Nadpozemská

Nadpozemská https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129940/bmid_nadpozemska-129940.jpg 4 764 142

Nadpozemská série

Zjistit, že jste částečně anděl, není zrovna běžná rutina ani procházka růžovým sadem, zvlášť když víte, že máte naplnit na Zemi poslání, že máte úkol, který byl svěřen jedině a právě vám, ale nikdo vám neřekne, jaký ten úkol přesně je. Nicméně Clara, hlavní hrdinka trilogie Nadpozemská, se s tím statečně pere. Dokonce se snaží zjistit, kdo je ten pohledný kluk, kterého vídá ve svých snech a který zjevně nějak patří k jejímu poslání. Má ho zachránit? Je tohle smyslem jejího života? Nadpozemská je příběhem nejen o andělích, ale zejména o lásce, přátelství, osudu a volbách, které někdy musíme učinit, aniž bychom chtěli.... celý text

Fantasy , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Unearthly , 2011

DDD
04.08.2015 4 z 5

Kniha se mi líbila, jestě dnes se chystám do knihkupectví pro druhý díl. Sice už jsem četla lepší příběhy, ale tento nebyl vůbeš špatně napsaný a až do konce jste opravdu netušili jak to zkončí. Určitě knihu doporučuji. Nedávam sice 5 hvězdiček, ale 4 si to určitě zaslouží.

zuzana4291
28.07.2015 5 z 5

Kniha mě úplně nadchla, přečetla jsem ji jedním dechem a už mám připravený další díl....kniha je plná napětí a úžasné lásky....a ať nadpozemské stvoření, tak takové odhalení jsem opravdu nečekala

LilianaFalcon
16.07.2015 4 z 5

Možná by to na 4 hvězdičky nebylo, jenže mě to fakt mile překvapilo, navíc hned na začátku. Obávala jsem se, že hlavní hrdinka opět nebude věřit, že je jiná, všichni jí budou muset milion let o něčem přesvědčovat, ona se tomu bude vzpírat... takže už první stránka byla rovnou na hvězdičku navíc ;-)
Bylo to čtivé, postavy sympatické a ano těšila jsem se na další díl ;-)

Evule114
04.07.2015 5 z 5

Tato trilogie je nejlepší, jakou jsem zatím četla. Možná, že první díl není až tak napínavý, ale je vtipný, kdyžto druhý a třetí mi vyrazil dech. Opravdu skvělé. Uplně jsem se do těch knih zamilovala. Doporučuji všem :-)

Julia_pt
14.06.2015 3 z 5

Tato knížka v určitých situacích uměla rozesmát, ale pořád mi připadalo, že tam chybělo nějaké to napětí nebo překvapení, které by vám bralo dech. Bylo to pohodové čtení, nic pro někoho kdo chce něco, u čeho se ani nebude moc nádechnout.

vikimi
09.06.2015 5 z 5

Knizka me moc bavila, prijemne odreagovani, u ktereho jsem se obcas i zasmala.
Jsem zvedava, jak to bude pokracovat dal ;-)

viky.rella
06.06.2015 5 z 5

Super kniha.

Barat
02.06.2015 5 z 5

(POZOR, SPOILERY)
Jedním slovem NADPOZEMSKÁ kniha. Na knize se mi líbilo vše od začátku až do konce, protože to bylo fakticky úžasné čtení. Sice jsem už asi od půlky knihy tušila, že skončí s Tuckerem a že Christan je anděl, ale o nadšení ze čtení mě to nepřipravilo. Při čtení jsem doslova lapala po dechu a po dočtení jsem se hned vrhla na druhý díl. Clara mi byla velmi sympatická, postavy byly takové... temperamentní. Zbožňovala jsem i to, jak se naše hlavní hrdinka se vším prala a jak to nakonec stejně po*rala. Prostě jedinečné počtení, nemám co vytknout. 5*

prajzulka
17.05.2015 5 z 5

Úžasná kniha.
Trochu jsem čekala nudu, že v první třetině si Clara bude připadat zvláštní, dozví se to a bude se s tím snažit vyrovnat...
Ale je to skvělá kniha, vůbec jsem se nenudila a podle mě hodně nepředvídatelná :)
Všem doporučuji :D

lenka608
08.05.2015 5 z 5

Kniha se čte sama. Doslova. Za jeden jediný den jsem ji zhltla na posezení. Autorka umí skvěle vtáhnout čtenáře do dění a šokovat zvraty a dějem. Nic předvídatelného (alespoň já konec neodhadla). Těším se na další díl :)

Sabii14
28.04.2015 5 z 5

Jediné co můžu o této knížce říct je Úžasné.. nemusela jsem se vůbec nutit číst spíše naopak, četla jsem co nejvíce jsem mohla. Christiana jsem si hned oblíbila i když mě štvalo že má holku :)

little-dream
22.04.2015 5 z 5

Nádherný příběh!
Kniha měla nějaké slabší místa, kdy jsem se trochu nudila, ale podle mě to k téhle knížce prostě patří! Clary žije magický a zároveň obyčejný život.
Moc se mi líbilo, že jsem dopředu neuhádla rozuzlení. Autorka to vymyslela dobře. :)
A ta obálka...překrásná! ♥

Antoaneta
16.03.2015 4 z 5

Moc hezký a zajímavý příběh,velmi příjemné čtení.

Starková
23.02.2015 5 z 5

SAMJEEZA JE VŠECHNO

Aléda
10.01.2015 5 z 5

Moc pěkná knížka. Jsem ráda, že jsem si jí přečetla a už se strašně těším na další díl! Zamilovala jsem si Tuckera, ale Christian taky nebyl špatný :) přesto jsem ráda, že si vybrala Tuckera. Clara byla celkem v pohodě a ani mě nějak moc neštvala. Líbilo se mi, jak měla svůj osud, své poslání které musela splnit a vize, které se jí objevovali. Fakt moc hezké (a na konci i celkem napínavé) čtení. 5*

nikola8798
08.01.2015 5 z 5

Tahle knížka se mi vážně líbila, přečtenou jsem jí měla za den, opravdu mě chytla. Milostná zápletla Clary a Tuckera je sladká, taková nevinná, uculovala jsem se od ucha k uchu vždy, kdy se roztomilý Tucker dostavil na scénu.
Je to takové jednoduché, odlehčující čtení, ale rozhodně za to stojí. Těším se na přečtení zbytku série!

Red-haired
01.01.2015 5 z 5

Škádlení mezi Karotkou a Tuckerem udělalo z knihy dokonalé čtení. Nadšená jsem byla od scény, kdy zapadnou s autem a Tucker jim jde škodolibě pomoct - v té chvíli mi to totiž došlo a culila jsem se jako puberťačka, takže klidně těch 5 hvězdiček dám.

Nagadir
23.11.2014 3 z 5

Knížka je opravdu po většinu času nudná (i když má nějaké ty světlejší chvilky) a s charaktery jsem se nedokázala vůbec ztotožnit, takže to pro mě bylo takové nemastné-neslané.

AnikaRodriguez
21.11.2014 4 z 5

Nebýt mé sestřenici, která si chválila knihu, nikdy bych se k ní nedostala, protože andělské ságy nejsou zrovna nic moc, co bych vyhledávala. Knihu jsem rozlouskala za několik hodin a velice jsme se při ní bavila. Patrné nudné pasáže ze začátku vás rychle přeskočí a pak je to pěkný, oddechový příběh. :)

Samira
20.11.2014 4 z 5

Přiznávám bez mučení, že prvních 200 stran jsem se nudila a nevěřila jsem, že si mě kniha získá. Ale pak přišly pasáže s Tuckerem a já knihu najednou viděla v úplně jiném světle. Pasáže jejich lásky byly opravdu krásné, bylo to úplně něco jiného, než ten nepřirozený vztah s Christiánem, který ale sám o sobě není vůbec špatný. I pointa byla nakonec skvělá. Akce v závěru mě namlsala na další díl, těším se na vývoj děje i milostného trojúhelníku. I když já mám jasného favorita, Tuckera!

láska americká literatura andělé romantika

Cynthia Hand
americká, 1978