Námi to končí

Občas právě ten, kdo nás nejvíc miluje, dovede nejvíc ublížit. Lily to neměla v životě vždycky jednoduché. Ušla ale dlouhou cestu a teď žije v Bostonu a rozjíždí vlastní business. K tomu se ještě seznámila s dokonalým a neskutečně přitažlivým neurochirurgem Rylem. Vypadá to, že jí všechno vychází na jedničku. Ryle je do Lily blázen, pronásledují ho ale traumata z minulosti, kvůli kterým se jejich vztah komplikuje. Když se navíc do Lilyina života vrátí její láska z dětství Atlas, všechno, co si tak důkladně budovala, se začíná rozpadat…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376534/nami-to-konci-eNC-376534.jpeg 4.61148
Vydáno, Ikar (ČR)

It Ends With Us, 2016

Kniha Námi to končí

lenik284
dnes

Tak nevím ani co k této knížce napsat, nebudu asi tady patřit mezi ty, kteří jsou knihou nadšení, líbila se mi to ano, silný příběh, domácí násilí je hnus, již od začátku mě byla nesympatická postava Ryle,něco mi říkalo, že bude asi jako Lily otec.. Lily byla až moc hodná, která milovala Atlase, ale bohužel si vybrala někoho jiného, byla jsem ráda, že se s matkou nakonec pochopily a vyříkaly si to. Ještě mě čeká od autorky jedna knížka tak uvidíme Chtěla jsem dát 3*,ale dám 4*,za ten dojemný konec

medulinka

Tak tohle byla pecka. Úžasné, nádherné... Tato kniha me prostě dostala. Doslova jsem ji hltala. Po docteni jsem na ni jeste dobu myslela.

Vivetkav

Úžasná kniha velmi silná a emotivní ..ještě teď mě mrazí a zároveň je mi smutno kolik lidí musí čelit takovým to životním útrapam stále A nemají tu sílu změnit šablonu..

klarinka9974

Já jsem si tuto autorku zamilovala a pokaždé když dočtu její knihy, mám pocit, že si hned musím půjčit další a opět prožít jiný a skvělý příběh. Každá ta kniha ve mě něco zanechá a tato kniha je ještě k tomu tak reálná až to bolí. Nedovedu si představit takovou situaci, nevím jak bych ji řešila ale hrozně jsem Lili přála štěstí. Jsem hrozně ráda, že se rozhodla jak se rozhodla a ten konec, rozhodně bych potřebovala ještě další dvě kapitoly a užívat si její nový život. Kniha se mi moc líbila a prožívala jsem bolest a smutek s každou stránkou. Už se nemůžu dočkat další knihy a rozhodně tato autorka patří do oblíbených.

DelMar

je to dobry, na konci torchu dojak, ale vlaste to torchu vysvetluje to, co clovek na domacim nasili nechape..

klarenzi

Dočítala jsem tuhle knihu ve svém ušáku. Manžel mě pozoroval a položil mi otázku: “Proč čteš knihy, u kterých bulíš?” Moje odpověď byla, že tak se pozná dobrá kniha. Budí ve mně emoce. A to tahle rozhodně byla a už teď vím, že v letošním žebříčku přečteného bude hodně nahoře.
Hlavním tématem knihy je domácí násilí, které je ale popsáno ze všech stran a hlavně citlivě. Ta psychologie postav a jejich pocitů byla moc hezky uchopena. Nechci se moc rozepisovat, abych nevyzradila něco, co nechci. Ale jednoduše, moc vám tuhle knihu doporučuji. A ač je téma těžké, tak věřím, že to může být i oddechová četba, protože vtip, sympatické postavy a romantický příběh tu najdete také.
@knihodura

tadobra

vubec me to nezasahlo, nelibilo se mi to. pardon.

Vyllandra

Námět byl naprostá pecka. Člověka to donutí k hodně hlubokemu zamyšlení, co by udělal on, prožívat tu situaci.

Spoiler
Rozhovor matky s Lily, pro mě až děsivě shrnul, proč se zachovala tak jak se zachovala.

Fakt bomba

Ve víru rocku