Naschválníčci

Naschválníčci obálka knihy
Mé hodnocení:

Že jste naschválníčky ještě neviděli? Kdopak by je viděl! Naschválníčků je tolik, že se nedají ani spočítat. Jsou například naschválníčci domácí – ti vám poschovávají kdeco – a vy to pak ne a ne najít. Pak jsou naschválníčci školní. Ti například přivedou ke dveřím někoho z učitelů, zrovna když chodíte po lavicích. Škudibík a Mezulán jsou naschválníčci táboroví. Zimu přespávali v oddílové klubovně a na jaře je dokázala probudit jedině slova jako tábor, stany a podobné výrazy, které zní naschválníčkům stejně jako lidem zvonění budíku. Jaké je poslání táborových naschválníčků, to vám v téhle knížce prozradí František Nepil. A jemu můžete věřit. Jako spisovatel se znal s mnoha důležitými osobnostmi z říše pohádek a jako skaut věděl, jak to na táboře chodí. Až knížku dočtete, pochopíte ledacos, co vám dříve bývalo na táboře záhadou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284866/naschvalnicci-vxM-284866.jpg 4.348
Pro děti a mládež
Vydáno, Knižní klub

Kniha Naschválníčci

m_martina
21.06.2020

Knihu jsem četla společně se svými dětmi a moc se nám všem líbila. A určitě ji doporučím i vnučkám, až budou větší a naučí se číst. Pan Nepil píše moc mile a kniha je i veselá.

twigxi
20.06.2020

Nejkrasnejsi pohadka meho detstvi. Poslouchla jsem ji casto pred spanim. A ani po petadvaceti letech, kdy jsem si ji znova pustila (krasne nactenou panem Brodskym), neztratila sve kouzlo. Frantisek Nepil byl proste Pan spisovatel!

jednorozka
16.04.2020

No jasne, naschvalnicci... :) To byla uzasna knizka, vracela jsem se k ni moc rada. Mile vypravovani.

Gabi13
18.08.2019

Tak milé čtení. Vrátí to člověka do dětských let, kdy na přesně takový tábor jezdil. Četla jsem to se synem, který je také skaut, tak se nám lehce chápalo a bavilo nás to.

Ivanka83
20.09.2017

Četení před spaním. Dětem i mě se moc líbila :-)

Elulilinka1
18.05.2017

Ten, kdo rád tropí naschvály, by si měl jako inspiraci přečíst tuhle tu knihu:).

KatkaPeli
16.02.2016

Je to naučné v tom že jestli na táborách něco lajdáte tak vám to potom naschválníčci zničí, protože se má všechno dělat pořádně. Moc krásná knížku doporučuju přečíst.

Rup
25.09.2015

Přes všechnu lásku a úctu k panu Nepilovi, toto zavání příliš budovatelsky.