Dračí znamení

Dračí znamení https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/200040/narozen-o-pulnoci-draci-znameni-200040.jpg 4 127 36

Narozen o půlnoci série

Daleko od lidí, skryté v horách, je tajemné a krásné místo – Dračí skály. Království, kde pospolu žijí lidé, elfové, trpaslíci a draci… Gabriel se narodil přesně o půlnoci v pátek třináctého. To ho předurčilo stát se zaklínačem: léčit lidi, používat magii a přivolávat draky. A také se stát králem Dračích skal. To se však nelíbí krásné Melisse, která si na roli královny zvykla a rozhodně se jí nehodlá vzdát. Kam až je ale schopna zajít? Podivná úmrtí, intriky a kouzla začínají ohrožovat kdysi tak klidné a idylické místo. Gabriel a jeho kamarádka Nely se pustí do velkého dobrodružství. Odhalí toho, kdo v pozadí tahá za nitky? Nebude to snadné, ne každý je totiž tím, kým se zdá být. Gabriel, Nely a možná celé Dračí skály se ocitají v nebezpečí… První vydání. -- zdroj: legie.info --... celý text

kyticka152
27.09.2015 4 z 5

Tato kniha se mi strašně moc líbila. Co bych autorce vytkla je, že umírá jeden člověk za druhým. Skončilo to hodně napínavě a já si určitě přečtu další díl. Dávám 4 hvězdičky a to pouze, protože si chci nechat jistou rezervu. Pokud vám nevadí krev a morbitní popisování rozhodně doporučuji.

LolaBlaugrrana
31.08.2015 3 z 5

Příjemná oddechovka, přemýšlím i o druhém dílu, ale je tam znát autorčin nízký věk. Za pár let z ní bude super spisovatelka...

Leontynka9
09.08.2015

Tato knížka je fantastická! Zbožňuju ji :)
Úplně se nemůžu dočkat na další díl! :D
Jsi nejlepší spisovatelka co znám (a to jich je hodně!....)
Pokračuj v tom, ať se děje cokoliv! :)
Na tvůj věk je to božíííí!
Doporučuji tuto knihu na 100%

vojta222222
02.07.2015

Úžasná knížka. Nemám slov. Doporučuju těm co mají rádi fantazy.

jgabča7
20.04.2015

Úžasná knížka, rozhodně doporučuji! A když vezmu, že autorce je ještě puberťačka, tak je to opravdu skvělé! Už se těším na další díl!

šošana-lilie
27.01.2015 3 z 5

Podle mě je to dobré na začátečnici,ale ne tak dobré abych se u toho bavila.Chápu,že spisovatelka je ve stejném věku jako já,ale má ti prvně někde zkoušet psát a ne rovnou to psát do knihy.
Já třeba píšu na jednom blogu své knihy,ale nedám je na vydání do té doby než se to někomu bude líbit a až se rozhodnu.
Knihu hodnotím se smíšenými pocity.

Kocicka004
08.12.2014 5 z 5

Za sebe můžu říct že kniha se mi líbila ale čekala jsem trochu víc. Více kouzel, magie, pohádkových stvoření a hlavně více draků. I přes občasné nedostatky si myslím že k autorčině věku je to velice slušný výkon. Těším se na další díl, ráda si ho přečtu.

bijin4885
06.11.2014

Ještě jsem ani neviděla info o autorce na přebalu knihy a už mi neseděl přehnaně psaný děj. Po infu, že jde o puberťačku jsem se už ničemu nedivila a nedočetla jsem to. Námět jistě vrcholný, bohužel ještě na to autorka není zralá.

zuza.floderova
20.09.2014 2 z 5

Nechápu co na té knize všichni mají, autorka spíše slepila dohromady několik fantasy knih dohromady a vyšlo tohle já určitě další díl číst nemusím a ani nebudu, nemám na to chuť!

MissMagic
19.09.2014

Asi budu trochu výjimka, ale já to ani nedočetla.. Nebavilo mě to, ale je obdivuhodné, že patnáctiletá autorka napsala knížku s takovým nápadem:).

Brambram
14.07.2014 4 z 5

Nebylo to špatné, vezmu-li v úvahu věk autorky, tak přihodím ještě jednu hvězdu. Nicméně to až taková bomba nebyla. Název knihy i anotace vedou k tomu,že by snad měl být hlavním hrdinou Gabriel. Ale víc mi to tedy přišlo jako příběh Cornelie - Nely. Ráda si přečtu další díl,ale doma to mít nemusím.

Nikolka001
26.06.2014 4 z 5

Opravdu skvělé počtení. :) Smekám nad mladou autorkou, která napsala tuto skvělou knihu. Rozhodně doporučuji a těším se na další díl, tedy doufám, že bude. :)

Adele02
21.06.2014 5 z 5

Tak tahle kniha se Lucce opravdu povedla :))

zuza.floderova
11.06.2014 2 z 5

A kde to má konec, doufám že autorka má už rozepsaný další díl, velice by mě zajímalo, jestli to dopadne dobře, jako ve většině pohádek, nebo jako v Andersenovi, naprosto krachem. Ale jinak zajímavě napsané, většinou bez překlepů. :)

juliekrocova
19.05.2014 3 z 5

Na to, že je to její debut a je to začínající mladá autorka, tak skvělé, ale přesto to nebyla knížka, u které bych dokázala sedět, dokud ji nepřečtu. Měla něco do sebe, těším se na pokračování, ale není to nic převratného. A málo draků :)

Alex.Barunka
18.05.2014 3 z 5

Od té krásné obálky a úžasné anotace jsem čekala o dost víc. Děj byl nevyvážený tak jako postavy. Chvílemi jsem se i nudila. Jde vidět, že knihu psalo ještě dítě.
Ale abych jen nekritizovala, tak zápletka měla určitě dobrý základ a jednu z postav jsem si také oblíbila.

draci magie tajemno zaklínači

Lucie Fidlerová