Neodpustitelné

Neodpustitelné https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/239477/bmid_neodpustitelne-qtb-239477.png 4 78 1

Naruto série

Poté, co zahlédl demonstraci Narutových schopností se po chvíli váhání Sasuke rozhoduje opustit Konohu a následovat čtveřici nindžů ze Skryté zvučné, kteří ho doprovodí k Oročimaruovi. Takový krok není možné nechat bez odezvy a tak Cunade vysílá čerstvě povýšeného Šikamarua na první misi. Jeho úkolem je sestavit vlastní tým a přivést Sasukeho zpět. K dispozici však má pouze své spolužáky z akademie. Rozbíhá se pronásledování, na jehož konci čeká složitý boj a nespolupracující Sasuke.... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Crew

Yurusenai , 2004

Terva
11.09.2019 2 z 5

Naruto,
tohle je mé životní přání....
prosím, prosím,
přiveď Sasukeho
zpátky...

Sasuke se mi od začátku nelíbil. Byl jsem rád, že mu v předešlém svazku dal Naruto pěkně na prdel. Ale v tomto svazku už Sasuke zase prudí. Sice to není Naruto (skoro), ale tady si zahrává z láskou. A láska je pěkná svině, hlavně když se zamilovaná dívka naštve. Toto jsou příběhy plné vzteku, zášti, podvodů a životních slibů.. Je to citovější, než předchozí příběhy.

Malá ochutnávka:
Vaše prokletá pečeť je zatím v první fázi. Tyhle pilulky uspíší vývoj a odemknou druhou fázi. Pokud by k tomu nedošlo bez pomoci, byla by to jistá smrt.

Při čtení těchto příběhů jsem poslouchal Norskou Black Metalovou skupinu 1349 a jejich studiové album Massive Cauldron of Chaos z roku 2014. Trochu tvrdá hudba na něžného Narutu, ale k některým soubojům se to naopak hodilo :-) :-) :-) Tento svazek obsahuje sešity # 181 - #190. Vybral jsem z nich šest citátů a vložil je mistru Kišimotovi do profilu. Při čtení se mi odlepila hlavní strana. Musel jsem zase lepit.

Citát: Pro jednou musíte zemřít!

Masaši Kišimoto
japonská, 1974