Nápoje pro zdraví

Babiččiny nápoje pro zdraví. Domácí léčivé nápoje uzdravují někdy až zázračně. Chce to jen vědět, kterou bylinku nebo jiný dar přírody vybrat a jak z něj připravit lék, který nás zase postaví na nohy. Příjemné je na nich nejen užívání, ale i příprava. Vyzkoušené recepty na léčivé čerstvé ovocné, zeleninové a bylinkové šťávy, báječné léčivé sirupy, bylinkové čaje, tinktury, medicinální vína, ovocné likéry i něco ostřejšího. Rady a tipy. Abecední seznam nemocí a potíží a přírodních prostředků, které na ně zaberou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91382/napoje-pro-zdravi-91382.jpg 3.48
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno, Levné knihy

Kniha Nápoje pro zdraví

Richie1
25.05.2015

Užitečná knížečka, která nám poradí, jak si připravit léčivé elixíry na prevenci i na pomoc při léčení různých nemocí a neduhů těla. Trochu mi sice vadila mírná propagace kravského mléka a cukru, ale jinak jsem našel mnoho zajímavých informací, jak která bylinka působí na lidské tělo.
Teď se ještě odstěhovat někam do panenské přírody a začít všechny ty bylinky pěstovat, ať je mám pěkně čerstvé a při ruce. :-)
70 %

mikky1
05.05.2012

jako za babičky, ale tentokráte i vědecky