Naší přírodou krok za krokem - Zvířata

Naší přírodou krok za krokem - Zvířata https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/116493/nasi-prirodou-krok-z-116493.jpg 5 13 5

V knize jsou vyobrazeni nejen hojněji se vyskytující živočichové, ale i vzácní, kteří jsou přísně chráněni, a proto na ně zvláště upozorňujeme......

david5849
03.02.2021 5 z 5

DOBRY DEN
JE TO VELICE PĚKNÁ ČESKÁ KNÍŽKA , TOMU KDO SE ZAJÍMÁ A CHODÍ DO PŘÍRODY VŘELE SI JI DOPORUČUJI KOUPIT . KNIHA POSLOUŽÍ JAK PŘIRODOVĚDCUM - TAK I DOSPĚLÍM I DĚTEM . JSOU TAM MOC PĚKNÉ A BAREVNÉ OBRAZKY A U NICH VELICE PODROBNÝ POPIS .
PODOBNÉ PĚKNÉ ČESKÉ KNIHY JSOU : PŘÍRODOU KROK ZA KROKEM , PŘÍRODA V ČSSR
JSOU TO MOC PĚKNÉ ČESKÉ VELICE POUČNÉ KNIHY

david5849
03.02.2021 5 z 5

DOBRY DEN
JE TO VELICE PĚKNÁ KNÍŽKA . JSOU TAM MOC PĚKNÉ A BAREVNÉ OBRÁZKY A U KAŽDEHO OBRAZKU JE MOC PĚKNÝ A PODROBNÝ POPIS . KOHO ZAJÍMÁ PŘÍRODA , TAK DOPORUČUJI SI KNIHU KOUPIT . DRUHY DÍL KNIHY SE JMENUJE ? NAŠÍ PŘÍRODOU KROK ZA KROKEM - ROSTLINY

AniLes
08.01.2016 3 z 5

V dětství jsem touto knihou hodně listovala a četla. Pomohla mi s informacemi o zvířatech do školy.

moonchild
07.03.2014 5 z 5

Výborná kniha,podle které děti mohou zjistit,jaká zvířata mohou u nás žít.

KubaKJ
26.08.2012 4 z 5

Kniha slouží jako encyklopedie zvířat, žijících na našem území. Ať už jde o ty velké, jako jsou jeleni a divoká prasata, tak i o ty malé, jako je hmyz a pavouci.

Autoři knihy

Květoslav Hísek