Nahý vévoda

Nahý vévoda https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28233/bmid_nahy-vevoda-3ie-28233.jpg 4 239 41

Nahá šlechta série

1. díl série Naked Nobility - Nahá šlechta Nahý vévoda je první příběh z volné série historických romancí z pera americké autorky Sally MacKenzie. Sarah Hamiltonová přijíždí do Anglie po smrti svého otce. Otcovým posledním přáním bylo, aby se vrátila do své vlasti. Přijíždí ke svému strýci, ale ten je bohužel už několik let mrtvý a zbyl jen její bratranec Robert. Po svém příjezdu se setkává v hostinci s Jamesem, vévodou z Alvordu, který ji najde ve svém pokoji a ve své posteli. Kniha je plná zvratů, dobrodružství a prostoupená erotickým jiskřením a humorem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Naked Duke , 2005

Ewe291
22.07.2023 4 z 5

Precitane raz dva a nie prvy ani posledny krat, celu seriu som este nedocitala ale k tejto knihe sa rada vraciam aj ked jedine co mi nesedi je styl pisania, inak sa nemozem stazovat

Ála1968
02.07.2023 4 z 5

Bylo to moc hezký.Romantika,erotika a padouch,to je vše co by správná romance měla mít a tady to bylo.Tak snad další díly budou taky takové

M.C.SMITH
09.06.2023 4 z 5

Musím se přiznat, že knihy tohoto žánru nečtu. Byla to má druhá kniha v životě a s klidným svědomím můžu říct, že to bylo fajn.
Příjemná oddechovka, nad kterou nemusíte přemýšlet. Pro mne to byla otázka několika hodin.
Čtení mne bavilo, bylo to zase něco jiného a mám v plánu si přečíst i zbytek série.

jarkaska
18.04.2022 5 z 5

Je to druhá kniha od této autorky, jako první jsem četla příběh Lizzí a Roberta. I tento díl se mi líbil, byla to taková oddychovka a celkem rychle se četla. Určitě si přečtu další díle ze série.

NikolOt
14.09.2021 1 z 5

Jako vsuvka mezi detektivní knihy a trilery stačila. Nicméně příběh příliš neuchvátil. Sem tam se objevily humorné pasáže. Pro vyznavače tohoto žánru nicméně postačí. Jednou si však přečtu i zbylé díly ze série....

miruska1
16.02.2021 4 z 5

Docela zajímavé. Trocha humoru, romantiky i napětí.... Ale četla jsem i lepší, na druhou stranu i horší.... Tak skusim další díl....

petraj30
02.11.2020 4 z 5

Nebylo to špatné. Sice to byl strašně předvídatelný příběh, ale kniha se dobře a celkem rychle četla a zajímavá zápletka dodala lehké napětí.
James byl úžasný, ale řekla bych že byl někdy až moc měkký. Chyběl mi tam u něj nějaký ten rázný slovní projev, ale Sarah byla podle mě úplně zbytečná. Taková nemastná neslaná, ničím se neprojevujíc a ani odvážná. Nechci být hrubá, ale byla to nicka. Bohužel mi pokazila celý dojem z knihy.
Četla jsem zajímavější a poutavější knihy, ale tahle taky nepatří do úplného odpadu. Je to sice příběh podobný mnoha jiným a za pár dní si jej těžko vybavím, ale pro jednou to bylo pěkně strávené celkem vtipné odpoledne:-)

Shanib
15.10.2020 3 z 5

Knížku jsem našla v babiččině knihovně, když jsem hledala něco odpočinkového, co přečtu jedna dvě. Příběh jsem si užila a párkrát jsem se při čtení usmála. Četla jsem sice i lepší, ale i horší. Postava Sarah mohla mít trochu větší charisma, ale zato pánové James, Robbie a Charles ho mohli klidně rozdávat, a tak si určitě přečtu další díl.

mimi55
26.09.2020 4 z 5

Příjemná oddechovka.

rampapa
14.06.2020 5 z 5

Miluju tuhle sérii a miluju autorku.
Do Jamese a Sarah jsem se zamilovala. Knížku velmi doporučuji a už se těším až si přečtu další díl.

Kamila1991
24.05.2020 3 z 5

Pěkný příběh, dobrá zápletka. Jen jsem přečetla i lepší.. Trošku mě zklamalo, že byl hlavní hrdina panic... Ale co, nemůžou být všichni zkušení milovníci!

kacenka6144
11.05.2020 4 z 5

Klasická oddechovka s jasně daným scénářem. Po těhle knížkách saháme s naprosto jasným záměrem - odpočinout si, nepřemýšlet nad složitým dějem. A tohla knížka splňuje naprosto dokonale.

malazluta
19.06.2019 4 z 5

Oddechová historická romance, žádný literární skvost v této knize nehledejte, ale jako "zástupkyně" knih svého žánru není zas tak špatná. Bavila mě.

PetraaMatouš
05.03.2019 3 z 5

Žádný zázrak, ale bavila jsem se dobře.

jaja1989
02.07.2018 3 z 5

Nečekaný námět knihy, ikdyž se někdy hrdinka chová jako malá.

pavel9410
09.06.2018 odpad!

Uf, precetl jsem to v ramci Ctenarske vyzvy (kniha zanru, ktery nectete). A slibuji, ze dalsi romantarnu uz urcite neotevru. Asi na to opravdu nejsem.

Rozinka28
19.02.2018 2 z 5

Tato kniha mne z celé série zaujala nejméně a musím přiznat, že jsem se chvílemi dost nudila. Pořád jsem čekala "něco víc".

Eliot30
14.02.2018 5 z 5

Naprosto geniální příběh, opět jsem nesáhla vedle !

účetní
28.01.2018 4 z 5

Mně se kniha také líbila, nechyběla romantika, humor - hlášky Jamesových tetiček neměly chybu a bylo tu i napětí s opravdu hnusným záporákem bratrancem. No a hlavní hrdina James byl v jednom opravdu zcela výjimečný, takového jsme tu snad ještě neměli a byl to moc milý a mužný ( i přes jeho výjimečnost ) sympaťák - přesně jak na pěkném přebalu knihy.

Kiwicatko
24.10.2017 4 z 5

Me se to libilo. Tenhle zanr mam rada. Neocekavam od nej nic nez prijemne a pohodove cteni, takze za me velka spokojenost :-)

milostné romány romance historické romance

Sally MacKenzie
americká, 1955