Most hrdinů

Naruto se pomalu mění z třídního šaška v bojovníka... ale teď bude muset udělat další zásadní krok, pokud se chce stát největší nindžou z vesnice Kohona. Stal se svědkem tragédie a roste v něm vztek. A to je pro kluka, který v sobě ukrývá devítiocasého liščího démona, velmi nebezpečné. Stojí tváří tvář kruté pravdě - nindžové jsou nástroje stvořené k zabíjení. A pokud chce Naruto v boji zvítězit, splnit svůj úkol a zachránit životy svých přátel, nezbude mu možná nic jiného, než začít zabíjet......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/99_/99199/most-hrdinu-PNv-99199.jpg 4.7110

Naruto (4.)

Literatura světová, Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Crew

Naruto: Eiyū no hashi!! (2000)

Kniha Most hrdinů

InaSeLoki
19.04.2018

Příval nostalgie pokračuje. Síla Devítiocasé lišky se nám trošku vyjevila. Raikiri na scéně. Příběh jménem Haku. Boj finišuje. Padá sníh a já jsem i po letech stejně dojatá jako poprvé. Velký Narutův most. První pořádná mise Týmu 7 končí. Potkáváme nové (tajemné) postavy. Tým 7 čeká nová výzva - chuuninská zkouška. Naruto si prošlapává svou vlastní cestu ninji a věří v to, že dokáže změnit…
Jako bonus se mezi kapitolami objevují další zajímavosti, o které nás autor opět neochudil.

Kde se vzala,
tu se vzala,
ta veliká síla,
z toho chlapce uprostřed prýštila
a zrcadla se roztříštila
a ta sněhobílá nevinná duše se nad námi sklání
a sníh padá,
padá sníh.

Jsou momenty, které nezapomenete. Ani já nezapomenu Haku.

NemmamSlov
01.03.2018

Team 7 dalej bojuje a uspesne odolava Zabuzovi pri jeho pokuse o likvidaciu stavitela mostu. Sasuke konecne v sebe prebudza svoje vrodene schopnosti a Naruto v sebe tak tiez po prvy krat nachadza silu o ktoreh sam netusi ze ju ma. Po skonceni missie ich caka dalsie prekvapenie a to chuninska skuska.

Terva
28.11.2017

Naruto stojí tváří v tvář kruté pravdě:
Nindžové jsou nástroje stvořené k zabíjení.
Nezbude mu možná nic jiného, než začít zabíjet.....

Hned první kapitola (sešit #28) je rychlá a akční. Naruto málem podlehl. Tento sešit obsahuje i celkem slušnou kresbu na dva listy. Není to sice supr, ale trochu vybočuje z toho jednorázového rychlokreslení.

Co napsat k tomuto příběhu? Zase je tu akce, zase je tu plno opakujících se technik jako je technika Zrcadel nebo Mlžná technika, zase je tu nasertivní Naruto. Ve své podstatě nic nového při stavbě mostu Hrdinů. Pravda je však, že děj se trochu hnul a zápletka přichází v tu nejméně očekávanou dobu. Což ovšem vede k tomu, že se Naruto zase nasere a akce střídá akci.

Malá ochutnávka:
Bez ohledu na situaci drží nindža své emoce uvnitř.
Mise je na prvním místě, nindžovo srdce nesmí ukázat slzy.
Bůůů. Bůůů. Bůůů.

Jako bonus vložil mistr Masaši Kišimoto do tohoto vydání seriál, který pojmenoval:
Speciál o zrušených mangách.
Zpověď o tom, které mangy mu nakladatel odmítl vytisknout a ty tak zůstaly pro veřejnost nedostupné.

A co dodat? Nějak moc se nic nemění. Stejná akce, stejná kresba, stejné vtípky. Prostě průměr, který nevybočuje ze své linie.

Pravidelně z každé knihy vybírám několik citátů a vpisuju je mistru Kišimotovi do jeho profilu.
Ani tady jsem neudělal výjimku a čtyři citáty jsem Klávesnicovou technikou umístil ve složce Citáty.

Citát: Nechceme udělat nic, čeho pak budeme litovat.

Suou
19.01.2017

No Naruta pozerám stále :D ale už som chcel mať aj nejakú mangu (nie komix !) :D
Naruta som bral ako detské anime ale pri tomto dieli som plakal ako malé decko.
Veľmi dojemné časť
Ako pravý fanúšik Naruta musím dať hodnotenie 5z5

martinstefko
31.08.2015

Díky tomuhle dílu jsem přesvědčený, že série se ještě může vyvinout zajímavým směrem. Jeden aspekt, který mě o tom hodně přesvědčil, je skutečnost, že Masaši Kišimoto je prostě rodilý Japonec, a i když je komiks cílen hlavně na chlapce mladšího věku, nevyhýbá se násilí, které zde bylo prezentováno docela intenzívně. Neříkám, že mě to přímo zaskočilo, přece jen už jsem si u Japonců zvykl na hodně, ale překvapivé to docela je, alespoň tedy ve své brutalitě. A líbí se mi to, co si budeme povídat. Postavy se zde projevují jako skuteční bojovníci, tak proč ty souboje šetřit? No, jsou zvědavý, jak se bude dařit dál. Více: http://www.comics-blog.cz/2014/03/555-naruto-4-most-hrdinu-75.html