Naplnění

Naplnění https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33708/mid_naplneni-Htz-33708.jpg 4 48 13

Jonathan Gray se obává, že jeho manželství zůstane navždy bezdětné. Po dlouhém váhání nakonec požádá svou milovanou ženu Mary a svého mladšího bratra Aarona, aby spolu počali dítě, které on mít nemůže. Mary se sice zdráhá dopustit se nevěry, ale její touha po dítěti je silnější - společně strávená noc však v ní i v Aaronovi probudí city, o nichž sami neměli ani tušení... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Fulfillment , 1979

munka
munka
25.06.2020 4 z 5

Netradičný manželský trojuholník, keď brat požiada brata o láskavosť a manželku postaví pred neľahkú úlohu, byť mu nevernou. Pekné, ale smutné.

happy19
happy19
09.12.2018 2 z 5

...bylo to takové vlažné..neosobní..kniha byla napsaná stylem,který mi nesedl...

Barbora H
Barbora H
09.05.2017 5 z 5

Sice nebyla knížka nějak dokonalá, ale bylo mi tak strašně líto hlavních hrdinů a dobře se to četlo, že musím dát 5*.

Jass
Jass
02.03.2016 2 z 5

Už jsem to četla před delší dobou, ale nějak jsem to zapomněla přidat... Asi to bylo tím, že to stálo za nic... Nic tak předvídatelného jsem dlouho nečetla. Nápad mi přišel docela dobrý, ale... No, ale nedalo se čekat o moc víc...

ariel platto
ariel platto
01.06.2015 3 z 5

Příběh je poutavý, ale beru dvě hvězdičky kvůli prostředí, kde se odehrává, což neubírá kvalitě a někdo jiný naopak toto ocení.

jaja10
jaja10
23.07.2014 3 z 5

Tentokát mě příběh od Spencer nedostal tak, jak její další romány.

Lena79
Lena79
20.10.2013 4 z 5

No, musím přiznat, že mi Jonathan lezl dost na nervy....Jsem ráda, že to dopadlo tak, jak to dopadlo a myslím, že to tak i mělo být

Andulienka
Andulienka
07.01.2013 5 z 5

Krásny, akýsi zvláštny, netradičný príbeh..., ale páčil sa mi. Viem len, že po prečítaní posledných viet som mala v očiach slzy. To sa mi občas pri knihách od Spencerovej stáva. Spisovateľka to vie a právom patrí medzi moje na j!!!!!

Evaevelína
Evaevelína
11.11.2012 5 z 5

moc pěkný,dojemný příběh sice i se smrtí,ale to někdy ke příběhům patří a to určitě autorce odpustíme,.

kika 13
kika 13
01.11.2012 4 z 5

Název je slibný ale kdo dočetl do konce ví jak to dopadlo.

modranka
modranka
31.07.2012 5 z 5

Mimoriadne nádherný príbeh manželského trojuholníku. Aj keď zrovna takúto tému nemusím čítať, La Vyrle ju zvládla bravúrne. Žiaden z troch hlavných hrdinov nepatril k tým záporným. Z textu napätie priam vibrovalo. Kniha nebola nudná, celý čas ma príbeh držal pri texte. Aj keď prišlo k nevere, bolo to milé, romantické, vášnivé. Nakoniec aj Jonatan, si našiel svoju veľkú lásku.... býčka Vinnieho, ktorý ho vlastne nechtiac zabil.

zoja
zoja
10.07.2012 3 z 5

Trošku jiné téma než na jaké jsou dnešní autorky zvyklé psát, nicméně v knize mi chybí rychlejší spád a samozřejmě větší vášeň mezi hlavními hrdiny. Z anotace již vyplývá, že spřízněné duše jsou hlavní hrdinka spolu se svým švagrem. Snad neprozradím nic, když napíši, že problém vyřeší pouze smrt, ale bohužel, způsob, jakým sprovodila autorka chudáka manžela ze světa mi moc neseděl. Ale co, konec dobrý, všechno dobré.

alnahu
alnahu
17.03.2012 4 z 5

Zvláštní kniha, ve které vlastně díky neštěstí dojde k naplnění.I přesto se mi líbila a dobře se četla.