Na vlásku

Na vlásku https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460540/bmid_na-vlasku-jdW-460540.jpg 4 390 92

Dominic Russo. Na pohled odtažitý, zádumčivý, nepřístupný muž, ctižádostivý šéf, kolem kterého podřízení chodí po špičkách. Ally Moralesová. Nezávislá, otevřená, optimistická a kurážná žena, která se umí postavit za sebe i za druhé a nenechá se odradit neúspěchem. Co se stane, když se tyto dva živly střetnou, navíc na jednom pracovišti, v redakci exkluzivního módního magazínu? Zdá se, že to nemůže dopadnout jinak, než že se začnou vzájemně nenávidět až za hrob. Anebo přesně naopak…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

By a Thread , 2020

AliceTief
26.10.2021 5 z 5

Po dlouhé době kniha, která mě dostala od začátku do samotného konce. Opravdu mě bavil styl psaní, rozepsaný příběh od prvního pohledu až po epilogy. Doufám, že tu vyjdou další knihy této autorky.

Dela90
19.10.2021 5 z 5

Když jsem brala knížku do rukou, trochu jsem se obávala nad její tloušťkou, že to bude takové utahané. Ale ne, knížka měla naprosto všechno a vůbec jsem se nenudila. Romantika, drama, napětí, chvíle, které mi drásaly srdce. Ale taky chvíle, u kterých moje srdce plesalo štěstím. Nádherná knížka, naprosto s jiným příběhem. Nečekejte žádnou zaškatulkovanou romanci v kanclu. Jo, tenhle příběh měl svůj půvab. Takže za mě velké doporučení všem, kteří mají rádi romantiku, se špetkou erotiky, příběhem, který Vás chytne za srdce a už nepustí.

attila1
07.10.2021 5 z 5

Tuhle knížku jsem si neskutečně užila. Romantická, oddechová, vtipná, veselá, erotická a s dobrým koncem. Vřele doporučuji.

Mikuše-Ivet
02.10.2021 3 z 5

Kniha začala velmi slibně. Bylo tam plno vtipných slovních přestřelek. Kniha se hodně dobře čte. Když přehlédnu fakt, že tam bylo hodně postav, tak co mi vadilo bylo to, že chvílemi, tam aspoň pro mě bylo moc zdlouhavých odstavců, které tam klidně nemuseli být.

iveta0549
01.09.2021 4 z 5

Ten příběh se mi líbil. Četlo se to strašně dobře. Ale někdy by hlavní postavy přišli spíše jak puberťáci než dospělí lidé

Kaduri
31.08.2021 4 z 5

Ďalšia vydarená knižka v žánri slow burn romance.
Hoci keby autorka nadelila hlavným postavám o 10 rokov menej, pôsobili by ich dialógy prirodzenejšie. Takto to bolo občas moc:).
Celkovo hodnotím knižku veľmi pozitívne a rada si od Lucy Score prečítam aj iné knižky. Ak nám vydajú:).

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Děcka tak tohle byla bomba ️ V první řadě musím říct, že když jsem viděla,že to má 540 stran, bála jsem se, že polovina knížky bude o ničem a nebo, že tam bude až příliš sexuálních scén... naštěstí to autorka vymyslela úplně skvěle a z postav udělala úplně úžasné sympatické, sarkastické a tvrdohlavé lidi, kteří na to spolu nehupsli už od začátku,ale brutálně to mezi nima jiskřilo a já jim hned od začátku zatraceně fandila...oba měli své problémy,díky kterým se to samozřejmě neobešlo bez menšího i když zbytečného dramatu...další důkaz, že komunikace ve vztahu je sakra důležitá Další věc je, že Ally a Dominic byli ve věku mých rodičů nacož nejsem zvyklá... spíš se pohybuju na hranici 20-35...tady měla ovenka 39 a beránek 44,ale podle jejich chování mi to tak ani nepřipadalo..spíš se chovali jak puberťáci občas,ale jako věk je vedlejší...hlavní že jsem se hned od začátku,co se ti dva poznali, nasmála jak šílená...ty jejich hádky a popichování a jejich hodně žhavé chvilky byly naprosto skvělé...ten epilog mě obměkčil...a takový konec jsem teda vůbec nečekala

Blanka29
20.08.2021 4 z 5

Knize jsem dlouho odolavala, nakonec me k precteni presvedcila ukazka. Musim rict, ze se pekne cetla, ke konci uz mi to prislo dost natahovane. S Ally se zivot nemazlil ale stale mela nadeji na lepsi zivot. Dom byl ze zacatku namysleny a "zkazeny" bohatstvim. Ale jak se rika, nema se dat na prvni pohled :) Vek mi k nim vubec nesedel, spis by odpovidali o deset let min.....jinak pekne odreagovani

mira399
10.08.2021 4 z 5

Tak jsem si nedala říct a opět sáhla po romantice :-) Začátek mě bavil moc, fakt jsem se nasmála, výborné dialogy,sympatická hrdinka a hrdina nebyl žádný sprostý machr. Možná bych knížku jen malinko zkrátila a bylo by to na pět hvězdiček. Pro romantické duše doporučuji.

happy19
01.08.2021 5 z 5

Tohle chcete číst
Moc mě to bavilo!
Miluji to!

„Láska není vášeň, není to jen vzrušení. Láska je hluboké porozumění někomu, kdo vás doplňuje. Někdo, kdo z vás udělá "celý kruh". Přítomnost toho druhého pozvedá vaši přítomnost. Láska vám dává svobodu být sebou samým, není to vlastnictví.“

Elize
30.07.2021 5 z 5

Líbilo se mi to, pěkně dlouhé, rozvedené, hlavní hrdinové se postupně pěkně sbližovali, chemie mezi nimi byla dokonalá a jejich slovní výměny byly prostě super! Hodně jsem se nasmála, ale i jsem chápala problémy obou hlavních hrdinů, Ally byla sympatická, silná hlavní hrdinka, která si mě získala hned v první kapitole s pizzou, rozhodně doporučuji, doufám, že autorka brzy napíše něco dalšího.

Ivule_M
27.07.2021 4 z 5

Knížka byla čtivá, ale mohla by mít klidně míň stránek. No a věk postav? Ten mi k tomuto příběhu absolutně neseděl. Jinak se mi moc líbily slovní přestřelky

astra3
18.07.2021 5 z 5

Moc hezký příběh. Ani nevadila ta spousta stránek. Hezký, miloučký, dojemný.

Kudík
18.07.2021 4 z 5

Bylo by to perfektní až na pár drobností... např. délka knihy (na základě obsahu) mohla být o cca 100str. kratší, i když je čtivá. Věk hrdinů moc neodpovídá (Ally 39 - Dom 44) a neuvádět jej tak často, osobně hádám každému o min. 10let méně. Použití směsi Shreka, Ďábel nosí Pradu, Pýchy a předsudku atd. dělá celkem zajímavou kombinaci, ale pár věcí bylo trochu klišé. Přes výše uvedené, jsou postavy více než sympatické. Ally je ze začátku sarkasticky vtipná.... bohužel se to trochu s dějem ztrácelo a Dominic? Jak může vůbec někdo takový, kdo dělá pro okolí tolik, nechat vyhodit servírku, která navíc byla v právu a se salámem to umí. :) Jako celek se mi to líbilo a od autorky si ráda přečtu další díla.

katerina3329
11.07.2021 5 z 5

Moc pěkné odpočinkove čtení. DOPORUČUJI.

mikika
05.07.2021 3 z 5

oblíbené téma Zlý šéf-veselá sekretářka tady autorka příliš nepozvedla. Semlela dohromady náměty podobných knih (dokonce i spojení Alzheimera s hudbou jsem nedávno někde zahlédla, v Sexy profesorovi.) Od poloviny už jsem vyhlížela konec, který se snad schválně vzdaloval. Neuškodilo by to trochu proškrtat...

Njangu
23.06.2021 5 z 5

Po delší době jsem si knihu opravdu užila. Miluji ty vtipné a sarkastické dialogy. Sice to bylo lehce zdlouhavější, ale od začátku do konce to mělo náboj a nikde nepolevil. To oceňuji, někdy se stává, že začátek dobrý a pak to upadá. Tady se to nestalo. Už teď se těším na další knihu od této spisovatelky.

ivca7265
19.06.2021 2 z 5

Nejdřív jsem si myslela, že komentář nenapíšu, ale musím :-) Zpočátku se mi kniha četla skvěle. Příběh cílevědomé ženy a nerudného šéfa. Ovšem jak kniha postupuje a vztah se prohlubuje, tak mi přišlo, že čtu knihu ne o čtyřicátnících, ale o dvacátnících. Kniha by mohla mít o 200 stran méně a stejně by bylo jasné co nám chce spisovatelka sdělit. Pro mě naprostý průměr a konec už mě vyloženě nebavil a musela jsem se nutit do čtení. Hlavně jsem si naprosto jistá, že už za pár dní nebudu vědět o čem kniha byla a vlastně mi to bude úplně jedno.

Majka1979
19.06.2021 5 z 5

Ally pracuje ako servírka v pizzerii až kým da tam neobjaví arogantný Dominik, ktorý sa snaží dokázať jej, že on je na koni a tak sa postará, aby ju šéf vyhodil.

Ale to netuší, že jeho mama sa postará o to, aby Ally neprišla tak úplne o prácu a zamestná ju vo svojej firme, kde pracuje aj Dominik.

Pomsta bude sladká, ona si brúsi zuby a on tiež....

Pravidlá hovoria jasne - žiadne vzťahy na pracovisku.
Dokážu to zvládnuť? Ale veď sa nenávidia alebo je to úplne inak?

Ally však musí riešiť existenčné problémy nielen svoje, ale aj jej vážne chorého otca.

Kto túto vojnu vyhrá? Alebo je potrebný v tomto prípade víťaz?

Veľmi dlho som niečo takéto skvelé nečítala :)

keiko33
12.06.2021 3 z 5

Na zaciatku som sa do pribehu zazrala. Bol originalny. Tie blesky medzi Domom a Ally ma bavili. Vsetko islo super, az kym sa spolu nevyspali. Tie dlhe opisy sexu, kde mi chybalo vzrusenie. Bolo to nudne. Z Dominika sa stalo oddane stena. Napraval vsetky Allyne problemy. A to ze Ally, nic nedoslo, bolo az prilis naivne. Autorka to zbytocne natahovala. Uplne stacilo 300stran a nie takmer 500. Poslednych 100 stran som sa nutila docitat. Bolo strasne presladene, ziadna originalita a epilog bol uz priliz. Akoby autorke v polovici dosla fantazia a zvysok knihy pisala kazdu blbost co ju napadla.

romantika

Lucy Score