Náš manžel

Náš manžel https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397695/bmid_nas-manzel-BI7-397695.jpg 3 541 184

Tři různé ženy spojuje jediné: stejný muž. Imogen opustil Phillip kvůli mladší a hezčí ženě. Během nepříjemného rozvodového řízení se u ní najednou objeví a vyhrožuje, že ji připraví o syna, jestli do konce měsíce nezmizí z jejich domu. Vyděšená Imogen provede něco šíleného. A pak jí nezbývá než bojovat o život. Nečekané spojence najde v bývalé a budoucí ženě svého manžela. Všechny se chtějí pomstít…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Motto

The Exes' Revenge , 2018

micha-ella
23.11.2019 5 z 5

Tak to vůbec nebylo naivní (tady v komentářích se často opisuje jak ve škole), ale naopak hodně promyšlené, bezva námět, lehce nadsazený s prvky tragikomedie, o každé postavě dost informací, aby bylo její jednání pochopitelné. Na prvotinu podtržená jednička! Tahle knížka samozřejmě nepatří do klasiků a závažné četby, ale bylo to moje kafe.

Opatov
17.11.2019 3 z 5

Začátek mě hodně bavil, ale pak se to nějak zvrtlo. Konec byl předvídatelny.
Bohužel děj byl místy nereálný a těžko uvěřitelný až naivní.

magic11
16.11.2019 4 z 5

Naivní, ale četla se dobře

crazyslunicko
11.11.2019 3 z 5

3 ženy - 1 bývalá manželka, 1 současná manželka a 1 budoucí manželka. To je sestava této knihy. Jejich muž je policista a je to manipulativní osobnost se sklony k násilí. Svým ženám neustále lže a každá zná svou pravdu. Bývalá manželka ho vidí a zná jako hodného člověka, ale občas je vzteklý. Má ho ráda jako svého syna. Současná manželka s ním má jedno dítě - chlapce, o kterého s ním bojuje. Mají společný dům, který chce manžel do svého výlučného vlastnictví. Při jedné hádce se poperou a nešťastnou náhodou spadne manžel do sklepa. Není nic jednoduššího, než ho tam zamknout, připoutat a nechat ho žít v klidu. Budoucí manželka je také týraná, ale všechno svému muži odpouští, protože ví, že je vážně nemocný a taky si ji chce vzít, až se rozvede. Všechno se to celé zamotá a vyjdou na světlo hrůzy z minulosti, na které nikdo nechce vzpomínat...

michaela0810
09.11.2019 3 z 5

Dobře se čte a díky zvědavosti jak to bude dál se čte rychle. Ale občas je děj těžko k uvěření a naivní.

Ráčkajda
26.10.2019 5 z 5

Knížka se mi hodně líbila, četla se jedním dechem.

Michaela91
16.10.2019 4 z 5

Kniha se četla dobře ale na můj vkus byl děj hodně nepravděpodobný. A hlavní hrdinka mě občas strašně štvala

evik_svistik
16.10.2019 5 z 5

Přestože od první kapitoly bylo jasné, jak to dopadne, podařilo se autorce zachovat pořádnou dávku napětí a udržet si mou pozornost až do poslední kapitoly. Já jsem byla spokojená.

nicole1990
15.10.2019 5 z 5

strašně dobře se četla přečtena jedním dechem :-)

MartinaTufová
11.10.2019 2 z 5

Kniha je nudná, hned od začátku je jasné jak to skončí. Dočetla jsem ji, ale známým ji nedoporučuji.

LucaR8
25.09.2019 3 z 5

Kniha se četla hezky, jen od začátku bylo jasné, jak celý příběh dopadne. Příběh mi kazila naivita a nedostatečná sympatičnost (alespoň pro mě) hlavní představitelky

Jani23
16.09.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila. Od začátku je sice patrné jak příběh bude končit, ale i tak dobré čtení.

sestricka1
08.09.2019 4 z 5

tato kniha se mi četla velmi dobře, určitě doporučuji. Napínavý děj, sice místy k neuvěření, ale i tak skvěle napsaný. Konec nemusel být takový, jaký byl.

chanahd
20.08.2019 1 z 5

Nudné, přehnané a zdlouhavé.

Marcela219
08.08.2019

Knížka je čtivá, ale hlavní hrdinka mi připadne značně naivní, manžel až moc agresivní. Jsem zatím za polovinou, sice čtenář od začátku ví, jak příběh skončí, ale ráda si dočtu knížku až do konce.

niki7763
31.07.2019 4 z 5

Tímto komentářem nechci rozzlobit žádneho muže :D ... Ale příjde mi to spíš jako "dramatický román s jemným nádechem trilleru" pro ženy ;) ... 3 ženy se spikly proti jednomu muži, tyranovy, který dokáže jen manipulovat, lhát, fyzicky i psychicky napadat. Příběh začíná tragédií, která stejnou tragédií i skončí. Za mě čtení uspokojující, má nápad, spád. Mě tedy nenudila, naopak mě bavila :) Není to sice dílo, které Vás zvedne ze židle, ale pokud se Vám líbila kniha Sedmilhářky, určitě doporučuji si ji přečíst :) Musím se přiznat, že mě uchvátila krásným obalem :)

Aires
30.07.2019 4 z 5

V dobrém i zlém. Ve zdraví i v nemoci. Odříkáváte manželský slib, brečíte dojetím a těšíte se na společné zítřky. A teď stop. Shoďte růžové brýle. Co když vám totiž váš drahý manžel přeje jen to nejhorší? Co když jste pro něj jen majetek a hračka? Když vás chce připravit o to nejdůležitější, co máte, je ten pravý čas obrátit karty a vrhnout se do boje...

Pomstychtivé trio ex se rozhodne pořádně zatopit svému milovanému, který je sebestředný, násilnický parchant. S elánem ženské mafie se pouští do boje a provedou něco šíleného. Ona vlastně celá zápletka je šílená, ale ve výsledku mi to bylo jedno. Důležité je, že má kniha spád a že budete napjatí jak kšandy! :)

Petula.N
29.07.2019 5 z 5

Ale joooo, mě to bavilo... :)

zuza0300
23.07.2019 5 z 5

Do poloviny jsem myslela, ze se “unudim”, ale pak už to bylo dost napínavé a někdy až děsivé. Jsem rada, ze jsem vydržela. Nakonec mě mile překvapila.

Marluksa
20.07.2019 4 z 5

Ze začátku zavládlo nadšení. Na prvotinu super!! Velmi dobrá slovní zásoba, valná stylistika, žádná zbytečná omáčka.
ALE...
Čím hlouběji jsem se do příběhu nořila, tím mi přišlo všechno moc zdlouhavé, opakující se, chvílemi až nudné, naivní a hloupé. Kdyby měla kniha o 50 stran méně, vůbec by to nebylo na škodu. Není špatná, ale nic, co by ve mně zanechalo znatelnou stopu. Jakoby autorce v druhé půlce docházely nápady a jen tak nechala postavy proplétat se příběhem.
4**** a to jen z důvodu velmi příjemného úvodu versus prvotina.