si užívala každú stránku, bola som napätá. Tešila som sa s hrdinami, bála som sa s nimi. Hnevala sa, milovala. Táto YA fantasy séria je jedna z mála (ešte Harry Potter a Twilight), ktorá ma skutočne chytila za srdce a veľmi ma baví. Ten svet. Celý Tieňosvet sa mi dostal pod kožu už pri prvej knihe a v každej ďalšej si znova uvedomujem, aké je to perfektné. Mne to prosto sadlo!❤️
Koniec bol jednoducho vaau. Teším sa aj na ďalšiu knihu zo série :) .

ydnac
07.09.2020

Další young adult a za mě dobrý :-) a zase musím říct, že jsem to četla už v době vydání kdy se rozjížděli upíři, démoni,andělé, čarodějky atd...a byla jsem unesená, strašně mě bavila Clary , celá ta jejich parta a jak se učila kreslit:-). Všechno bylo dobře promyšlené, nechyběla láska, napětí a přátelství. Skvělá série.

SknihouVrukách
12.08.2020

Tak a už mám za sebou prvú trilógiou zo série TMI. Musím uznať, že tento diel bol zo všetkých najlepších. Celú knihu sa niečo dialo a boli tu aj parádne zvraty. V knihe máme niekoľko hlavných postáv a bohužiaľ s nimi mám v celej sérii najväčší problém. Už od prvej knihy sa s nimi neviem stotožniť a príde mi, že občas sa správajú strašne hlúpo. Na celej sérii mám najradšej svet. Takto premyslené svety ja môžem a veľmi si ich užívam. Páčilo sa mi, že v knihe sme sa dozvedeli niečo z minulosti mamy Clary a musím uznať, že táto časť má bavila z celej knihy najviac. Cassandra napísala aj dobre a prekvapivé zvraty a sériu pekne zakončila (pôvodne to mala byť iba trilógia). Som rada , že epilóg bol veselší. Avšak vadilo,že miestami som sa nevedela začítať a strácala som pri čítaní pozornosť. Inak nemám čo vytknúť. 4,5/5 ✨

Marbla2004
24.07.2020

Zatím asi nejlepší díl série. Děj pěkně ubíhal a když byla nějaká část nudnější hned se stalo něco velkýho. Pěkné zakončení první trilogie.