Náš manžel

Náš manžel https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397695/bmid_nas-manzel-BI7-397695.jpg 3 541 184

Tři různé ženy spojuje jediné: stejný muž. Imogen opustil Phillip kvůli mladší a hezčí ženě. Během nepříjemného rozvodového řízení se u ní najednou objeví a vyhrožuje, že ji připraví o syna, jestli do konce měsíce nezmizí z jejich domu. Vyděšená Imogen provede něco šíleného. A pak jí nezbývá než bojovat o život. Nečekané spojence najde v bývalé a budoucí ženě svého manžela. Všechny se chtějí pomstít…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Motto

The Exes' Revenge , 2018

savediver
04.03.2021 4 z 5

Je zajímavé sledovat vývoj akce, když znáte výsledek.....dobře se četlo.

janina66
22.02.2021 4 z 5

Hodně mi tato kniha připomínala knihu Manželka mezi námi. Jinak velmi povedená kniha, líbilo se mi, že hned od začátku víme, že násilnický manžel to má za sebou. První třetina knihy měla spád, ale pak byl děj zdlouhavý. Konec to vše napravil. Za mě spokojenost.

sarkaditt
07.02.2021 5 z 5

Audiokniha skvěle čtená, pro mě příběh zajímavý od začátku do konce. Ani mi nevadilo, že první kapitola začínala pohřbem a tudíž bylo jasné, že onen manžel je po smrti, i tak to bylo napínavé, protože člověka zajímá, jak k tomu došlo :)

milena9798
05.02.2021

násilí mezi partnery / manžely ohledně vyjednávání... je pro mě neakceptovatelné i v psané formě, takže ... nedočteno, nevrátím se k tomu

Janaves
01.02.2021 3 z 5

Četlo se to hezky, takový průměr.

Petruska95
11.01.2021 4 z 5

Že začátku mě kniha moc nebavila, nemohla jsem se začíst. Ale pak jsem se začetla a děj mě překvapil, takový vývoj příběhu jsem nečekala.

katallinka
06.01.2021 3 z 5

No... Takový průměr, nebylo to špatné, ale zbytečně zdlouhavé. Druhá polovina byla dost zvláštní, protože těch náhod tam bylo opravdu hodně. Rozhodně to není kniha, kdy se nemůžete odtrhnout, ale přečtení nelituji.

Pavlína79
03.11.2020 3 z 5

moc dlouhé, moc černobílé

alva1
30.10.2020 1 z 5

Knihu jsem poslouchala v kuchyni při vaření, jinak bych ji asi nedočetla. Pro mě ztráta času. Nepřinesla mi vůbec nic. :-(

Atanone
27.10.2020 4 z 5

Nedokážu si zachovat od tohoto příběhu odstup, protože jsem skoro 5 let na vlastní kůži zažila situaci Rachel. Situace nebyla naštěstí fyzicky dramatická, ale je hrozné vidět normální ženu a matku, ze které se postupně stává psychicky rozložená osoba, která není schopná situaci řešit, protože to, co se jí děje, narůstá pomalu a nenápadně. Stupňuje se a vybublá v okamžiku, kdy si ona dovolí nesouhlasit, pak se to chvíli drží v rovině vyhrožování, vydírání a střídá se cukr a bič.
To je a není o této knize. Protože tento příběh, ač fikce, se víc, či míň děje v rodinách, kde bychom to nečekali. Nebo kde to vidíme, vnímáme a nemůžeme zasáhnout, nebo jen velmi omezeně.
Ta chybějící hvězdička je za předvídatelnost příběhu. Ale ty 4 jsou veliké a zářivé.

Twinny
24.10.2020 3 z 5

Někdy mám u tzv. "thrillerů pro ženy" pocit, že autorky napíšou povídku polovičního rozsahu a pak ji natahují a vyplňují, aby dosáhly minimálního počtu stran na vydání. A Náš manžel ve mně tento pocit vyvolal několikrát.
První kapitoly byla trochu škoda. Knížka by byla napínavější, kdybychom dopředu nevěděli, jak to dopadne. Příběh celkem napínavý byl. Hlavně jsem čekala, jaké psychopatické jednání vyplave napovrch.
Co se týče postav, jsem trošku rozpačitá. Některé chování naší "dámské jízdy" bylo nelogické. Některé zvraty mi přišly na sílu.

mStationka
19.10.2020 2 z 5

Kniha mě až tak moc neupoutala a navíc jsem si každou chvíli říkala - co to je za nesmysl...

tereza1198
17.10.2020 2 z 5

Řada nešťastných a nepravděpodobných příhod, které ukazují, že karma je svině. Tři ženy v životě jednoho muže a pohár trpělivosti už přetekl. Dobrý námět, ale příběh je hrozně nepravděpodobný. Vůbec jsem necítila žádné napětí.

domihruzkova
13.10.2020 5 z 5

Mě to bavilo a to dost! Sice jo, občas je to taaak nereálné, ale přestože hned na začátku zjistíte, jak to skončí, tak to ani trochu neubírá na napětí. Doporučuji!!

kudrdlinka
09.10.2020 4 z 5

Škoda, že knížka začala tak, jak začala, protože tím se spousta situací v knize stala méně napínavých. Ale i přes ten začátek musím říct, že se mi to líbilo a se zájmem jsem poslouchala dál.

Jessica007
22.09.2020 3 z 5

Kniha vlastně začíná tím, jak to dopadlo. Je o domácím násilí.. Jeden muž a tři ženy..

cleopatra11
20.09.2020 2 z 5

Nebylo to špatné, ale strašně zdlouhavééééééééé....

ennlady
27.08.2020 1 z 5

Vcelku hovadina. :-)

kimmi871
23.08.2020 1 z 5

Náš manžel pro mě byl jedním velkým zklamáním. Často jsem knihu odkládala, nevtáhla mě do děje. Celkově mi přišla jako takový “první pokus” autorky napsat thriller. Třeba jsou její další knihy lepší, ale pro mě bylo čtení Našeho manžela ztrátou času. Doufala jsem, že alespoň rozuzlení mi zlepší celkový dojem, ale závěr na mě působil zbrkle a nedomyšleně jako většina textu.

Acquenta
22.08.2020 3 z 5

Moc dobře se mi knížka četla, styl psaní mi vyhovoval. děj dobrý, ale ten konec už mě opravdu nebavil, čekala jsem trochu něco jiného .-)