Náhradní kluk

Náhradní kluk https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/333295/bmid_nahradni-kluk-nM6-333295.jpg 4 742 175

To je to nejhorší možné načasování! Když Gia dostane kopačky od svého přítele na parkovišti těsně před začátkem školního plesu, musí rychle něco vymyslet. Vždyť o něm svým přátelům vyprávěla už celé měsíce a tuto noc jim měla dokázat, že Bradley doopravdy existuje. A tak se rozhodne oslovit neznámého kluka a poprosí ho o laskavost – jestli by nemohl dvě hodiny předstírat, že je její přítel. A ona mezitím vymyslí, jak se dát s Bradleym zase dohromady. Akorát že po plese už nedokáže myslet na nikoho jiného než na svého náhradního kluka, kterého se ale nezeptala ani na jméno! Dokáže ho najít a vymotat se ze všech lží? A co se stane, až se do jejího života vrátí pravý Bradley?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

The Fill-In Boyfriend , 2015

Bajuli
28.10.2020 5 z 5

Knížka byla úplně skvělá a víc než to! Hayden mi pořád připadal čím dál víc sympatický a emoce, které dokázala vyjádřit Gia..prostě boží kniha..
Tohle byla má třetí kniha od této úžasné spisovatelky a očividně mě její psaní nikdy neomrzí.. Všechny knihy, které jsem od ní četla jsou úžasné a dokonale dokaží vtáhnout do děje.. Opravdu stojí za přečtení!!♥️

Akléda_
25.10.2020 3 z 5

Od knížky jsem čekala milou a romantickou oddechovku, kterou jsem víceméně dostala. Za mě tam mohlo být více romantiky, přišlo mi, že tu byla až na posledních desítek stranách. Jinak mě to ale bavilo, odpočinula jsem si, přečetla jsem to za dva dny a nemusela nad ničím přemýšlet. Kasie West navíc píše neskutečně čtivě, její knížky se čtou rychle a nebudete věřit tomu jak rychle budete na konci. Nejlepší knížky na vytáhnutí ze čtecí krize!

Siegrid
18.10.2020 4 z 5

I. kniha od této autorky. Je to příjemná oddychovka. Pro dospívající dívky je to pěkné počtení, starší rovněž neurazí. Čte se rychle, není třeba u ní přemýšlet. Pokud tedy hledáte vypnutí po celém dni nebo týdnu, je to správná volba. Hned jsem po této knize přečetla P.S. Líbíš se mi. Za mě stačí si půjčit a přečíst 1x, nicméně svůj účel splnila a náladu zlepšila.

ivetapl
17.10.2020 5 z 5

Skvělá oddechovka. Určitě přečíst, nebudete zklamaní

Marthas
14.10.2020 3 z 5

3,5/5
Kniha nebyla špatná, ale pravděpodobně jsem od ní měla příliš vysoká očekávání. Obzvláště vezmu-li v potaz, že není moje první od autorky. Nepovedlo se jí ani zdaleka sesadit v mých očích hravou PS Líbíš se mi a nedosahuje bohužel ani kvalit Kluka od vedle. Nepatří samozřejmě ani k nejhorším. A co mě štvalo, že jsem ze začátku ne vždy pochopila, o co v dialogu kráčí. Taky mi přišla taková naivní. Na druhou stranu jsem se ale docela nasmála. A málem se mi povedlo ji přečíst za 24 hodin, kdybych nemusela spát a jíst, určitě bych to zvládla rychleji než za 1 den a 12 minut.-) Klidně si ji přečtěte a udělejte si názor sami.

tereza7804
08.10.2020 5 z 5

Moje druhá nejoblíbenější kniha od Kasie West hned po Klukovi odvedle , stojí za přečtení , vtipný, jednoduchý a čtivý příběh :) - 4,8/5

kanitsuj
05.10.2020 3 z 5

Nejsem cílová skupina, a proto mi asi jednání postav přišlo příliš dětinské. Nebavila mne vlastně ani zápletka, ačkoli knížka byla jinak čtivě napsaná. Mrzí mne to, ale myslím, že na podobné téma jsou lepší knížky pro náctileté.

lena.o.knihach
03.10.2020 4 z 5

Jak mám ještě tu Kasie Westovou vychvalovat? Copak jsem už všechno neřekla v recenzích na její předchozí knihy?

Náhradní kluk se mi překvapivě také líbil. I když mi tady pár věcí logicky moc nesedělo, nemělo to na to, aby mě to odrazovalo od čtení. Akorát jsem zrovna u téhle knihy myslela na to, že já opravdu nejsem ta správná cílová kategorie. Ale co. Bylo mi to fuk.

Do Náhradního kluka se také určitě můžete pustit, ale na P. S. Líbíš se mi a Po tvém boku to nemá.

pavlusci
01.09.2020 5 z 5

Hezká, milá knížka. Giu i Haydena (i Bec) si zamilujete! Pěkné letní čtení. Doporučuju!

Ocásek
27.08.2020 4 z 5

Knížka Náhradní kluk byla před třemi lety moje první knížka od Kasie, kterou jsem si přečetla a úplně si autorčin styl psaní zamilovala. Letos v létě jsem si dala po třech letech re-reading a knížka se mi líbila možná o malinko více, než když jsem ji četla poprvé.
Hlavní hrdinka Gia mi ze začátku nebyla sympatická, ale postupem času se vše rychle změnilo. Hayden a jeho sestra Bec mi byli naopak velmi sympatičtí po celou dobu. Romantická linka opět pro někoho předvídatelná, ale pro mě úplně boží. Mimo romantickou linku se tu řeší i přátelství, předsudky, intriky, sourozenecké vztahy a vztahy s rodiči.
Tuhle knížku byl doporučila všem, kteří hledají příjemnou oddechovku. Náhradní kluk je moc milá romantická knížka, ale nečekejte nic velkolepého.

AshleySimmer
24.08.2020 5 z 5

Romantická, upřímná, vtipná, skvělá knížka! ❤️
Fakt hezky napsané, MOC se mi to líbilo.
Velmi doporučuji :).

Áža707
01.08.2020 3 z 5

Kniha se velmi dobře čte a má dobrý a rychlý spád děje. Příběh se mi velmi líbil a není to taková ta klasická romantika, kdy přesně od začátku víte, co se bude dít. Dokonce se i pobavíte a zasmějete nad některými scénami a hláškami.

Velmi mě potěšilo, že po rozchodu s Bradleym nenastala fáze, kdy by ho Gia chtěla mermomocí zpět a nebo by naprosto brečela po jeho přítomnosti. Prostě to brala jako uzavřenou kapitolu a šla v životě dál.
Zamlouval se mi vývoj hlavní postavy, kdy si sama začala uvědomovat svý činy a to co doopravdy chce a že někdy nebyla úplně fér a nechala se strhnout okolím. Zklamalo mě, že se neudobřily s Claire. Postava, kterou jsem neměla doopravdy ráda byla Jules a celou dobu jsem si říkala, aby linka této osoby nedopadla zcela podle jejich představ. Bohužel! A ten konec? Sakra čekala jsem, že tam pomsta bude a ne: čtenáři domysli si.

Nejvíc mě zaujala myšlenka dokonalosti a neukazovaní chyb, problémů a silnějších emocí v rodině Gii. Což musí být šílený nejen pro dítě, které v tom žije a i pro samotné rodiče, protože vše nejde zvládat s úsměvem na tváři. Tímhle právě kniha byla obohacena a odlišuje se od klasických romantických klišé.

⭐ 4/5

rajcatko
28.07.2020 3 z 5

Očima puberťáka to byla super romantika s mírným sociálně vzdělávacím podtextem. Očima dospěláka se jedná o odstrašující dílo a to s odkazem na jednu zásadní věc. Jak do věci zapleteš city, jde to všechno do pr..e. :) Ale jinak čtivé dílo, takže proč ne.

tynka65
22.07.2020 3 z 5

Krásná, milá, romantická oddechovka. Kassie mám moc ráda a další její knížky si určitě ráda přečtu.... Ale P. S. Líbíš se mi byla pro mě o kousek lepší.

Luc.i
12.07.2020 4 z 5

Super oddechová knížka. Od autorky už jsem četla Po tvém boku, která se mi teda líbila o trošku víc ale stejně jsem si i tuhle knížku užila. Pěkně se to četlo, děj hezky ubíhal a postavy jsem si oblíbila 4/5*

__Vev__
03.07.2020 5 z 5

Krásné, milé oddechové čtení. Líbilo se mi to, a jak. Jestli tam bylo klišé, měla jsem ho těžce vy víte u čeho. Krásné, místy ale i smutné a docela realistické, co se týče závislosti na sociálních sítích, počtech lajků a staráním se jen o sebe. To se mi líbilo.
Potřebuju si přečíst všechny knížky od Kasie, protože tuhle spisovatelku, tu já můžu. Doporučuju všema dvaceti!

LillyM.
18.05.2020 5 z 5

Byl to předvídatelný příběh, který mi vykouzlil úsměv na tváři. Kasie West opět nezklamala, protože nápad, to byl zaručeně originální.

Škoda jen, že jsme se nedočkali odplaty Bec...

Mohu pouze doporučit a určitě se za čas ke knize vrátím:)

petulkapeta
17.05.2020 5 z 5

Pekny romanticky příběh ze stredni skoly...a "náhrada" ,no prostě byl lepsi nez original...a nekteri mladi jsou posedlí timto problemem a ne kazdy si to uvedomi

AniDi
16.05.2020 4 z 5

Hezké, oddechové a romantické čtení.

Tereza035
12.05.2020 5 z 5

Pro knížku jsem se rozhodla, protože jsem od této autorky četla P.S. Líbíš se mi a ani tahle kniha mě nezklamala! Čekala jsem čtivou, oddechovou romantiku ze střední a to jsem taky dostala. Četlo se to opravdu samo, kniha obsahovala krátké a svižné kapitoly. Už od začátku jsem si oblíbila všechny hlavní postavy. Líbí se mi, že z knihy vychází i nějaké to ponaučení a řeší se v ní zajímavá témata. Já vám tuto knížku můžu stoprocentně doporučit a obdržela ode mě 5 hvězdiček, protože jí nemám co vytknout.