Na podpätkoch

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Rok po vražde Bosa sa jeho kapitáni rozhodli rozdeliť si územie Nášho Mesta, pasovali sa do pozícií malých bosov a začali si závidieť a navzájom škodiť. Začala sa vojna v podsvetí, ale iba z toho jeden nevyžije, a tak voči majiteľom reštaurácií a kaviarní vo svojom teritóriu uplatňovali praktiky ďaleko presahujúce hranice zákona. Detektívom z oddelenia vrážd bola ich činnosť a astronomické zisky spočiatku záhadou. Muselo dôjsť k vražde na diskotéke vo vykričanom nočnom bare, aby sa im otvorili oči. Vraždu vyriešili, hoci sa im do vyšetrovania zaplietol smutný prípad jednej riaditeľky gymnázia. Navyše sa zbláznila Petra a rozhodla sa vydávať. Veľa zdanlivo nesúvisiacich vecí sa udialo v tom príjemnom slnečnom máji, ale stačilo iba počkať, urobiť pár základných previerok, vypočuť niekoľko svedkov a všetko do seba začalo pekne systematicky zapadať....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94890/big_na-podpatkoch-0Da-94890.jpg 4.4279
Nahrávám...

Komentáře (63)

Kniha Na podpätkoch

janina66
27. listopadu

Pro mě jedna ze slabších dánovek. Dva velmi smutné konce hlavních vedlejších postav knihy.

smardice
22. října

Další skvělé pokračování a vyšetřování několika souběžných, do sebe zapadajících případů. Kniha se smutným, i když trochu předvídatelným koncem.


Siege03
05. října

Hodnotím kladně, mám ráda styl psaní autora,i jeho policejní žargon.

kolacky
03. října

No jasně... není nad to, když je ukřivděná kámoška z mládí navíc psychopatka...

klokan.1905
01. září

Na podpatcích...
Chcete-li číst tuto sérii chronologicky, tak momentálně je toto sedmnácté pokračování (u DD vyšla jinak jako čtrnáctá v pořadí)... Domnívám se však, že s tímto pořadím DD ještě pěkně zahýbá... Jenom mně do chronologického čtení série vložil už dvě další pokračování, a to knihy Ve stínu, a dále i Břemeno minulosti (zatím vyšlo pouze ve slovenštině)... :-)
Na DD se však kvůli tomu nezlobím... :-D Jeho knížky jsou jedním slovem - skvělé...
K samotné knize...
Seznámíte se s ředitelkou gymnázia Kristýnou Jánskou, která má problémy se svým manželem Jarem... Jaké? Jak je bude řešit? To ze mě nedostanete... :-)
Petra Pergnerová z oddělení vražd se má vdávat... Kdo má být tím šťastným? Tak to Vám také nepovím... ;-)
Co se bude dít v Našem Městě po vraždě Bosse? Ani to že mě nedostanete... Ani kdybyste mě mučili... ;-)
Za mě opět za pět... Sérii DD Naše Mesto si neskutečně užívám...

Petronela16
30. června

No samozrejme, že to bolo opäť fajnove čítanie..Musím však podotknúť, že pre mňa bola toto druhá autorova kniha, ktorú som prečítala tak "normálne, akože naozaj čítala,lebo všetky ostatné mám napočuvane ako audioknihy.A taktiež mi nedá nepovedať, že aj napriek všetkému, stále mi lepšie sedí to počúvanie.Ono u mňa sú knihy, ktoré mám radšej ako audiopočteničko a DD patrí rozhodne medzi nich.Začal to vlastne M.Geišberg- v jeho podaní ma to neskutočne bavilo a jeho ctihodny nástupca M.Mňahončak v ničom nezaostáva.Nemam viac čo dodať na margo tejto knihy, lebo okrem deja, ktorý nebudem prezrádzať, sa viac ako super detektívka z dôb nedávno minulých,nedá viac povedať.Treba si prečítať.

edith79
29. června

Hodně povedený díl. Hlavně linie kamarádek z dětství mě bavila. Opět jsme lehce navštívili podsvětí, užili si vzájemné špičkování detektivů a trochu blíže se seznámili s Petrou, která se rozhodla vdát. Opět za pět. Prostě kvalita, která nezklame.

hanzmb
13. května

Další vynikající dánovka. Tentokrát se ale autor rozhodl změnit zažité schéma. A tak vlastně do poloviny se jedná spíš o psychologický román, než o klasickou detektivku. Ale autor jeho kvalit si to může dovolit. Jedině snad po přečtení zůstává trochu absťák na fórky mezi detektivy. Těch se tu až zase tolik do zmenšeného prostoru nevešlo.

1

Doporučujeme

Cela číslo 17
Cela číslo 17