Najdi mě! Lesní dobrodružství s vlkem Bernardem

Najdi mě! Lesní dobrodružství s vlkem Bernardem https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432729/bmid_najdi-me-lesni-dobrodruzstvi-s-vlke-HWZ-432729.jpg 5 13 6

Už jste někdy potkali vlka v brýlích? Ale Bernard je opravdu potřebuje. Kamarádka veverka by mu ráda pomohla a zlepšila jeho vidění - proto pro něj chystá různé hledací hry, které Bernarda baví a ještě mu ostří zrak. Děti si s knihou užijí spoustu legrace a zároveň budou trénovat svůj postřeh, trpělivost a soustředění.

Pro děti a mládež

Vydáno: , Bambook

Find me!

broskev28
20.10.2023 5 z 5

Ne, není to myšlenkové veledílo, ale děti to baví a já se přiznám, že mě také. Raději se ale takovýmto knihám vyhýbám, protože u nich strávím hromadu času. A navíc jsem béčko - děti vše najdou rychleji, jsou mnohem pohotovější.
Takže v naší knihovně se tahle útlá velkoformátová kniha ani chvilku neohřeje; jak se říkalo dříve, jde doslova na dračku!

TerJac
21.07.2023 5 z 5

Perfektní! Hledání nás bavilo, takovéto knihy máme se synem moc rádi. Někdy to byl oříšek i pro mě :)

Dandy1
05.08.2021 5 z 5

Děti to bavilo a vymýšlela jsem jim i další úkoly.

Knihomura
05.03.2021 5 z 5

Krásně jsme se zabavili - tři a půlletý vnuk i já. "Nečteme" najednou - necháváme si postupně. Ale prohlédli jsme si celou knížku.

muchomurka
04.09.2020 4 z 5

Nadchl mě její název, pak když jsem ji držela v ruce mé nadšení opadlo. Myslela jsem si, že po přečtení se mi potvrdí, že kniha nestojí za to, ale zmýlila jsem se. Knížka je hravá, celkem těžká, nápaditá.

JanaDor
02.03.2020 5 z 5

Kniha má nádherné ilustrace. Děti baví hledat určité věci a plnit zadané úkoly, takže u nás má úspěch. Mělo by to zostřit náš zrak i myšlení.

Agnese Baruzzi
italská, 1980
2020  97%Najdi mě! Lesní dobrodružství s vlkem Bernardem
2018  87%Pozor na příšerky
2019  95%Dobré ráno, zajíčku!
2017  100%Tajemná příroda: Najdi a spočítej
2020  95%Dobré ráno, žabko!

Kniha Najdi mě! Lesní dobrodružství s vlkem Bernardem je v