Napříč Jižní Amerikou

Napříč Jižní Amerikou https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355977/bmid_napric-jizni-amerikou-Kxa-355977.jpg 5 32 13

Kniha Napříč Jižní Amerikou vypráví inspirativní a vizuálně silný příběh dvou mladých lidí o vysněné velké cestě. Kniha balancuje na hranici tradičních cestopisů a čistě fotografických knih. Vznikl tak cestopis s více než stovkou celostránkových barevných fotografií. Prožijte dobrodružnou výpravu, která během sedmi měsíců a sedmi dnů putovala z Ekvádoru přes Peru a Bolívii až na nejjižnější ostrovy chilské Patagonie. Autobusem, pěšky, lodí, stopem. Jižní Amerika je neuvěřitelně pestrá a krásná. Je to cesta za splněným snem. Cesta za absolutní svobodou.... celý text

Swissman
28.12.2022 5 z 5

Dobře napsané, četlo se to výborně! Informačně bohaté a spousta krásných fotek!!!

ZuzkaTrojka
12.01.2021 5 z 5

poutavé putování spojené s parádními fotkami, rozhodně doporučuji přečíst

ki5255
18.08.2020

Úžasný cestopis s krásnými fotkami. Radost pohledět! :-)

JiříKalát
06.10.2019 5 z 5

Velice dobře napsaný cestopis s naprosto precizními fotografiemi, je vidět, že si s nimi autor vyhrál a že své profesi opravdu rozumí.

AničkaJ
08.02.2019

Velice pěkně napsaný cestopis. Čtivý, plný osobních pocitů a s krásnými fotkami.

Mibaf
12.01.2019 5 z 5

Parádní cestopis. Pavel píše s nadhledem a vtipem sobě vlastním, můžu to posoudit znám ho osobně. Zároveň ale nejste ochuzeni o zasvěcené geografické a někdy i trošku politické a společenské povídání, které vše zasazuje do kontextu, tak jak to u cestopisu má být. Všechno pak rámují krásné fotografie, při kterých se tají dech.

odejana
07.03.2018

Jak krásně fotí, tak poutavě vypráví. Fotky jsou dechberoucí a putování je čisté dobrodružství. Nadšená jsem byla i já, ryze zápecnická povaha a kavárenský povaleč.

petrica
03.01.2018 5 z 5

Moc se mi líbí tahle forma fotek se stručným textem. Ale Pavel píše natolik pro mě zajímavě, že bych uvítala v příští knize i textu více. Dokáže vybrat opravdové geografické zajímavosti a zároveň předat náladu a nadšení tulácké cesty. A ty fotky! Takové cestopisy jsou přesně ty, co by se mi líbily číst :)! Víc prosím!

Dragell
09.12.2017 4 z 5

Kouzelná kniha bohatá na pestrobarevné fotografie, které vás provedou 5 zeměmi Jižní Ameriky. Zažijte společně s autorem a cestovatelem jeho pouť a objevte kouzlo cizích zemí.
Text je zde cca na 40 stranách a hodilo by se jej zformátovat do dvou sloupců pro lepší čitelnost. Stránky jsou totiž netradičního širšího formátu, aby vynikly fotografie. Ty jsou stěžejním prvkem celého vyprávění a potěší každého milovníka cestování.

Sakeé
23.11.2017 5 z 5

Pavel je skvělý vypravěč a ještě lepší fotograf. Pokud máte cikánskou, toulavou duši jako já, doporučuji zajít i na Pavlovu přednášku - procestujete kus světa a ještě se zasmějete :-)

Aja_V
09.11.2017 5 z 5

Kniha plná nádherných fotografií s příběhem, který jako byste prožili společně s autorem. Vůbec by mi nevadilo, kdyby se Pavel i více rozepsal, neboť vypráví velice poutavě. Jelikož jsem měla možnost navštívit některá z míst, o nichž píše, tak vím, že jejich atmosféru krásně vystihl a vyvolal ve mne živé vzpomínky. A po přečtení knihy člověk zatouží navštívit i ten zbytek :-)

VendyPetrů
09.10.2017

Úchvatné fotky, skvělé zážitky, krásně popsáno! Z knížky číší nadšení pro cestování, hned bych jela také!

MPMJM
05.10.2017 5 z 5

Nádherné fotky a super text, doporučuji!