Město padlých andělů

od:


KoupitKoupit eknihu

Válka skončila, Clary se snaží stát dobrou lovkyní stínů. Nic ale není bez kazu. Někdo vraždí Lovce stínů, kteří byli ve Valentýnově Kruhu, což vyvolává napětí mezi Podsvěťany a Lovci stínů, které by mohlo vést k další krvavé válce. Simon má stále větší potíže, nemluvě o tom, že chodí se dvěma krásnými a nebezpečnými dívkami, které jedna o druhé nevědí. A na Clary s Jacem číhá jejich nejhorší noční můra. Clary totiž uvedla do pohybu řetězec událostí, které by mohly vést ke ztrátě všeho, co miluje. Dokonce i Jace....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/154238/nastroje-smrti-mesto-padlych-andelu-XWX-154238.jpg 4.31360
Série:

Nástroje smrti (4.)

Orig. název:

City of Fallen Angels (2011)

Žánr:
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Knižní klub
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (128)

Přidat komentář
walusaaa
05. listopadu

Za mě slabší díl, ale i tak jsem si ho užila.

Ivka14
28. října

Další skvělý díl. Už se těším na pokračování. Vždy je konec hodně otevřený a už chcete hned číst další díly.

AnnaNešporová
04. října

Každý díl je lepší a lepší. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout.

zinon
10. srpna

Tento díl mě tolik nenadchnul, předchozí část nasadila laťku vysoko.

POZOR SPOILER!
Už jsem četla sérii Pekelné stroje, tak si teď říkám, že některé věci moc nesedí. Třeba to, že už s Alecem neměl být Jace parabatai....protože zemřel. Taky to, že to měl Alec poznat. Tady to pouto není vykresleno tak intenzivně jako v druhé sérii.

Chování Jace bylo fakt děsný...opravdu za to vše částečně mohl...kdyby nebyl tajemný jak hrad v Karpatech a svěřil se dřív, nemuselo by to sem vůbec dojít.

dancav28
02. července

Začátek byl trochu pomalejší, ale ten konec úplně super. Hned jsem se pustila do 5. dílu. Knížku jsem přečetla za pár dní a určitě doporučuji

Ludy1990
13. června

4.díl jsem přelouskala za par dní.Chvílemi mě trápil,kvůli
Clary a Jace,tyhle dva jsem si obzvlášť oblíbila.Ale podle
mého očekávání,to bylo podle i mých představ,i když si myslím,že to mohlo být více akčnější i více démonů nebo více andělů,když už je to v názvu.Spíš mi přišlo,že se tam řešili jenom vztahy.

Nikkiproch
13. června

Čtvrtému dílu ubírám jednu hvězdičku za vleklý začátek. Jinak konec zase dechberoucí a napínavý a plynule přecházím k dalšímu.

petrulka
11. června

Líbilo se mi moc, Raziel nadchnul, setkání s ním popsáno famózně, jako kdybych tam byla :-)

Julinka679
09. června

Obsahuje SPOILER!Musím říct, že v tomto dílu mě hodně překvapil Simon ale svým způsobem vlastně i Jace, který měl s Clary opět "o zábavu postaráno". Isabela se mi po boku Simona líbí a Maia si zaslouží svůj happyend s Jordanem. Alec s Magnusem jsou kouzelní a jen doufám, že se Luke s Jocelyn konečně vezmou! Už mají načase! :D
Konec mě celkem překvapil ale nějak jsem tušila, že se Sebastian vrátí a jen doufám, že už naposled.
Už se těším na další díl :-)

Laughtubbe
22. května

Už aby Clary mohla být s Jacem v klidu :( Velmi mě v tomto dílu zajímal Simon. Takový typický NERD a dvě slečny. Fandila jsem Izabelle, ale jak to s ní dopadlo? To si přečtěte :P

andrejci
12. května

Prvních asi 150 stránek jsem přemýšlela ,že to vzdám. Nebavilo mě to . Měla jsem pocit , že celý díl bude jenom o Simonovi. Ale potom se to rozjelo a já nemohla knížku odložit. Někdy jsem byla fakt překvapena. Ten konec=Super. Byla opravdu ráda ,že jsem tu knihu neodložila. Už se těším na další díl.:):):):)

zuzlina
23. dubna

No. Tak musím říct, že na tenhle díl jsem byla zvědavá. Zápletka mě ze začátku trochu sklouzavala k předchozímu dílů. Ale musím říct, že me snad poprvé v knize bavil Simon. Jinak konec byl dobrej a tam se to už rozjelo.


SPOILER
Chudák Jace. Furt něco. No potrebuju hned číst další at Teda vím jak to dopadne. Spisovatelka si na něj asi zasedla.

girdi
05. dubna

Doufala jsem, že si série udrží vysokou laťku, kterou nastavil předchozí díl, a nebyla jsem zklamána. Autorce se podařilo vymyslet zajímavé příběhové smyčky, které čtenáře udržují v příjemném napětí. Postavy dostávají další hloubku, a tak ačkoliv to tentokrát není na pět hvězd, stále je to super oddechové čtení.

Ruzaaa
26. března

Zatím nejlepší a nejvyspělejší díl ze série. Líbil se mi jak příběh jako takový, tak i postavy - ženy záporačky. Začínám si všímat jisté vyspělosti hlavních postav, již to nejsou mladá trdla, ale jejich chování je celkem promyšlené. Těším se na další díl.

vzpoměnka
14. března

pro mě asi nejlepší díl z celé série. Ale je fakt že já miluji celou tuto sérii

ufounek173
13. března

mám ráda celou sérii

Peťule115
10. března

první ze série, kdy mi trvalo než jsme se začetla ... a ten konec :-/ ... no jsem zvědavá na další díl

sd1992
19. února

Z tohoto dílu jsem měla trošku obavy. Jednak má výrazně nižší hodnocení a jednak mi přišlo, že třetí díl skončil tak, že vlastně další díl už nebyl třeba.. :-) Ale byl naprosto super a já se těším na další.. :-)

rosalindaaa
19. února

Knížka byla dobrá, ale asi jiný překlad , protože zde se Krasomil Pohroma jmenoval Magnus ...

kaca3606
16. února

upřímně, tenhle díl už byl hodně trapnej. do dalšího už nejspíš nepůjdu

katerina2660
18. ledna

wow! jako fakt dobrý. Už jsem ani nechtěla číst další díly, protože třetím dílem to bylo hezky ukončené...no ale Ježíšek měl jiný názor a dostala jsem další díly. Právě jsem dočetla tento díl a musím říct super. Bála jsem se, jak to bude pokračovat... Tato kniha se více zaobírá kolem Simona a jeho starostí, čemuž jsem ráda, že mu byl dán prostor. Nicméně konečná zápletka všech, boj na střeše ... a to úplné finále... jakože cože? co to udělal??? no honem číst další díl, protože to bude asi mazec.... (ach jo, a to mi bude letos 44 a stále miluju tento žánr... aby ne, když Twilight sága je moje "bible" :-) ) Doporučuji pokračovat!!

adamcovak
01. ledna

Knihy jsem se trochu bála, jelikož mi 3 díl přišel ukončený. Tato kniha mě ale opět nezklamala. Měla sice trochu utahaný začátek, ale ten konec byl nečekaný a naprosto úžasný. Strašně moc se těším až si přečtu další díl.

Lucik100
01. ledna

Částmi mi bylo opravdu líto Jace i Clary.

juni
25.12.2017

Moc se mi pokračování líbilo. Po tom záhadném konci, jsem hned musela mít pokračování.

Zabka27
12.12.2017

Líbí se mi jak se začíná vyvíjet Simonova postava a že dostal mnohem větší prostor v dějové lince, je to sympaťák. Také jsem ráda za novou postavu Jordana, ale kdo mi začíná vadit je Jace. Ja chápu, že má být složitá osobnost, ale to jeho neustále uzavírání do sebe samého, mě začíná iritovat. Jsem ráda za otevřený konec a jsem zvědavá, co bude dál.

verca65
11.12.2017

Ten konec jsem moc nepochopila. Ale knihu hltala. A těším se na další díl.

petulka.sasanka
28.10.2017

Ze serie nejslabší kniha.

Tyrsis
23.10.2017

Po předchozí skvělé knize, kde příběh hezky vyvrcholil byl tento díl zdlouhavý a nudný. Plus Jacovo místy nelogické chování a obviňování začíná být pěkně otravné.

Mamosvain
17.09.2017

Teda za mě jako asi zatim nejslabší díl série... Nejde ani nijak zvlášť o to, že se tam skoro vůbec neřeší Clary a Jace, ale jenom Simon. Jde spíš o to, jak se vlastně půlku knížky nic neděje. Respektive děje, ale nevíte ani trochu proč, jak a kdo to dělá. Jako chápu, že Cassie musela nějak znova rozeběhnout celou sérii, ale podle mě by byla schopná udělat to trochu rychleji. Jinak zápletka mě nakonec dost zaujala a vlastně jsem si nebyl jistý, jestli za tím je Lilith nebo Camille nebo třeba někdo jiný. A jinak asi docela souhlasím s ostatními, že Clary a Jace mohli mít společného času o dost více... Ale vlastně si nijak nechci stěžovat a jsem rád, že jsem si díl nakonec přečetl.
I přes pár chyb bych tohle všem doporučil.

boucner
15.09.2017

slabší, než předchozí díly, ale pořád stejně čtivá...jen usmrcení jedné záporné postavy mi přišlo opravdu přehnaně rychlé a jednoduché...