Na vozíku na rovníku

Na vozíku na rovníku https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/38883/na-voziku-na-rovniku-38883.jpg 4 13 2

Zajímavé vyprávění cestovatele a zároveň otce chlapce upoutaného na invalidní vozík o rodinné expedici po Karibiku a Jižní Americe. Autor popisuje zajímavé a pro autora tajemné země v oblasti rovníku, které navštívil. Za důležitou součást poznání nových zemí považuje i znalost španělštiny, kterou studoval na místní škole. Text doplňují černobílé i barevné fotografie. Kniha bude pro čtenáře zajímavým zdrojem informací o těchto exotických zemích. ... celý text

Ivanule
Ivanule
20.02.2017 5 z 5

Tak opět musím knihu velice pochválit,krásně zpracovaná, skvěle popsané zážitky z cestování po Ekvádoru a následný přelet na Galapágy,zase musím smeknout klobouk,a v co nejbližší době si v knihovně zase pořídit nějaký cestopis od p.Máry:)

bstejs
bstejs
22.05.2012 3 z 5

Hrozně moc obdivuju Máry, že se takhle vydávají různě po světě a plní svému synu sen. Nejvíce mě zaujala část v pralese a s výukou španělštiny (sama vím, co je to někdy za peklo :D). Bonusem jsou krásné fotky.