Nádherná svatba

Nádherná svatba https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248443/bmid_nadherna-svatba-g4B-248443.jpg 4 450 67

Katastrofa série

< 3. díl

Už víme, že se Abby Abernathyová stala paní Maddoxovou. Ale víme, jak se to stalo? Proč Abby požádala Travise o ruku? Co tajili jeden před druhým? Kde strávili svatební noc? Kdo o tom ještě věděl… a nepověděl? Fanoušci Krásné katastrofy a Učiněné katastrofy se to všechno dozvědí z vyprávění o bouřlivém svatebním dni (a noci!) – a jako všechny dobré příběhy, i tenhle rozhodně stál za to čekání.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

A Beautiful Wedding , 2013

Kristy.Seb
Kristy.Seb
23.01.2024 4 z 5

Tak ten pravý důvod Abby ke svatbě mě dost prekvapil. Ale ten dopis od masky Travis byl prostě úžasný.

MAU256
MAU256
15.12.2023 4 z 5

Pokračování tentokrát z pohledu Abby. Určitě doporučuji si nejprve přečíst Krásnou katastrofu a Učiněnou katastrofu, jinak vám v tomto díle bude spousty věcí unikat. Byl to takový krátký doplňující díl, ale i tak jsem ráda, že jsem si ho přečetla.

pani_ari
pani_ari
28.07.2023 5 z 5

Naprostá pecka mezi young adult romanťárnami. Celou sérii "Katastrof" jsem zhltla za necelý týden.

michaela5515
michaela5515
24.04.2023 3 z 5

(SPOILER) Pro Travisovo dobro doufám, že se nikdy nedozví pravý důvod svatby narychlo. Zlomilo by mu to srdce. Abby opět nezklamala a chovala se víc než nepochopitelně. Ale co na tom záleží, když je láska takhle silná..

Gabux
Gabux
22.10.2022 3 z 5

Krátké doplnění příběhu z Krásné katastrofy a Učiněné katastrofy. Bez přečtení aspoň jedné z předchozích knih budete dost ztracení.
Za mě možná i zbytečné, ale přesto zajímavé. Dozvíte se, proč přesně se tak rychle vzali a jak to probíhalo. Také to, jak žijí teď. Kniha neurazí ani nenadchne.

jitka_dankova
jitka_dankova
01.08.2022 3 z 5

Krátké doplnění příběhu "Krásná katastrofa" a "Učiněná katastrofa". Je nutné mít předchozí díl (aspoň jeden z pohledů) načtený, abyste toto kratičké vyprávění pochopili. Prostě je tady vysvětlené, proč se tak rychle vzali a jak to proběhlo, nic víc, nic míň.

Knihu lze sehnat jen z druhé ruky, už je vyprodaná. Stejně tak jsou vyprodané i e-knihy. Na internetu ale lze sehnat nějaké (pochybné?) elektronické překlady s mnoha chybami - no ale číst to jde.

pegasek
pegasek
05.04.2022 3 z 5

Tato kniha neurazí ani nenadchne. Předchozí díly jsem nečetla - ani jsem nevěděla, že nějaké jsou. Možná proto ve mě tato kniha nevyvolala příjemný pocit z přečtené knihy, který mivam

YenMaja
YenMaja
29.06.2020 5 z 5

Nebudu toto dílo hodnotit jako knihu, ale jako bonus k předchozím 2 dílům. Bylo milé dozvědět se, jak ta svatba vlastně probíhala a jaké důsledky měl požár. Samozřejmě by bylo lepší, kdyby těch pár stránek autorka zakomponovala do prvního nebo druhého dílu, ale i tak jsem ráda, že byl prázdný skok v ději tímto doplněn a příběh uzavřen.

ElikaS
ElikaS
29.05.2020 2 z 5

Stejně jako v případě Učiněné katastrofy. Proč vlastně tahle knížka vyšla?

juni
juni
26.04.2020 5 z 5

Poslední díl série Katostrofa. Moc se mi líbil, ale mrzí mě, že už je konec. Celá série se mi moc líbila. Doporučuji

petulkapeta
petulkapeta
13.04.2020 5 z 5

krasne zakončení krasne katastrofy...

Ivet1990
Ivet1990
01.03.2020 2 z 5

Za mě to byly zbytečně vyhozené peníze. Spisovatelka by udělala líp kdyby to připojila k druhému dílu. Během cca 120 stránek se člověk nedozvěděl nic závratného.

DdeK
DdeK
23.11.2019

Autorka napsala i 4. pokračování. Jaká je reálná šance, že si jej budeme moci přečíst v češtině/slovenštině?

Luc.i
Luc.i
18.11.2019 4 z 5

Mě se to líbilo, příjemné doplnění série a navíc Mé oblíbené stridani pohledů dvou postav. Jen by mohla byt delší. ...

TheMelorry
TheMelorry
24.10.2019 3 z 5

Neurazí ani nenadchne, je to takové průměrné doplnění průměrné série. Oproti předchozím knihám je ale kniha mnohem kratší a nic se v ní neopakuje. Příjmená oddychovka.

malazluta
malazluta
13.06.2019 4 z 5

Trošku zbytečná kniha, která do příběhu nic nového nepřináší. Ale bylo milé přečíst si zase něco o Abby a Travisovi.

makynka911
makynka911
04.05.2019 4 z 5

Po přečtení série After jsem chvilku myslela, že čtu kopii. Ale nakonec to nebylo tak hrozné. Líbí se mi prostředí školy, zápasy, sázky. Po dočtení série z ní mám celkově dobrý pocit, navíc se četla rychle a sama, 4* :)

Monni
Monni
15.03.2019 3 z 5

Tohle byl podle mě zbytečný díl. Ano některé věci se tam trochu víc ujasnily, ale jinak zbytečné. Podle mě chtěla autorka na sérii vytřískat co se dá. Určitě bych se spokojila jen s prvním a druhým dílem. Druhý díl byl rozhodně naprosto nádherně ukončen a tohle je v podstatě zbytečnost.

Rozhodně se mi, ale líbil a dojal dopis, který psala maminka Travise pro budoucí paní Maddoxovou. To bylo asi na knize nejhezčí.
Ještě je plus, že je kniha opravdu kraťučká a tím pádem neobere člověka o moc času :)

V.Vendulii
V.Vendulii
06.01.2019 4 z 5

Poslední díl absolutně zbytečný. Navíc mi přišlo, že způsob jakým se Abby vyjadřovala v prvních dvou dílech se v tom posledním dost změnil. Měla jsem pocit, že to vypráví někdo jiný. Celkově se mi tahle série moc líbila, ale bohatě by stačily první dvě knihy.

Lofda
Lofda
30.12.2018 1 z 5

Tak tohle bylo naprosto zbytečné :-( Jedno přeslazené klišé se vrstvilo na další a nic nového jsme se nedozvěděli.. Jestli se někdy Abby chovala předtím nelogicky, tady to bylo vyloženě hloupé a naivní. Ukamenujte mě, ale nebavilo mi to a byla to ztráta času. Opravdu se musela autorka svézt na vlně popularity a natáhnout již vyřčené a v podstatě ukončené?

Jamie McGuire
americká, 1978