Náměsíčná

Mrazivý, vzrušující psychothriller o lžích, ztrátách a touhách skrytých v hlubinách spánku… Krásná Annalee Ahlbergová zmizela. V noci odešla z domu a zůstal po ní jen útržek noční košile na větvičce uschlého stromu u řeky. Městečkem se šíří strach a fámy. Stala se obětí zločinu, nebo opustila manžela a dvě dcery, aby mohla začít jiný život? Její rodina však ví, k čemu došlo. Není to poprvé, co se Annalee vydala na bizarní noční výpravu – je totiž náměsíčná. A není to poprvé, co se kvůli tomu ocitla v ohrožení. Její starší dcera Lianna má dosud v živé paměti, jak matce zabránila vrhnout se z mostu do řeky. O náměsíčnosti ví své i detektiv Gavin Rikert, který zmizení vyšetřuje. Snad právě to na něm Liannu přitahuje – ale co všechno ho vlastně spojuje s Annalee? A kdo ještě před Liannou ukrývá tíživá tajemství?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/344100/namesicna-5pI-344100.jpg 3.338

Sleepwalker (1.)

Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno:, Ikar (ČR)

The Sleepwalker (2017)

Kniha Náměsíčná

PetraBery
10.07.2018

Lianně a její sestře Paige se ztratí matka, která trpí náměsíčností. Co se ve skutečnosti stalo, když matka odešla v noci z domu? Kniha byla na můj vkus moc rozvláčná, sice dost pro mě nových informací ohledně náměsíčnosti, přesto jsou po přečtení mé pocity spíše rozpačité. Přečtení nelituji, ale znovu bych již nečetla.

majkuska
12.04.2018

Líbilo a moc.

bookcase
17.02.2018

Líbilo se mi to, dokonce mi pak už bylo jasné, jak to všechno bylo. Vcelku to bylo trochu rozvláčné, díky čemuž jsem byla docela napnutá a v každém jsem zpočátku hledala viníka.

Agatha84
12.02.2018

Nebudu hodnotit,neboť jsem nedočetla. Styl psaní mi vůbec nevyhovoval,opakující se informace o náměsíčnosti mě více nudily,než zaujaly. Celé to bylo takové nepovedeně podivné.

kadgam
27.01.2018

Záver ma trochu prekvapil. Problém námesačnosti je celkom zaujímavo opísaný, neviem, nakoľko je to pravdivé.
Kniha sa dobre čítala, no ubrať pár stránok by zlepšilo spád deja

miuk
22.01.2018

Moc mě nenadchla, děj rozvláčný, postavy divné, rozuzlení mě taky nešokovalo. Pro náctileté začátečníky v daném žánru asi OK, jinak ee...

kikies
18.10.2017

Mně se to četlo vážně dobře a ze závěru mě skutečně zamrazilo. Zpracování průměrnější, ovšem zajímavá volba tématu to zachraňuje.

lupo
14.10.2017

Kniha mě extra nenadchla. Některé pasáže byly zbytečně zdlouhavé.