Nadpozemská

Nadpozemská https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129940/bmid_nadpozemska-129940.jpg 4 764 142

Nadpozemská série

Zjistit, že jste částečně anděl, není zrovna běžná rutina ani procházka růžovým sadem, zvlášť když víte, že máte naplnit na Zemi poslání, že máte úkol, který byl svěřen jedině a právě vám, ale nikdo vám neřekne, jaký ten úkol přesně je. Nicméně Clara, hlavní hrdinka trilogie Nadpozemská, se s tím statečně pere. Dokonce se snaží zjistit, kdo je ten pohledný kluk, kterého vídá ve svých snech a který zjevně nějak patří k jejímu poslání. Má ho zachránit? Je tohle smyslem jejího života? Nadpozemská je příběhem nejen o andělích, ale zejména o lásce, přátelství, osudu a volbách, které někdy musíme učinit, aniž bychom chtěli.... celý text

Fantasy , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Unearthly , 2011

Nikolarka
07.03.2014 5 z 5

Je to nádherně vymyšlené, všechno do sebe krásně zapadá... Teda až na tu část s tím zlým andělem a Clařinou matkou

Markett
06.03.2014 5 z 5

Moc krásná kniha. Ze začátku se mi to zdálo trošku moc rychlé a ne nějak jsem mohla pořádně začíst, ale pak jsem se začetla jedna radost. Příběh byl poutavý a nezdál se mi vůbec předvídatelný, protože to všechno dopadlo jinak, než bych čekala. Taky mě na knížce velmi zaujala obálka. Knížku můžu doporučit a těším se na další díl. :)

SPOILER
To, že Clare začne chodit s Tuckerem mě hrozně překvapilo. A hlavně, když jsem došla k jejich rozchodu, tak jsem tomu vůbec nemohla uvěřit. Oni tvořili tak krásný pár! Taky mě překvapil konec, když jsem se dozvěděla, co je Christian zač. A rozhodně nebudu dál prozrazovat nic.

Ankavi
22.02.2014 5 z 5

Kniha mě velmi příjemně překvapila. Domnívala jsem se, že spíše půjde o čtení pro puberťačky, ale ráda přiznávám, že vylíčená cesta k uskutečnění andělského poslání sedmnáctileté Clare mě zaujala. Obvyklé zmatky mládí jsou protkány nadpozemským příběhem, který graduje a zvláště v závěru knihy pohltí tak, že se jen tak neodtrhnete.

angelbooks
31.01.2014 5 z 5

Hned ze začátku mě zaujal obal. Když jsem si pak tady a na knize přečetla o čem to je říkala jsem si že by to mohlo být pěkný a taky že bylo :)).
Děj je moc krásný a kolikrát se mi i stávalo že jsem byla spolu s hlavní hrdinkou Clarou zmatený když byla s jedním z dvou kluků upřímně řečeno kdybych si měla mezi nima vybrat nevím kterého asi bych si vybrala bratra Wendy. Jo a Christian mě na konci HODNĚ překvapil :))))))))). Už se těším až si přečtu další díl :)).

Ulrika
20.01.2014 5 z 5

Kniha mě zaujala na první pohled svým krásným obalem. Od děje jsem načekala nic zvláštního, o to více jsem byla překvapená a nadšená, jak dobrá je tato knížka a už se moc těším na pokračování této skoro andělské trilogie:-)

AyameAkamatsu
08.01.2014 5 z 5

Kniha úžasná a docela rychle jsem ji měla předčtenou.

SPOILER
Když jsem četla jak se Karotka s Tuckerem rozchází. Přísahala jsem si že jestli do konce knížky neskončí spolu, tak už nebudu dál pokračovat ( samozřejmě bych to nesplnila. )
Úžasné a zrovna čtu Zasvěcenou, tak uvidíme jak se to vyvine :D

frukeška
20.12.2013 5 z 5

Zhltla jsem knihu za několik hodin. Prostě jsem se nedokázala odtrhnout od příběhu. Každému to možná zajímavé nepřijde, ale mě tahle knížka dostala :)

Romance
24.11.2013 5 z 5

Když jsem byla ve škole a prohlížela si leták od Albatrosu, hned jsem věděla, že ta kniha za přečtení stojí a objednala jsem si ji. Grafické provedení obalu je vážně krásný, ale děj je ještě lepší :) Chvílemi jsem bádala, zda nejsem taky anděl :D Doporučuji si přečíst :)

Zuzka_m
31.10.2013 5 z 5

Fascinující příběh, přelouskala jsem knihu za jeden den. SPOILER - Trošku jsem doufala, že bude s Christianem, ale tak co, dopadlo to i tak dobře. :) Určitě se vrhnu na další díl.

Majafa
18.10.2013 5 z 5

Knihu jsem přečtla během jednoho dne, jsem z ní unešená, opravdu krásný příběh.

anibeni
29.09.2013 5 z 5

Zaujala mne anotace a zdejší recenze, tak jsem si knížku zarezervovala v knihovně a když jsem se do ní pustila, ONA už mne nepustila.. četlo se mi to skvěle, líbilo se mi to a těším se na druhý díl...

Lucka.79
15.09.2013 5 z 5

Hezká a čtivá kniha, chvíli mi trvalo, než jsem se přehoupla přes těch prvních pár stran, ale pak jsem se začetla. Konec knihy zanechal spousty námětů na pokračování, tak jsem zvědavá na další díl ..... a moc se mi líbí obálka knihy

Yuki_Kuchiki
07.09.2013 5 z 5

Jak již tu párkráte zaznělo, také jsem měla problém se naladit na autorčin styl psaní. Nevím, takový zvláštní, ale pak se do toho člověk dostane a je to v pohodě. Příběhy o andělech mám moc ráda. A tenhle je také krásný.
Kombinace Christiana a Truckera v ději je celkem klasická, musí si vybrat i přes své poslaní... ale přála jsem si, aby byla s Truckerem. Christian je hezkej.. ale Trucker.. zlatíčko! A konec knihy mne naprosto ohromil!
Už se těším na další díl!
Doporučuju :)

Carmichael
03.09.2013 5 z 5

Sice mi trvalo asi deset stránek než jsem se sžila s autorčiným stylem psaní ale pak jsem se naprosto ponořila. Tuckera jsem si od začátku zamilovala. Úžasná knížka, úžasný příběh.

Gwendolyn
01.09.2013 2 z 5

1. dvě třetiny mě nebavily a ta poslední byla trochu lepší.
moje nej postavy jsou Tucker a Angela:D

Niki
25.08.2013 2 z 5

Tato kniha mě skoro vůbec nechytla, měla nezajímavý děj, další díly si ale určitě ze zvědavosti přečtu.

PiperW
21.07.2013 5 z 5

S nadšením musím prohlásit, že tato kniha je mou nejoblíbenější. Doufám, že druhý díl bude alespoň stejně tak poutavý jako první.
Postavy jsem si na první popis zamilovala a hrdě se hlásím do teamu Tuckera :D Taky se mi moc líbilo, že více než 3/4 knihy jsem absolutně netušila, jak to dopadne....potom jsem jisté tušení mít začala, ale stejně se mi kniha moc líbila. Nejlepší bylo Tuckerovo popichování a jeho hlášky. Můžu vřele doporučit všem milovníkům fantasy a co se týče andělské tematiky, je to rozhodně nejlepší serie s Anděly :)

Anne Leyyd
25.06.2013 5 z 5

Moc jsem od této knížky nečekala, ale tím víc jsem byla překvapená a nadšená tím, jaká nakonec byla – skvělá! S andělskou tématikou jsem četla jen pár povídek a ty mě nikdy natolik neoslovily, hlavně kvůli slabší propracovanosti. Tento příběh je ovšem jiná liga - čteno jedním dechem.

C. Hand píše velice příjemně, čtivě. Má poutavý styl vyprávění, popisy mě nenudily, dovedla jsem si díky nim představit celou scénu.

Po tomhle 1. díle se zdá, že autorka má celý příběh dobře rozvržený a propojený. Postavy jsou hrozně fajn, žádní dokonalci, zkrátka ŽIVÉ POSTAVY s chybami.

Ačkoliv jsem většinou pro to, aby hlavní hrdinka byla s tím klukem, který se v knize objeví jako první, tady to byla JASNÁ VÝJIMKA – z celé duše jsem s Clarou pro Tuckera a aťsi je Christian superdobrý, pro mě prostě na celé čáře vyhrál Tucker. Každou scénu s ním jsem si užívala, a jakmile jsem uviděla název jedné z kapitol – „Léto s kovbojem“, málem jsem spadla ze židle nadšením :-)

Na 2. díl se moc těším, ačkoliv tedy jeho anotace působí dost špatně… ale budu doufat, že ten, na koho to padne, nebude NIKDO z mých oblíbených. Což je ode mě hodně naivní vzhledem k tomu, že kromě Černokřídlých mám ráda všechny.

Vřele doporučuji!

Nikka07
21.06.2013 4 z 5

Tak, co si budeme nalhávat, zaujal mě obal knížky. Nakonec, nebylo to zlé. Měla jsem menší problém přizpůsobit se přítomnému času, ale to je můj problém. Celkově, docela se mi zalíbilo, že to není jako v ostatních knížkách - to, že hlavní hrdinka na svůj dar přijde sama, že je v podstatě "vyvolená." Tady o Clařiném tajemství věděla celá rodina, což bylo docela příjemné překvapení. I příběh nebyl nijak ohraný, ani příliš zamotaný. Jinak, nemám si na nic moc co stěžovat, takže... no, mně se líbila. :)

RosMeggie
31.05.2013 5 z 5

Super knížka, četla se jedním dechem, také mě překvapilo, že si Clara nevybrala Christiana...
Jediné co bych změnila by bylo více akce a napětí a třeba i zvratů, bylo by to zajímavější, ale i tak moc pěkná knížka, doporučuji... :-)

láska americká literatura andělé romantika

Cynthia Hand
americká, 1978