Napsáno křídou

Napsáno křídou https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346697/mid_napsano-kridou-vBM-346697.png 4 5 4

Pepina19
11.05.2023 4 z 5

Příjemné chytré povídky doplněné milými ilustracemi. Některé povídky nutí k zamyšlení, jiné chytnou za srdce.

Iki1
21.10.2017 5 z 5

Hodně chytré povídky nutící k zamyšlení nad samou podstatou života a působení konkrétního člověka na světě. Velmi vtipně ilustrováno autorovou dcerou. Knihu je skutečně nutné číst pomalu, působení povídek nechat doznívat, neb je to svým způsobem i duševní očista ateisty namísto nedělní návštěvy kostela či duchovního rozhovoru s knězem.

Perhonen
23.09.2017 5 z 5

Nevšedním způsobem pojaté povídky, nezvyklé příběhy s ponaučením na závěr. Každá povídka přináší čtenáři životní moudro k zamyšlení. Jan Brabenec se ve své knize dotýká velmi poutavým způsobem životních pravd - je očividné, že inspiraci čerpal ze svých životních zkušeností.

A ano, poslechněte autora: Čtěte povídky pomalu, rozvážně, s přestávkami. Přemýšlejte, hloubejte a pokud máte možnost, měňte.

BarboraSalome
23.07.2017 4 z 5

Příjemné letní čtení. Nejvíce se mi líbily povídky: Klíště, Malý konflikt, Vernisáž a Dobré víno.

povídky

Jan Brabenec