Souboj stínů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Zrada otřásá Konohou a uvězněný Hokage bojuje o záchranu své vesnice i vlastní život. Proti němu stojí zákeřný pletichář a jeho bývalý student, legendární Oročimaru, který si z používání zakázaných technik hlavu nedělá. V samotné vesnici se zatím na obranu staví rodiče a učitelé účastníků čúninských zkoušek a přidává se i další z legend, Džiraja. Mladí nindžové zatím vyrážejí po stopě zrádců z Písečné. Podaří se jim Gaarovu skupinu dostihnout?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/174803/souboj-stinu-174803.jpg 4.662
Série

Naruto 14.

Žánr
Literatura světová, Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno, Crew
Orig. název

Hokage vs. Hokage!!, 2011

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Souboj stínů

Přidat komentář
Terva
07. června

Máme tu pitomce....
holku bez zvláštních schopností...
jednoho psa....
a k tomu mě,
jedničku v braní do zaječích.

Trochu se posouváme v ději. Na scénu přichází první a druhý Hokage. Zakladatelé Konohy.. Ale zneuctít mrtvé? Z toho nikdy nic dobrého nevzejde. Ano, další dávka soubojů na život a na smrt je zde. Tak si najděte své favority a fanděte jim. U mě opět vede Naruto.

Malá ochutnávka:
Hmyz?!?!
Vytvořit si klon z brouků a pak zaútočit zezadu? Hezké.
Používáš techniky pro boj na určitou vzdálenost.
Proto si myslím, že ti to zblízka moc nejde........

Spousty nových a mnohdy až překvapivých technik. Jeden souboj střídá druhá, akce, sranda, beznaděj i vítěztví. Opět jeden z těch lepších svazků. Dávám Techniku čtyř hvězd!!!“ Při čtení těchto příběhů (#118 - #126) jsem poslouchal Ozzy Osbourne a jeho studiové album z roku 1983 „Bark Of The Moon!

Citát: Tak jako existují nekonečné odstíny barev, jsou tisíce, desítky tisíc technik......

InaSeLoki
02.12.2018

Konoha se ocitla pod útokem spikleneckého plánu v čele se slizkým Orochimarem. Boj o budoucnost vesnice i jejich obyvatel započal. Orochimaru povolává "zpět" ty, kteří by měli mít už dávno klid. Třetí Hokage chtě nechtě musí bojovat proti svým dávným učitelům. Mezitím se Naruto a spol. snaží dohnat Sasukeho, ale někdo jim je v patách a Shikamaru se rozhodne obětovat. Dozvídáme se Orochimarovo tajemství (jedno z mnoha) a také něco o jeho zakázaných experimentech. Třetí Hokage je sice starý muž, ale pořád má pár triků v rukávu a odhodlání dostát svému zděděnému poslání, i kdyby měl obětovat svůj život nebo i svoji duši. Sasukemu se povedlo dostihnout Gaaru, ale netuší s kým nebo s čím má ve skutečnosti co do činění. Pokračování příště.

A Masashiho historky pokračují.

martinstefko
31.08.2015

"Naruto" je výborný mainstream, který přináší zábavu, napětí, emoce a také příběh, do kterého se zakousnete a budete čekat na to, jak se bude dál vyvíjet. Prozatím to rozhodně stojí za to. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/05/917-naruto-14-souboj-stinu-85.html