Nadpozemská

Nadpozemská https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129940/bmid_nadpozemska-129940.jpg 4 764 142

Nadpozemská série

Zjistit, že jste částečně anděl, není zrovna běžná rutina ani procházka růžovým sadem, zvlášť když víte, že máte naplnit na Zemi poslání, že máte úkol, který byl svěřen jedině a právě vám, ale nikdo vám neřekne, jaký ten úkol přesně je. Nicméně Clara, hlavní hrdinka trilogie Nadpozemská, se s tím statečně pere. Dokonce se snaží zjistit, kdo je ten pohledný kluk, kterého vídá ve svých snech a který zjevně nějak patří k jejímu poslání. Má ho zachránit? Je tohle smyslem jejího života? Nadpozemská je příběhem nejen o andělích, ale zejména o lásce, přátelství, osudu a volbách, které někdy musíme učinit, aniž bychom chtěli.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Unearthly , 2011

Artë Calima
30.10.2014

dobré

Anya
28.10.2014 1 z 5

No, Sapy :D Mne take nekdy zustava rozum stat, kdyz zjistim, ze nekdo asi nezna vyznam slova spoiler. Pro tve informace, toto slovo se pouziva jako upozorneni, ze se dozvis konec. Kapi?? No a ted ke knize. Knihu jsem opet rozecetla, protoze jsem dej nejak z minula zapomnela. Po prvni kapitole jsem knihu opet zavrela a doufam, ze dlouho zase neotevru :D a zivotopis C. Hand?? No pry: ,,az vyrostes, budes spisovatelka,,. No, kdy by psala popisky k samponum, dopadla by stejne ;) za snahu davam * :)

warca
28.10.2014 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila, ale od začátku jsem Christianovi nefandila :)

lunina
14.09.2014 3 z 5

Taková fajn,pohodová knížka.
Přečetla jsem ji hned,ale ten děj byl takový že se tam toho moc nedělo,prostě nic extra.
Prostě pro mě - nenadchne,ale ani neurazí :D ♥

kuceju
31.08.2014 1 z 5

Přesto, že jsem si říkala, že andělská tématika mě nijak nevezme, tak jsem si Nadpozemskou půjčila. Nekonalo se nic extra, ale byla to taková pohodová kniha na posezení. Nejvíc mi vadilo, že tam nebyl pořádný děj. Jenom Christian tam, Tucker sem, Clařina nerozhodnost mi lezla na nervy...A děj se samozřejmě rozproudil až na posledních třiceti stránkách. Zase prostě klasická romantická knížka. Téma nijak originální nebylo, ale četlo se to samo. Přečteno o dlouhém odpoledni.

pobijecmuch
06.08.2014 odpad!

Jen další z růžových románů, kde označení žánru může dovést čtenáře k velkému omylu. V knize jde hlavně o romantiku a až potom o nějaké fantasy. V tomto případě cosi jako je anděl. Takže zase jen další odpad a rychle, nejlépe ještě dnes do "vrácených knih".

Shai
06.08.2014 5 z 5

Tuhle sérii určitě doporučuji. Je úžasná!!!
Styl psaní byl sice trošku jiný, ale celé jsem to zhltla jedním dechem. A ten Tucker!!! Vlastně ani nevím proč, ale je to můj nejoblíbenější YA kluk z knížky!

HankaSkorepova
22.07.2014 5 z 5

Všechny díly této série jsou úžasné! Určitě doporučuji si je přečíst. :)
Knihy jsme přečetla během pár dní, nemohla jsem se od nich odtrhnout.

Sapy
17.07.2014 4 z 5

Tak za prvé vážně "děkuji" uživatelce ANYA, že vyzradila děj dalších knížek. Někdy mi zůstává rozum stát, vážně.

Nadpozemská je zajímavá kniha. Narazila jsem na ni náhodou v oddělení "dnes vrácené knihy" a rozhodla se ji zkusit. Byla jsem trochu zklamaná, když jsem zjistila, že se jedná o andělskou tématiku, protože ji nevyhledávám. V závěru ale musím hodnotit kladně. Děj odsýpá a autorka se úspěšně vyhýbá klasickým klišé, které bývají u těchto knih problémem. Čte se to jedním dechem, je to napínavé a určitě se děj nebude odvíjet tak, jak byste si přáli.

Mishell14
05.07.2014 4 z 5

Když jsem tu knihu začala číst, všimla jsem si hned první věci která mě zklamala. Autorka celý příběh píše v přítomném čase, a to mi vážně trochu poklesl úsměv na tváři, děj byl ze začátku nudný, ale vydržela jsem a knihu dočetla za 3 dny!
Vtáhla mě do děje a nemohla jsem od ní odtrhnout oči, autorka vážně pojala anděly jako anděly. Se svatozáří a křídly, což dělá tuhle knihu originální. Rozhodně doporučuji, a já už mám na stolku i druhý díl. Jediné co bych opravdu vytkla je psaní v přítomném čase, ale každému vyhovuje něco jiného.

Anya
03.07.2014 1 z 5

Když jsem si knihu kupovala, nemohla jsem se dočkat. Ale! Ze začátku jsem se do knihy musela nutit a čekala kdy se příběh rozjede. Ta chvíle ale nenastala. Knihu jsem dala přečíst mé sestře, protože já ji ani nedočetla. Sestra mi potvrdila, že se do knihy také nutila.

!!!Pozor spoiler!!!

A poté, co jsem se dozvěděla, že na konci posledního dílu ani neskončí s Christanem, si musim ještě hodně rozmyslet, jestli si další díly vůbec koupím.

Beni
15.06.2014 5 z 5

Kniha se čte úplně sama :-) Krásné oddychové čtení :-)

Laf
27.05.2014 4 z 5

Moc pěkné čtení. Dobře napsané a čte se to úplně samo. Už se těším na pokračování a jak se to všechno bude vyvíjet dále :)

Baruš1118
11.05.2014 5 z 5

Na tuhle knihu jsem narazila náhodou.. Projíždím databázi knih s tématikou - andělé. No nedivte se.. teď je to velký hit! A tak nesmím být pozadu :D Za prvé mě uchvátila názvem.. a za druhé obalem (podle obalů si knížky většinou vybírám :D).

Když jsem začala číst.. nejdřív jsem se trošku divila té formě, v které je to napsané.. ale na to jsem si hned zvykla a četla a četla.. až jsem tuto knihu zhltla za den! :D Jak by ne.. knížka je vynikající.. postavy jsou propracované a každá má svůj děj. :)

Děkuju Cynthii za velice dobře napsané vztahy. Není to jako třeba u některých jiných knih - do nové škole přijde nová studentka, něco se stane, přičemž se potká s tím nejdokonalejším klukem ze školy, začnou spolu chodit a crrr.. pohádky je konec :D Ano, ano.. trošku to tam taky je.. ale zase ne v takové míře :D

Jednoduše.. knížka je velice čtivá, jednoduchá, od začátku se tam něco děje :)

Doporučuju.. patří mezi mé nejoblíbenější andělské série :)

Beerushka
10.05.2014 5 z 5

velice čtivá kniha moc doporučuji

Klíště
10.05.2014 1 z 5

Tato kniha mě moc nebavila. Možná by bylo lepší, kdyby byla psaná v minulém čase. Četlo by se to lépe.

Michaluška
05.05.2014 3 z 5

Trvalo mi, než jsem se začetla.První půlka mě i docela nudila :/ Ale nakonec to nebylo špatný :)

barca8336
07.04.2014 5 z 5

Chvilku mi to trvalo než jsem se pořádně začetla. Ale po nějaké době jsem to začala hltat a kniha stála za to. Tahle celá série patří mezi moje nejoblíbenější. Všem doporučuji. ;-)

jessie
23.03.2014 5 z 5

Tuto knížku jsem si zakoupila i hned potom, co se v Česku dala koupit a musím říct, byla jsem nadšená. Snažila jsem se knížku číst co nejdéle, protože byla tak krásná, že jsem nechtěla aby ten příběh skončil, ale dočetla jsem a jakmile to šlo, přešla jsem na druhý díl, nyní čtu třetí a závěrečný díl této triologie a přesně jak jsem mluvila o prvním díle, stejně tak je to i s tímto třetím, nechci aby ten příběh skončil a tak se to čtení snažím stále protahovat a číst po menších kusech, i přesto, že jsem strašně zvědavá jak to nakonec zkončí!

dennie3
21.03.2014 4 z 5

Typický teenagerský příběh se nádherně překrývá se zajímavým nadpřirozenem, líbí se mi, jak se Cynthia vyjadřuje a zbožňuju Claru a její humor. Kniha je čtivá a krásná.

láska americká literatura andělé romantika

Cynthia Hand
americká, 1978