Naruto Uzumaki

Naruto není zrovna dokonalý žák. Víc než bojová umění mu jde provokování učitelů a jiné poťouchlosti. Přesto má jeden sen. Chce se stát největší bojovníkem, co kdy žil. Chce nosit titul hokageho. Což je docela problém – zatím se mu nedaří dotáhnou to ani na nindžu nejnižší kategorie a u každé zkoušky propadá. Jenže Naruto v sobě skrývá jedno temné tajemství. Tajemství, které ho může dovést k jeho cíli... nebo zničit celý svět.

https://www.databazeknih.cz/images_books/84_/84672/naruto-uzumaki-UWH-84672.jpg 4.5210

Naruto (1.)

Literatura světová, Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Crew

火影忍者 (Uzumaki Naruto!!) (2000)

Počet stran:192
Vazba knihy:měkká / brožovaná
ISBN:978-80-7449-047-7

Kniha Naruto Uzumaki

yaoiyuri

Naruto. Moje dětství a (když nepočítám Pokémony) první „opravdové“ anime, které mě do téhle šílené proklaté subkultury přivedlo. :D Fan-překlad z Konohy jsem začala číst až když jsem nevydržela fillery v Shippudenu, takže těmihle počátečními díly si spíše oživuji vzpomínky z anime, ale stojí to za to.
První díl je samozřejmě seznamovací, ale pro čtenáře Naruta jinak neznalé – vyplatí se vytrvat, hned v dalších dílech se to pěkně rozjíždí a na vás čeká úžasné dobrodružství nešikovného ale odhodlaného kluka, který si jde za svým snem (a i když o tom ještě nevíte, rozhodně se nechcete ochudit o čúninské zkoušky, Oročimara, Džiráju, Itačiho… a hromadu dalších).

DracoMalfoy

Čistý průměr. Občas jsem se ztrácela, na druhou stranu to bylo vcelku vtipné.

Nika320

Naruto je srdeční záležitost. Díky němu jsem se naučila japosnky, abych ho mohla číst a koukat na něj v originále bez titulků :D

Hoshi

Už je to tak dávno, co jsem dočetla poslední kapitolu Naruta. Tak dlouho, co jsme s bráchou čekali, až vyjde další přeložený kousek a my se znovu ponoříme do světa našeho oblíbeného Naruta. Díky Ti, Konoho, že jste při vydávání této mangy nechali jména tak jak jsou, protože tohle, pro mě byla katastrofa. Když jsem bloumala v naší místní knihovně, uvažovala jsem, že bych se znovu ponořila do toho velkého světa, znovu prožila lásky a bohužel i velké ztráty.. Miluji tenhle svět, je jeden z těch, ve kterých jsem vyrostla, ale ta jména... Přes ty se nemohu přehoupnout...

Jerremy73
14.12.2018

Klasické anime. Škoda že to má milion dílů. Všechny určitě kupovat nebudu ????

InaSeLoki
08.04.2018

Na Narutovi jsem vyrostla. Začalo to sledováním anime na Jetixu. Když jsem byla starší, dostala jsem se i k manze, ale nečetla jsem ji od začátku. Teď jsem se konečně k tomu začátku dokopala.

Anime základní série jsem viděla tisíckrát, tudíž to znám jako svoje boty, ale i přesto mě to pořád rozesměje. K oficiálnímu překladu mám své výhrady. Líbí se mi, že mezi jednotlivé kapitoly jsou vkládány různé zajímavosti (některé z nich pro mě za ty roky nebyli novinkou). Naruto má krásnou kresbu, zajímavý příběh, který má hlubší myšlenky. Dále má celou plejádu postav, které mají, co říct a které dovedou i něco naučit. Začátek je seznamování se s postavami, prostředím a životem shinobi. Má to své mouchy, ale nic není naprosto dokonalé.

Těžko uvěřit, že už je to nějaký pátek, co tento příběh skončil. Je to jiné, když už znáte konec. Manga skončila v r. 2014 a anime minulý rok. Má to i pokračování jménem Boruto, ale to už je jiný příběh.
Děkuji Masashi Kishimoto!

nai.ivka
15.03.2018

Moje první manga, vlastně to je dárek pro puberťačku, který chytil i mě.

NemmamSlov
24.12.2017

S mangou Naruta som zacal uz davnejsie, ale len formou na pc a az teraz som sa odhodlal si urobit hmotnu zvierku. Spomienky na Naruta nezamrzia a hlacne tie zaciatky. Pribehy niekedy prinesu aj taku hlbsiu myslienku.

manga (Japonsko)

Masaši Kišimoto (p)