Nahá krutost

Nahá krutost https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/195890/naha-krutost-ycb-195890.jpg 3 22 5

Carmine Delmonico série

< 3. díl

Další napínavý příběh známé a oblíbené autorky patří do volné série s detektivem Delmonikem (Knižní klub vydal romány Bez důkazů a Vražedná hra). Tentokrát se connecticutské městečko Holloman stává místem sériových znásilnění. Carmine Delmonico se snaží z minima stop vytvořit portrét pachatele a dopadnout ho, dříve než podivín znovu udeří. Autorka opět potvrzuje svůj vyprávěčský talent a při tvorbě barvitých postav využívá i znalost psychologie.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Knižní klub

Naked Cruelty , 2012

kyssling
03.02.2024 4 z 5

Po pravdě nechápu celkem nízké hodnocení této knihy. Jistě je to trochu celkově přitažené za vlasy, jako spousta jiných kriminálek, ale postavy jsou jsou skvělé, Carmine zajímavá titulní postava a nová stážistka se autorovi povedla, je to takové koření příběhu.

Janicga88
12.08.2018 4 z 5

pěkná detektivka..

orinka3
13.10.2014 2 z 5

Myslila jsem, že mě to bude víc bavit. Od poloviny jen listuju, mrknu na konec a s úlevou odložím. Ne, tohle není detektivka, která by mě udržela v napětí.

Izu
17.06.2014 3 z 5

Předchozí dvě detektivky byly lepší.Líbí se mi ta nostalgie éry Nixona atd,ale celkově mi přišla psaná s určitou naivitou policejní práce.

elli09
15.06.2014 1 z 5

I keď je to moja obľúbená autorka, detektívky nie sú jej silná stránka. V 50-tej strane som uhádla násilníka. Celkovo som knihu od nudy nedočítala.

Colleen McCullough
australská, 1937 - 2015
2004  90%Ptáci v trní
1994  94%První muž Říma
1995  96%Koruna z trávy
2005  96%Říjnový kůň
1999  95%Caesar: leťte kostky!

Kniha Nahá krutost je v