NAŠE JÍDLO - přirozeně!

NAŠE JÍDLO - přirozeně! https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265055/bmid_nase-jidlo-prirozene-265055.jpg 4 4 2

Prohlédněte si zajímavé obrázky a texty, díky kterým budete vařit v kuchyni ekologičtěji, zdravěji a chutněji. Kniha obsahuje 101 receptů – každý z receptů obsahuje tři podrecepty se skvělými nápady, jak zpracovat většinu zbytků.

Literatura naučná , Kuchařky

Vydáno: , IKEA

JancaMia
24.03.2024 2 z 5

neurazí, nenadchne

knih-o-mol
07.04.2021 4 z 5

Kniha navazuje na celou koncepci marketingu firmy IKEA. Doporučované nádobí k vaření a uchovávání potravin koupíte v IKEA, nabádá vás k šetrení a recyklování surovin za pomoci výrobků které prodává, zdravému životnímu stylu. Žijete zdravě, neplýtváte, děláte něco pro planetu a nakupujete v IKEA ideál podle Ingvara Kamprada. Podle receptů jsem vařil a jedná se o chutná připravitelná jídla ve kterých použijete i pro nás méně obvyklé suroviny, například kdoule. Každé jídlo je rozděleno do třín následných jídel kdy se využije vše připravované. Problém je, že některé propagované výrobky, například hliněný pekáč, IKEA mezitím přestala prodávat, takže jejich vychvalování v kuchařce vede spíše k rozčarování při pátrání v samoobslužném bludišti obchodu. To je jediná marketingová chyba kuchařky.

kuchařky zdravá výživa

Autorovy knížky

Kille Enna
dánská, 1972
2014  70%NAŠE JÍDLO - přirozeně!

Kniha NAŠE JÍDLO - přirozeně! je v