Náš manžel

Náš manžel https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397695/bmid_nas-manzel-BI7-397695.jpg 3 540 183

Tři různé ženy spojuje jediné: stejný muž. Imogen opustil Phillip kvůli mladší a hezčí ženě. Během nepříjemného rozvodového řízení se u ní najednou objeví a vyhrožuje, že ji připraví o syna, jestli do konce měsíce nezmizí z jejich domu. Vyděšená Imogen provede něco šíleného. A pak jí nezbývá než bojovat o život. Nečekané spojence najde v bývalé a budoucí ženě svého manžela. Všechny se chtějí pomstít…... celý text

Literatura světová , Romány , Thrillery

Vydáno: , Motto

The Exes' Revenge , 2018

Miro67
08.08.2020 4 z 5

Každý je strůjcem svého osudu. A kdo si nadělá z lidí, kdo jej milují nepřítele, musí počítat s tím, že se mohou spojit a společnými silami ho porazit.
Příběh jako takový byl trochu přitažený za vlasy, ale čtivý a napínavý.

tittanie
18.07.2020

Zajímavá myšlenka. Nějak mi nesedl styl psaní, ale knihu jsem dočetla.

ZimníLidé
22.05.2020 5 z 5

Náhodou dobrý :D Tři blbiny v akci :D

marimari
27.04.2020 4 z 5

Co je horší - psychické nebo fyzické týrání? Těžko rozhodnout. Asi hodně záleží na povaze týraného. V tomhle příběhu obojí vrchovatě. Věřím, že se to děje a každý by měl co nejrychleji vyhledat pomoc. Mě kniha zaujala, byla čtivá a hlavně, že dobře dopadla.

Tereziee
18.04.2020 4 z 5

Náš manžel byl napínavý a čtivý thriller, který určitě nadchne nejednoho fanouška tohoto žánru. Nikdy bych si nemyslela, že můžu až tolik nenávidět zápornou postavu, ale tady jsem ji opravdu ale opravdu nesnášela. Příběh má spád ale ke konci jsou některé scény už trošku moc. Nakonec mi vadil "sladký happyend", proto jedna hvězda dolů.

Smadienka
13.04.2020 2 z 5

Násilnický manžel, bývalá manželka, manželka a současná přítelkyně, to jsou hlavní hrdinové tohoto příběhu. A taky oboustranná pomsta. Jako tohle ne, tohle nebylo dobrý . Slátanina, příběh naprosto ujetej, vlastně mě to ani nezajímalo, do půlky knihy jsem se modlila za konec, druhá půlka byla alespoň akčnější, ale kniha zbytečně dlouhá. Když doposlechnu audio umím poznat, kdy je u knihy lepší ji číst, než poslouchat, nebo kdy audio je tak dobrý, že je jedno jakou zvolíte variantu. Tady doporučuji spíš číst, ač má Kateřina Horáčková Mendlová krásný hlas a úplně ji vidím v divadle, audio v jejím podání se mi nelíbilo.

Terrez93
21.03.2020 3 z 5

Kratke kapitoly, dej mel spad, ale nejako mi nesedl styl psani..nejako me to nevtahlo do deje, nebyla jsem tolik napjata,co se kdy stane..a konec jsem si taky predstavovala trochu jinak a rozhodne lepe propracovat :)

MamaKnihomolka
10.03.2020 4 z 5

Od této knihy jsem nic moc nečekala když jsem ji začínala číst. Prostě klasický příběh kde si tři bývalky jednoho muže budou lést na nervy.
Musím říct, že tři ženy, které si prožili část života s jedním mužem, který byl sobec, lhář a arogantní hrubián, který si nevážil ničeho než sebe, jsem vysoce litovala, ale bohužel v dnešní době se to stává. Imogen jsem litovala nejvíc, protože s ním měla i syna. Zachovala bych se naprosto stejně jako ona. Co se týče Ruby tak mě svou dobročinností a laskavým přístupem rozčilovala.
Příběh se četl dobře. Krátké a čtivé kapitoly. Od poloviny kniha nabrala takové obrátky, že jsem se s těží odtrhla a šla spát. Ne, že by do poloviny byla nudná a nic se v ní nedělo, to ne.
Ne nadarmo se říká, že i největší nepřátele spojí společný nepřítel.

TereVy
20.02.2020 3 z 5

Trošku psycho, ale četla se dobře

cuprzuzka
02.02.2020 3 z 5

No čekala jsem asi víc, ale nebylo to špatné.

Fzuzik
01.02.2020 3 z 5

Vcelku slibný začátek i průběh. Ovšem, jak se kniha blížila ke svému konci, moje soustředění uvadalo společně s dějem knihy. Ruby bych s prominutím vzala mokrým hadrem přes prsty, aby se probrala. Její naivita mě zvedala ze židle.

čef
30.01.2020 4 z 5

Už z názvu je patrné, komu je kniha především určena. Další domácí násilník a ženy, které se nakonec po všech těch útrapách dokáží tomu hajzlovi postavit. Stojí je to hodně úsilí, váhání a udělají při tom hodně blbostí, ale nakonec se dokáží zbavit všech závislostí a manipulací společného přítele/nepřítele resp. manžela. Napsáno vcelku zajímavě, jsou zde sice pro mne nadbytečné vycpávky, ale hlavní děj je patřičně vyšperkován, takže asi nakonec převažuje spokojenost.

Janule809
26.01.2020 5 z 5

Líbila se mi, bylo to napínavé

koki.veru
12.01.2020 5 z 5

Pěkná knížka. Velice zajímavá zápletka,napínavé od začátku do konce. Hlavní hrdinky jsem obdivovala a držela jim palce :-)

Deniska147
09.01.2020 2 z 5

Tak to bylo opravdu hodně slabé. Půl knihy plkání o nesmyslech.

Pianistka
02.01.2020 3 z 5

Kniha mě zaujala. Začátek poutavý, střed dynamický, některé pasáže ke konci však stagnovaly a byly předvídatelné, závěr vygradoval v zajímavá poodhalení.

burei
31.12.2019 4 z 5

Začátek dobrý, četla jsem s napětím, jak to bude dál, ale asi od poloviny to začalo být hodně zdlouhavé a nudné. Někdy jsem byla zoufalá, proč hrdinka se vším tak váhá a neřeší to. Akorát jsem byla zvědavá, jak vlastně to skončí, napětí tedy až do konce, to jo......Ale znovu už bych ji nečetla

Matita310
30.12.2019 5 z 5

Mě se kniha moc líbila. Zase to bylo něco trošku jiného. Čtení mě bavilo. Knihu jsem přečetla cca za 2 dny. Doporučuji.

perpe2a
18.12.2019 2 z 5

Má to být psycho, jde o jednoho muže a tři ženy, které týrá a ony se pak spiknou proti němu. Bohužel v záplavě psychothrillerů je tento za mě dost průměrný.

micha-ella
23.11.2019 5 z 5

Tak to vůbec nebylo naivní (tady v komentářích se často opisuje jak ve škole), ale naopak hodně promyšlené, bezva námět, lehce nadsazený s prvky tragikomedie, o každé postavě dost informací, aby bylo její jednání pochopitelné. Na prvotinu podtržená jednička! Tahle knížka samozřejmě nepatří do klasiků a závažné četby, ale bylo to moje kafe.