Narozeniny Asterixe a Obelixe

Asterix a jeho věrný přítel Obelix slaví letos na podzim 50. narozeniny. A právě u příležitosti jejich kulatin vychází 22. října 2009 po celém světě nové album, v kterém najdete jako obvykle plno kresleného i psaného humoru.

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30067/narozeniny-asterixe-a-obelixe-30067.jpg 3.540

Asterixova dobrodružství (34.)

L´anniversaire d´Astérix et Obélix - Le livre d´or (2009)

Komiksy, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Egmont (ČR)

borknagar
07.12.2014

34. díl Asterixe je taková malá oslava za 50 let existence dvou nejznámějších postav z celé Galie. Co se týče celého příběhu (pokud se tomu dá říkat příběh) je celkem průměrný. Pár dobrých vtipů, narážek a pěkných ilustrací (např. str. 47 - Asterixův portrét z nejrůznějších předmětů). Ale co si jinak budeme nalhávat, už to není jako kdysy. Ale stejnak srdce zaplesá, když vyjde nějaký nový díl. S chutí si ho přečtu a nostalgicky zavzpomínám :)

tyzik.cejka
25.04.2013

to je fakt nuda 2 hvězdy za první stránky dál mě to opět zklamalo

Ruw
06.04.2011

Tak tohle je opravdu bída. Úvodní příběh, kdy tvůrce nechal Asterixe a spol o 50 let zestárnout ještě ujde, ale ve zbytku sešitu jsem usmál asi dvakrát.

Autoři knihy

René Goscinny