Náš evropský deník

Náš evropský deník https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471479/bmid_nas-evropsky-denik-eNm-471479.png 5 5 2

Náš evropský deník série

Podtitul: Průvodce Evropou do každé rodiny Kniha není standardním průvodcem. Nenaleznete v ní adresy restaurací, ani výčet pamětihodností. Můžete ji číst i u rybníka na jihu Čech. Voní létem, je inspirací, může vás přenést na dobrodružnou výpravu z tepla domova. Kapitoly: Rumunsko, Albánie, Portugalsko 226 stran | 280 fotografií | 3 výklopné kreslené mapy | 6 výpravných ilustrací... celý text

Iki1
25.06.2023 3 z 5

Obecně řečeno, fandím všem, kteří se rozhodnou překročit stín všedních dní, sbalí svých pět švestek a vydají se putovat a poznávat svět. A tím líp, pokud o svém putování vydají svědectví. Na tuto knihu jsem byl natěšen, protože její formát sliboval... Co vlastně? Z názvu vyplývá, že se jedná o deník, ve kterém může čtenář objevit zajímavosti ze třech evropských zemí. Začetl jsem se a... Jo, jedná se o deník, ovšem přišel mi dost suchopárný. Prostě jako něco, co si poznamená asi každý z nás, abychom věděli, odkud jsou fotky, které budeme po dovolené skládat do fotoknihy. Čekal jsem nějaké speciální objevy, nepoznaná místa, zajímavosti, život místních, vtip a humor. V tomto ohledu jsem zklamán a maně se mi vybavuje pan Zibura (chválím). Tuto knihu na druhou stranu hodně pozvedly černobílé fotografie, které na velkém formátu hodně vynikly. Také kreslené vložené mapky putování jsou hodně zdařilé.

hulina
24.01.2022 5 z 5

Laskavý cestopis, krásné fotografie, skvělé mapy, poutavě napsané. Těším se na pokračování.

Portugalsko Rumunsko Albánie deníkové záznamy toulky, výlety s dětmi

Autoři knihy

Štěpán Hon
česká, 1976

Kniha Náš evropský deník je v