Nadpozemská

Nadpozemská https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129940/bmid_nadpozemska-129940.jpg 4 764 142

Nadpozemská série

Zjistit, že jste částečně anděl, není zrovna běžná rutina ani procházka růžovým sadem, zvlášť když víte, že máte naplnit na Zemi poslání, že máte úkol, který byl svěřen jedině a právě vám, ale nikdo vám neřekne, jaký ten úkol přesně je. Nicméně Clara, hlavní hrdinka trilogie Nadpozemská, se s tím statečně pere. Dokonce se snaží zjistit, kdo je ten pohledný kluk, kterého vídá ve svých snech a který zjevně nějak patří k jejímu poslání. Má ho zachránit? Je tohle smyslem jejího života? Nadpozemská je příběhem nejen o andělích, ale zejména o lásce, přátelství, osudu a volbách, které někdy musíme učinit, aniž bychom chtěli.... celý text

Fantasy , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Unearthly , 2011

aannyy
03.01.2017 4 z 5

První díl z krásné série. Zaujala mě anotace a obálka a neprohloupila jsem, knížka byla krásná a skvěle se četla.

simi28
04.12.2016 5 z 5

Krásná kniha. Sice je trochu předvídatelná, ale mě moc bavila. Styl psaní byl skvělý, a proto jsem Nadpozemskou přečetla asi za tři dny. Clara mi byla sympatická a z kluků jsem si oblíbila Truckera. Christian je sice milý, ale podle mě se Trucker ke Claře prostě hodí. Moc doporučuji a rozhodně si přečtu i další díly.

Napůlanděl
17.10.2016 5 z 5

Krásná kniha. Četla se úplně krásně, oddychově a prostě na pohodu. Jen ten milostný trojúhleník mě tam docela vadí, je takový zvláštní. Nemám z něj dobrý pocit...Nevím, líbí se mi oba kluci...jsem zvědavá jak to spisovatelka vyřeší.

sarahmoon
17.08.2016 4 z 5

Kniha mi byla doporučena paní knihovnici, sice jsem ji několikrát v regálu zahlédla, ale nikdy jsem si ji nepůjčila a byla to škoda. Velmi poutavá kniha, téma "bytostí se schopnostmi" je sice velmi časté, ale převážně to jsou upíři... tato kniha byla vítaná změna :o) od první chvíle jsem si zamilovala Tuckera ♥ naprosto rozkošný chlapec ♥ líbilo se mi, že Clara věří svému srdci a nenechá si nic vnutit. Přečetla jsem ji za 2 dny... prostě jsem ji nemohla odložit. Oddechové, jednoduché, krásné a romantické čtení. Moc děkuji paní knihovnici za doporučení... teď si rychle půjčit "Zasvěcenou".

Venny345
14.07.2016 5 z 5

Neobvyklé téma, tento první díl se mi moc líbil. Je to velmi čtivá kniha. Ze srdce mám ráda Angelu, je prostě správná holka.

petra4080
11.07.2016 4 z 5

I když nejsem cílová skupina - kniha je spíše pro náctileté - tak jsem si příběh vysloveně užívala. Moc krásně se čte, jen kloužete po stránkách a najednou je konec.
Za mě super vyústění... občas se prostě něco nepovede :-)

MájaM.
07.07.2016 5 z 5

Chytlavá kniha:) Doporučuji přečíst:)

cecetka
05.07.2016 3 z 5

Uprimne bych tuto knihu neradila mezi romany pro zeny, ale pro divky. Osobne mi to prislo asi do poloviny hodne nudne. Pak se to trosku rozjelo, ale zadna slava.
I tak jsem se odhodlala na druhy dil, ten jsem po nekolika stranach odlozila jako pro me necitelny. Skoda ... namet je to hezky.

Lucie.H
29.06.2016 5 z 5

kniha se četla velmi snadno. Je chytlavá až do konce jsem nevědela jak to může dopadnout. Rozhodně se těším až začnu číst další díl. DOPORUČUJI !!!!!!!!

Meridea
18.06.2016 5 z 5

Čtivě psaná kniha, s překvapivým koncem :-) Už se těším na další díl.

Kelen30
15.06.2016 4 z 5

Děj této knihy byl velice poutavý. Když jste jednou začali , nemohli jste přestat a nutilo vás to číst dál a dál.Tahle kniha má jediný zádrhel. Jak začaly Claře prázdniny, bylo to už trošku nudnější. Jinak bych si v druhém díle přála víc informací o andělech a víc akce. S hlavními hrdiny jsem byla spokojená. Pokračování si určitě přečtu.

nellynelca
08.05.2016 4 z 5

Knížka mě moc překvapila a jsem zvědavá co bude dál.
Jo a tým Tucker =)

Xena011
08.03.2016 4 z 5

Moje obvyklé téma ke čtení jsou andělé, proto jsem si tuto knihu také vybrala.Bohužel mě příliš nepřekvapila, ani zde nebyla chvíle plná adrenalinu nebo emocí, jen plno tajemství. Přišla mi jako takový úvod do příběhu. Většinou se mi stalo, že už první knížka byla hodně dobrá nebo i nejlepší z celé trilogie, ale už jsem padla i na knihy, u kterých to není pravidlem a jsou pouze takovým úvodem...to je právě tato kniha. Nicméně se mi moc líbili vlastnosti a schopnosti andělů. Na odpočnutí je tato kniha vhodná.

Firewoman
06.03.2016 5 z 5

Dobrá knížka. Překvapila. Já mám sci-fi knížky ráda, takže budu rozhodně pokračovat :)

viki.jp
21.01.2016 5 z 5

Pro knížky o andělech mám slabost a tato mě chytla za srdce. Krásná, už se těším na další díl :)

barbora2863
17.01.2016 5 z 5

Objavila som novú srdcovú záležitosť, akosi mám na tie "anjeloviny" fakt slabosť :)

Misa25
19.12.2015 5 z 5

Ke knize jsem se nemohla dlouhou dobu odhodlat :) ale pak jsem jí přečetla skoro jedním dechem, tak dobře napsané, oddechové čtení, na to jsem dlouho nenarazila...šup na druhý díl :)

torri55
22.11.2015 5 z 5

Hodně špatně se dá vyjádřit jak byla úžasná. Krásně napsané. Pohltilo mě to úplně maximálně. Všechny díly jsou super. Moc moc doporučuji.

Domča22
31.10.2015 5 z 5

Knížku jsem si moc oblíbila, stejně jako hlavní hrdinku Claru.Už od začátku jsem si přála, aby se Clara zamilovala do Tuckera.Sice ji ze začátku pořád provokoval, protože mu málem nabourala auto, ale pak se ukázalo , že je to fajn kluk.Doufám, že jim to vydrží i do budoucna:). Má to někdo taky tak?:D Christian je sice taky milý, ale prostě..... TUCKER A CLARA!!:D♥♥♥

Terous21
18.08.2015

Krásná kniha. Plná nadpozemských lidí a krásných. Jako jsou ANDĚLÉ. Doporučuji k přečtení :)

láska americká literatura andělé romantika

Cynthia Hand
americká, 1978