Nádherná svatba

Už víme, že se Abby Abernathyová stala paní Maddoxovou. Ale víme, jak se to stalo? Proč Abby požádala Travise o ruku? Co tajili jeden před druhým? Kde strávili svatební noc? Kdo o tom ještě věděl… a nepověděl? Fanoušci Krásné katastrofy a Učiněné katastrofy se to všechno dozvědí z vyprávění o bouřlivém svatebním dni (a noci!) – a jako všechny dobré příběhy, i tenhle rozhodně stál za to čekání....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/248443/beautiful-nadherna-svatba-Mlx-248443.jpg 3.7286

Katastrofa (3.)

A Beautiful Wedding (2013)

Vydáno:, Fortuna Libri (ČR)

Kniha Nádherná svatba

Monni

Tohle byl podle mě zbytečný díl. Ano některé věci se tam trochu víc ujasnily, ale jinak zbytečné. Podle mě chtěla autorka na sérii vytřískat co se dá. Určitě bych se spokojila jen s prvním a druhým dílem. Druhý díl byl rozhodně naprosto nádherně ukončen a tohle je v podstatě zbytečnost.

Rozhodně se mi, ale líbil a dojal dopis, který psala maminka Travise pro budoucí paní Maddoxovou. To bylo asi na knize nejhezčí.
Ještě je plus, že je kniha opravdu kraťučká a tím pádem neobere člověka o moc času :)

V.Vendulii

Poslední díl absolutně zbytečný. Navíc mi přišlo, že způsob jakým se Abby vyjadřovala v prvních dvou dílech se v tom posledním dost změnil. Měla jsem pocit, že to vypráví někdo jiný. Celkově se mi tahle série moc líbila, ale bohatě by stačily první dvě knihy.

Lofda
30.12.2018

Tak tohle bylo naprosto zbytečné :-( Jedno přeslazené klišé se vrstvilo na další a nic nového jsme se nedozvěděli.. Jestli se někdy Abby chovala předtím nelogicky, tady to bylo vyloženě hloupé a naivní. Ukamenujte mě, ale nebavilo mi to a byla to ztráta času. Opravdu se musela autorka svézt na vlně popularity a natáhnout již vyřčené a v podstatě ukončené?

barbuskaa
01.08.2018

Docela fajn čtení :)

Sarajana
18.07.2018

Hezké doplnění série.

ves.lucie
16.06.2018

Hezka tecka za pribehem :-)

veveronka
10.03.2018

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

TerezaMondeková
12.01.2018

Kniha se mi líbila. Z mého pohledu trochu zbytečná, ale i tak se povedla. Ale předchozí díly se mi líbily víc.

Suou
10.01.2018

Hlúposť.. zbytočnosť...
Autorka to ukončila už v prvej knihe toto bolo len aby mohla získať ešte nejaké peniaze na nejaký výlet...

MizNaďa
13.12.2017

Miluji tuhle sérii. Akorát mě trošku zamrzelo že první a druhý díl byl úplně stejný akorát z jiného pohledu :/ ale jinak pecka příběh :)

Andynka
26.11.2017

Hezke, ale za me zbytečné. Myslím si, že už spisivatelka nic dalšího psát nemuselo. Mockrát se opakovala a to me nebavilo.

Elíček
24.11.2017

Přesně tohle mi chybělo. Super ukončení příběhu a všechny díly jsou úžasný.

salča
08.11.2017

Tohle mi přesně chybělo v předchozím dílu.
Popis toho,co vedlo Abby k tak náhlému rozhodnutí,jak prožívali obřad ve Vegas,jejich cesta zpátky...
Nemuselo to už vycházet samostatně.Ale i tak to bylo příjemné čtení.

Laf
28.10.2017

Na jednu stranu super, že jsem se mohla dozvědět, co se dělo mezi odletem a přítelem z Las Vegas, ale úplně nejlepší by to bylo, kdyby se to objevilo už v tom prvním díle, nemuselo to vyjít zvlášť. Na druhou stranu mi v tomhle pokračování něco chybělo a nelíbilo se mi to už tolik, jako předchozí díly.

prcek19
11.07.2017

Moc nechápu, proč autorka tenhle díl napsala..první díl byl super, druhý už mě moc nebavil, protože jsem dost věcí znala, ale tenhle třetí..některé stránky sem přeskočila..neříkám, že to bylo úplně špatné, ale tím druhým dílem to mělo skončit a nebo jak už tady někdo psal, tak se mohla autorka rozepsat víc o dětech než o tomhle.

janesy
22.04.2017

No mně se tento díl líbil a zaujal.

paprika75
03.03.2017odpad!

Nevím, proč toto dílo vzniklo, ale je to první kniha, kt. dávám odpad. Přečetla jsem celou trilogii - nemám ráda neúplné servisy ... jednička OK, dvojka - no dejme tomu, ale tohle je fakt výsměch čtenářům.

Mišule_11
13.11.2016

Jako vážně..? Tak to se autorce teda moc ten konec nevyvedl..:/ Jsem zklamaná z posledního dílu, půlka knihy se opakovala a skoro nic zajímavého ani nového, i když rozlučková hra byla dobrá.

Aniga
15.09.2016

V nejlepším se má přestat... a to bohužel platilo i v případě této " Katastrofy", neboť třetí díl bohužel katastrofa opravdu byla.
Musím se jen ptát, proč vlastně Nádherná svatba vznikla?
Co na té knize je tak úžasného kromě samotného začátku "Proč Abby požádala Travise o ruku"?
Neubráním se tomu, že scéna v limuzíně byla jak kdyby ji autorka vzala přes kopírák z Padesáti odstínů šedi.
Hodnocení: Dvě hvězdičky (je mi líto dát jen jednu)

cukrovka
15.09.2016

Tahle knížka mě trochu zklamala. Více by mě zajímalo jaká byla reakce okolí a život po svatbě, práce, děti. Ale líbilo se mi střídání vyprávění příběhu z pohledu Abby a Trevise.

kik68
12.09.2016

No přečetla jsem to, ale moc mi to k příběhu Abby a Travise nedalo. Ani mě nepřekvapil důvod Abby ke svatbě, přesně to k ní sedělo. Jinak podle mého zbytečný kus příběhu. Rozlučková hra byla to nejlepší a nevtipnější z celé téhle knihy.

Punkies
06.09.2016

U posledního dílu vlastně už jen dočítáme příběh Maddoxů. Je to taková jednorázovka, překvapil mě ale záměr, s jakým se Holu postavila ke svatbě (trochu jsem si myslela, že v tom bude něco víc, než jen láska až za hrob) a na konci se mi líbila rozlučková hra :)

orangerose
02.09.2016

krásný příběh, škoda že není dlouhá , bavila mně

blonďatá.luc
17.08.2016

Tato kniha podle mě ani vzniknout neměla. První dva díly prozradily vše důležité a bylo v nich právě tolik citu, kolik bylo třeba. Tento díl už mi přišel docela přehnaný, stále se opakovalo to samé a samotný sňatek mě značně zklamal. Přes to dávám 2*, protože Travis je prostě zlatíčko a v tomto díle je mu znovu dopřáno být šťastný... Abby mě zklamala, ale občas se stane, že z blbých důvodů vznikne to nejlepší.

Evule114
10.07.2016

Já jsem naprosto spokojená, že jsem si všechny tři knížky koupila. Krom těch překlepů v první knížce jsou všechny naprosto dokonalé, akorát jsem poslední díl četla po delší odmlce, což mě mrzí, protože byla skvělá. Celkově mě tento příběh dostal. Konečně nějaký hrdina, co není snob a nemá nějaké tajemství.. Takových příběhů by mělo být více :-).

popeluška
15.06.2016

Třetí díl byl nádherný, dokonalý......krásně se to četlo.... za mě velká spokojenost :-)

Meridea
03.06.2016

Moc hezká kniha, ale chyběl mi tu takový překvapivý konec jako u druhého dílu.

Denčaa
23.05.2016

Fajn oddechovka a doplnění příběhu. Ale jinak bych se bez této knihy obešla.

e.llis
18.05.2016

Měla to být třešnička na dortu. MĚLA. Bohužel mi tento díl pomohl uvědomit si, jak hrozný ten příběh nebo styl psaní je. Opravdu nevím, co je horší.

Hvězdičky za víceméně povedený začátek.

pavla9879
09.03.2016

U většiny knih, co skončí otevřeně, bych chtěla pokračování; chtěla bych vědět, co bylo s hlavními hrdiny dál. Tady se mi to přání splnilo. Čtení mě moc bavilo, celá série je moc povedená, jen škoda těch chyb.

Jamie McGuire

Jamie McGuire