Na viděnou

Na viděnou https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/6488/bmid_na-videnou-6398b7e6e944e.jpg 4 114 17

Televizní reportérka Meghan Collinsová přináší aktuální zpravodajství z úrazové ambulance, zrovna když tam přivezou ošklivě pobodanou mladou ženu. Otřesným zážitkem se pro Meghan nečekaně spustí řetězec podivných odhalení o tajném životě jejích blízkých. Setkání ji přiměje k pátrání po záhadně zmizelém otci a ona v něm tvrdošíjně pokračuje, i když se ocitne tváří v tvář pravdě, která by ji mohla stát život.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

I’ll be see you , 1993

čef
26.12.2022 4 z 5

Umělé početí a stalking to jsou hlavní témata tohoto románu. V detektivní lince jde o hledání ztraceného nebo snad mrtvého muže, otce naší hrdinky. Asi nejsem na toto téma moc dobře naladěn, nějak mi to celé nesedělo, ale třeba budou pro mne další romány od této autorky zajímavější.

laura
04.05.2021 3 z 5

Průměrné, čtivé. Nicméně jsem od toho čekala mnohem víc.

nicolettkaa
05.03.2021 3 z 5

Od autorky je to první kniha, kterou jsem četla a dost váhám nad tím, zda si od ní přečíst i něco dalšího. Tato není špatná, ale mezi vrcholná díla určitě patřit nebude.
Osobně nemám ráda, když se do práce vyšetřovatelů pletou novináři (popř. jiní nekompetentní lidé) a tady je to hned hlavní postava.
Děj je hodně propletený, indicií k některým událostem bylo dost, vraha jsem přesto neodhalila. Za mě tři a půl hvězdy.

Zlatinka.Emilly
20.07.2020 5 z 5

Suprácká kniha, moc se mi příběh líbil, i když ze začátku jsem měla problém pobrat kdo je kdo. Dozvěděla jsem se taky něco o oplodnění in vitro. Nad tímhle způsobem jsem nikdy neuvažovala, zajímavý postřeh. Nejvíc mě na příběhu potěšilo, že dvojče bylo zachráněno. Tak teď byly obě narozené děti opravdu jak dvojčata. Brala bych pokračování, opravdu moc by mě zajímalo, jak se vypořádaly matky s tím zmatkem okolo (je to moje dítě... není to moje dítě...).

Alienn
09.04.2020 4 z 5

Další super detektivka, přečtená jedním dechem.

EvikU.
07.04.2017 5 z 5

Dokonalá kniha stejně jako autorka.

Toňula
12.09.2016 4 z 5

Další povedená Clarková, příběh má spád, napětí, nepostrádá milostnou zápletku, vnitřní monology postav a graduje k překvapivému konci.

petka-2007
04.12.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, četlo se jedním dechem, psáno lehkou rukou.

cie
29.09.2015 2 z 5

Jedna ze slabších detektivek, zápletka s typickým americkým happy endem, jednoduché dialogy a naprosto příšerný překlad - špatné skloňování a absence slov.

costawa
25.07.2015

Meghan řeší záhadu smrti svého otce. Díky překladu a absenci korektury vy zase řešíte pouze chyby, překlepy a absurdity. Obsah vám zcela jistě unikne, což je možná dobře, protože tak plytkou detektivku, kde vám náznak zápletky nebo rozuzlení servírují už v prvních pár stranách, přičemž hrdinka na to přijde na konci, jsem dlouho nečetla. Autorka i překladatelka (a ostatní z edice) by měly změnit povolání.

ovpana
12.01.2015 4 z 5

Hezké čtení, zajímavý příběh

vikimi
20.07.2014 5 z 5

Moc pěkný příběh, akorát jsem od začátku podezřívala toho správného - je pravda, že autorka začíná být příliš předvídatelná. Ale příběh moc pěkný, akorát vydání od Klokana bylo plné překlepů a slov jako odlepující světla nebo jsou v knize dokonce dva stejné odstavce za sebou. Občas byly věty zmatené, ale knížka je moc pěkná, škoda, že to vydání takhle zkazili! :/

Jack Bauer
25.11.2013 5 z 5

V knihovně jsem po úklidu našel skvělou spisovatelku Mary Higgins Clark, kterou jsem jaksi zapomněl si přidat do knihotéky a hodnotit. Po Agátě Christieové je to jedna z dalších nejlepších spisovatelek detektivních románů.

Aneleh
05.02.2013 5 z 5

Další úžasná detektivka od této spisovatelky, jejíž děj vás okamžitě pohltí a bude udržovat v napětí až do konce.

Val
10.01.2013 4 z 5

Ano...opět úžasná. Nicméně už jsem od ní přečetla tolik knížek, že mi to začíná trošku splývat, přestávám být překvapená a tipuju vraha levou zadní. Evidentně to chce pauzu :-)

Kubíííína
10.02.2012 5 z 5

Vynikající detektivka, úžasné čtení, co víc dodat...jednoznačně 100%

WEIL
19.08.2011

Meghan pátrá kde se dá, aby našla toho, kdo ublíížil mladé dívce. Takových je v dnešní době málo.