Nalezený milenec

Nalezený milenec

Butch O’Neal má povahu bojovníka. Bývalý policista oddělení vražd je jediným člověkem, jemuž byl umožněn přístup do nejužšího kruhu Bratrstva černé dýky. A touží se ponořit ještě hlouběji do světa upírů a zúčastnit se jejich války. Nemá co ztratit, jeho srdce patří upírce, aristokratické krásce, která je ale beznadějně nedostižná. Když ji nemůže mít, může alespoň bojovat po boku Bratrstva. Při záchraně jedné upírky se však Butch stane obětí nejtemnějších nepřátelských sil a na prahu smrti je ponechán svému osudu. Bratrsvo ho však šťastnou náhodou nalezne a jediný způsob, jak jej přivést zpátky k životu se zdá být Marissina láska, ale není jisté, zda ho dokáže zachránit. Z cyklu Bratrstvo černé dýky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/68_/68232/bratrstvo-cerne-dyky-nalezeny-milenec-68232.jpg 4.4547

Bratrstvo černé dýky (4.)

Lover Revealed (2007)

Romány, Pro ženy, Fantasy
Vydáno:, Baronet

veveronka

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Evka3814

Tento díl mě zaujal asi nejvíc,ze začátku jsem si říkala že nic moc,ale potom se to rozjelo. Mělo to překvapující děj,akorát ten konec,no snad se na to v dalším díle naváže

Kakatja
14.10.2017

Mnohem lepší než příběh Zsadista. Marrissa mě rozčilovala, ale asi se není čemu divit zkostnatělá aristokracie. Už na straně 87 jsem brečela když Butch umírá v nemocnici. Každopádně děj je překvapivý, toto jsem nečekala.
Dvojici V & B není co vytknout, několikrát jsem se neřízeně rozřehtala. Stvořitelka mě začíná bavit.

ardeas
19.06.2017

Zatiaľ najslabšia zo série, to Marisino tokanie ohľadne bežných záležitostí bolo pre mňa otravným prvkom. V s Butchom to držali nad vodou, ale ostatné dejové línie boli trocha viac mimo oproti predošlým dielom, kde to celkom fajn do seba sedelo a dej pekne plynul. V tejto knihe mi to už tak neprišlo. Ale v konečnom dôsledku to bolo dobré, na takých 60% u mňa :)

75terka
15.05.2017

Totálně jsem se zamilovala do dvojice Butch a Vishous. Knížka je vtipná, napínavá a jelikož mám Butche dost ráda, tenhle díl jsem si dost oblíbila.

Adriana21
22.03.2017

No tak Butch je ve spojení s Vishousem naprosto úžasný :D Jejich špičkování, hlášky a celkové nápady... Nejlepší scéna je, jak se Butch po probuzení ze zranění chudák válí v koupelně a najde ho tak Vishous "a Butch nádeničí" :D Parádní.

veronika9143
13.03.2017

Tuhle sérii mám moc ráda a přesto mi přišel tento díl prozatím nejslabší. Asi jsem si policajta dost neoblíbila v předešlých dílech. Ani Marissa není moje úplně oblíbená postava, doufám, že další díly mě opět chytí a budu se zápalem pokračovat dál. :-D

cukrovka
11.03.2017

Opět skvělý a velmi čtivý díl.Butchův příběh byl hodně zajímavý, zato Marissa mě v některých situacích dost vytáčela.

Mellisek
09.10.2016

Opravdu za mě nejslabší díl. Butch je zajímavá postava,ale tento příběh mě nechytil za srdce. Ale jeho pouto s V. Je úžasné. :)

Etule
11.08.2016

Pro mě zatím nejslabší díl z celé série. Butche mám ráda, ale v jeho knize mi prostě nějak nesedl. Nehledě na to, že mi na nervy lezla i Marrisa. Možná to bude tím, že autorka na moje oblíbence knihy už napsala (Zsadist a Rhage) a na dalšího teprve budu (Vishous). A jak už tady několikrát padlo, pasáže s bezduchými jsou takovou otravnou vatou kolem.
Nicméně od dalšího čtení mě to rozhodně neodradilo. :)

Fizulka71
01.08.2016

Se Zsadistem se srovnávat nedá, ale rozhodně to není slabý díl, naopak je důstojným pokračováním série. Trochu jsem se bála, že o Butche přijdeme, což se naštěstí nestalo. Fakt by mi ten sarkastiskej pacholek chyběl :-).

kik68
16.07.2016

Po předchozím dílu, pro mě trošku slabší, ale nevadí, stejně jsem to četla s láskou.

nordish
26.04.2016

Knihy jsou lepší a lepší. Butchův příběh se mi moc líbil. I tentokrát byla linka bezduchých vcelku zajímavá, ale stejně už se těším, až je bratrstvo porazí :-) Knihu jsem začala číst v angličtině, ale vrátila jsem se zpátky k češtině, protože je to mnohem zábavnější, překladatelka se opravdu vyznamenala.

kacaaba
11.04.2016

Další moc pěkný díl. Tato série mě úplně uchvátila.

Malinali
06.01.2016

4. pokračování upíří série, nemohu se odtrhnout. Tentokrát se spisovatelka zaměřila na kamaráda upírů - bývalého poldu Butche, a jak to s ním dopadlo si můžete přečíst :)

Karin_Kim55
16.12.2015

Dokonalost. Postava Butche je úžasná a ten chlap je prostě tak sympatický! (I přesto, že je to jen postava z knihy.) A Marissa mě občas štvala, ale když pak pochopila - bylo to dobrý. :D
Toto je asi první knihy, kdy jsem si upřímně zaplakala. Miluji části, kde se vyskytuje John, ale jsem u nich jako želva! Hlavně když se mluví o Tohrovi. T.T
Knižce musím dát opět všech pět hvězdiček! Neskutečně jsem si tuhle sérii oblíbila! Nemůžu se dočkat dalšího dílu!

kklepkaa
11.11.2015

Butchův příběh byl hodně zajímavý a mám ho fakt ráda... nicméně Marissa mě dost točila. Jsem zvědavá na V

marcela6183
18.08.2015

Jedno Jessice nelze upřít - má to dobře vymyšlené, na předchozích romancích si vytříbila styl a s postavami žije, dýchá, vstává, zapadá i mrká řasami.
Tak po mém oblíbeném třetím díle přiše trochu sešup na necelou čtyřku a o něco níž. Může za to Marissa a její rozháraný charakter viktoriánské panny-vdovy, obětního berana a naivní husopasky. Což bohužel ovlivňuje má analytická povaha se smyslem řešit problém a škatulkovat poznatky. Tady hlavní hrdina 90 procent knihy čeká, co s ní bude a nedokáže se rozhodnout. Ještěže je tam Butch a jeho nerozlučný stínový bratr a Vishous. Chvíli jsem autorku podezírala, že dá dohromady zrovna tyhle dva. Nicméně tohle tabu zatím nedala.
Já miluju problémové hochy a výtržníky, takže nejde nemít ráda Butche - člověka, upíra, poldu, alkoholika a depresivního šprýmaře.
Vedlejší linie v hlavě Johna (a Thora) trochu unylá, ale asi potřebná.
Kam se vytratilo hlavní zlo?

Ewiczka_areebah
15.08.2015

Skvělý díl, skvěle napsané a pokud se člověk odpoutá od toho, jakým stylem se "vyřeší" Butch...tak ano o5 další skvělá kniha v této serii:)

ewisek22
31.07.2015

Přečteno za jeden víkend v práci...jo, pohltilo mně to:) Butch a Vishous...ty jejich dialogy a slovní přestřelky byly naprosto luxusní:) Dávám plný počet hvězdiček a jedem dál...

Betnka81
08.07.2015

Další skvělý díl , moc se mi líbil a těším se na další :D

angelbooks
01.05.2015

Trochu jsem v tomhle díle nepochopila Marissu. A pak jsem se bála, že Butch umře.
Ale kniha měla opět to co jsem chtěla. Romantiku i boje s bezduchými. Zápletky a občas ( právě díky Butchovi ) vtipné scény :D.
Kéž bych mohla i téhle knize dát více než 5*, zaslouží si to.

jitka7
21.02.2015

Musím říct, že by mi asi u této knihy bylo jedno, jaký by tam byl příběh a to jen kvůli tomu, že v tom příběhu je Butch... jeho postavu jsem si zamilovala od začátku, kdy se v knížce objevil. Jeho humor je boží... což znamená, že pro mě je tento díl taky boží kvůli němu :)

Karolína18
28.10.2014

Tuto sérii jsem si prostě zamilovala. Už od prvního dílu jsem se zažrala do příběhů i do postav. Vlastně..Marissa mi moc nesedla, ale tento malý nedostatek vyrovnává boží a upřímný Butch. Moc se těším na pokračování a doufám, že v něm bude v hlavní roli Vishous a jeho zvláštní ale nejspíš neuspokojivé touhy.

georginaa
27.09.2014

Butch si myslím, že skončil přesně kde má, mezi upíry. Na zemi neměl nikoho, koho by měl rád nebo kdo by měl rád jeho. Hledat vrahy může i jako upír a bránit tak spravedlnost. A ke všemu našel i svého nejlepšího kamaráda upíra V a milující Marissu.

ElisR1
03.05.2014

Upřímně, na díl o Butchovi jsem se moc netěšila, proto jsem byla mile překvapená, že nezklamal. Sice to není tak dobré, jako příběhy ostatních bratrů, ale díky tomuto dílu se těším na ten další zase o něco víc.

muchomurka
24.03.2014

Na tento díl jsem se netěšila, protože nebyl o jednom z bratrů. Ale byla jsem mile překvapená. Rozhodně není o nic horší než předchozí díly.
Občas mě štvalo, že z Butche je povahově někdo jiný, než jak byl vykreslený v předchozích dílech, a že jeho vztah s Marissou byl prostě divný, téměř nic si neřekli narovinu, bylo to jak na horské dráze a ke konci únavné.
Co bylo zarážející, že zde nevystupovali pořádně všichni bratři, Phury byl zmíněný jen tak okrajově. Ale zcela nečekaně se mi pod kůži dostal V. Byl fascinující, i když jsem si jednu chvíli myslela, že je gay... Jsem zvědavá, jaký bude díl o něm.
A pasáže o Bezduchých už asi nemá moc smysl komentovat. Chápu, že musí být protistrana k Bratrstvu, ale je pravda, že jsou únavné a nebaví mě. Avšak oceňuji, že oproti předchozím dílům jsou podstatně kratší. Snad autorce tato tendence vydrží.

vaili
03.02.2014

Co pořád psát stále stejně dobré jsou tu skvělé popisy, které nemáte problém si v hlavě představit :))

shey
02.02.2014

Knihu jsem četla jako první ze série, ale super :) Ani to,že jsem se ze začátku vracela na vysvětlivky jednotlivých pojmů vůbec nevadilo. Hlavní pár knihy byl naprosto úžasný, pasáže s Johnem jsem brala jenom tak po očku. Nemohla jsem se dočkat jak to s Butchem dopadne :)

Samira
25.01.2014

I v této knize se mi líbila zápletka mimo hlavní pár a také fakt, že se tady otevíralo hodně s budoucího děje a došlo k vykreslení zápletek i charakterů mnoha postav. Butche mám ráda od začátku, Marissa se k němu hodí, jen na konci mě trošku štvala.
Ale jinak celkově skvělý díl.